TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394260 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 08:23:23 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: biotech!! vredi li kupovati njigove proizvode cena-kvalitet  (Pročitano 36040 puta)
deni12
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 159


« Odgovor #83 poslato: Februar 02, 2010, 03:31:59 posle podne »

Ali pazi owo,biotech zna tacno i kako nekog da privuce da kupi njegove proizvode  :D  njihov iso whey kosta 990 dinara,extra cena,a kwalitet?
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #82 poslato: Februar 02, 2010, 03:24:44 posle podne »

Zato ja i volim ozbiljne firme... Sve crno na belo na zvanicnim sajtovima...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
deni12
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 159


« Odgovor #81 poslato: Februar 02, 2010, 01:49:54 posle podne »

Ja ne razumem zasto oni odredjuju male cene za swoje proizvode? A i zarada im zbog toga i nije neka. Kako kaze Guga87,cim su takve cene zarada je manja,ali sirovine su slabije.

Biotech Nitro Gold suplement facts: http://www.biotechnutrition.com/images/stories/Supplements/NitroGoldSack_SF.jpg

Amino profil: nema

Ima i Nitro gold Gain: http://www.biotechnutrition.com/nitro-gain.html

Elem,prosarajte malo owim sajtom i widecete da za swaki proizvod imaju suplement facts i amino profil. Ima i mapa Evrope i gde se swe nalaze.

Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #80 poslato: Februar 02, 2010, 01:42:40 posle podne »

pa ja i kazem da nije jeftin
Sačuvana
Trodon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #79 poslato: Februar 02, 2010, 12:46:56 posle podne »

Ako na BioTech nema carina 30% onda ispada da je preskup treba biti jos jeftiniji :)
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #78 poslato: Februar 02, 2010, 12:36:11 posle podne »

nije on jeftin uopste..on je 4000 i nesto preporucena..ne mozes da naplatis vrecicu, 300 din kao sto je obicaj sa kutijom..
cena ambalaze ga pojeftinjuje..drugo na njega nema carina 30 % kao sto imas na usa proizvode..itd itd..
sad sto neko spusta cenu i radi na malu zaradu.jbg..
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #77 poslato: Februar 02, 2010, 12:06:43 posle podne »

Evo ga opet Bojan sa epskim izjavama...  :D  Kako mozes da kazes za nesto da je "zakon", a nemas dve blage veze o proizvodu? Dajte lepo AK profil tog Biotecha da vidimo o cemu se tu radi, a ne ove price za malu decu, ovo je zakon i td. Sigurno postoji razlog zasto je jeftiniji od ostalih u klasi, ako se i moze reci uopste da je jeftiniji kada sve lepo bacis na papir i vidis sta si dobio za koje pare...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #76 poslato: Februar 02, 2010, 08:43:38 pre podne »

ma ovaj gold je zakon.....za te pare.....vrh.....ja sam popio jednu kesu......zadovoljan sam....ukus je ok....
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #75 poslato: Februar 02, 2010, 12:36:12 pre podne »

ne kazem da je vma merodavan za takve stvari... svaki proizvod na deklaraciji ima podatke o ispravnosti i proveri iste a biotech nema
nista ti to ne znaci..svako moze da napise tu deklaraciju i da na njoj napise sya sta hoce..
idemo od toga da je ovo pravna drzava, bar koliko toliko i da sve sto je kod nas na trzistu prolazi po zakonu i propisima.

Sačuvana
blok brate
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 112


« Odgovor #74 poslato: Februar 02, 2010, 12:28:22 pre podne »

ne kazem da je vma merodavan za takve stvari... svaki proizvod na deklaraciji ima podatke o ispravnosti i proveri iste a biotech nema
Sačuvana
IGRAJ I BUDI BOLJI I JACI U INAT ONIMA KOJI NE VERUJU U TEBE
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #73 poslato: Februar 02, 2010, 12:22:03 pre podne »

Lazicu mene je zacudilo da je tim recima rekao ja tu cesto kupujem i znam ga tako iz vidjenja ali nismo ortaci pa da moze tako da mi kaze u poverenju :) sa obzirom da je on zastitno lice Olimpa :) mladji je decko. A BioTech proteini su losi za mene jer sam imao stomacne probleme kada sam ih koristio ia zasto tako ne znam. I to je sve a kada je poremeceno varenje bacas pare samo. Mozda nekome odgovaraju njihovi proteini zato sam napisao da ne znam koliko se moze verovati tome sto pisu na proizvodu. Naravno ne samo njima ali eto meni nikako ne odgovaraju.
to je zato sto je bio cist koncentrat i ne odgovara ti laktoza

Citat
Slazem se , a i jedan od dokaza je to da nedaju svoje proizvode na proveru na VMA

ko kaze da ne salje..ne odlucuju oni ko ce da im radi analize..moze da im radi soja protein iz beceja...moze batut..vma vise nije ono sto je da kazemo merilo da je nesto kako treba..oni sada rade analize za druge institucije..

Citat
Sta ti mislis o brutal nutritionu? Kako bi ocenio njihov whey?

evo samo za tebe..
ukus ribizle jogurt..simpa ukus, sladunjav,prijatan je, ukusan znaci
razmutio sam 30 gr praha u manje od 2 dl vode, prah ne tone, kada se umuti nije gusta smesa,
uvek svaki whey prvi put mutim u casi i to sa nozem.
ovaj se ok muti, posle par kruga , ostalo je malo grudvica, nakon 10ak sekundi mucenja , nema ih
peni, kada se muti nozem, sto znaci da ce u sejkeru dobro zapeniti..

Sačuvana
deni12
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 159


« Odgovor #72 poslato: Februar 01, 2010, 11:42:00 posle podne »

Drugo,njihovi proizvodi imaju dosta glicina i prolna (a tih amino kiselina najvise ima u kolagenu). Njihov hyper mass na 100 gr ima i glicina i prolina 35 gr,sto ukazuje na welik sadrzaj kolagena. Ima proizvoda koji su dobri. Ali opet...
sve tecne amino imaju visok nivo kalogena jer se amino kiseline vezuju za kalogen , drugacije nemogu jer su u tecnom stanju i moraju nekako da se vezu.

Nikad necemo saznati istinu o biotechu.

Slazem se , a i jedan od dokaza je to da nedaju svoje proizvode na proveru na VMA


Zato sto imaju swoje laboratorije. Ali opet...
Sačuvana
Trodon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #71 poslato: Februar 01, 2010, 11:23:21 posle podne »

Lazicu mene je zacudilo da je tim recima rekao ja tu cesto kupujem i znam ga tako iz vidjenja ali nismo ortaci pa da moze tako da mi kaze u poverenju :) sa obzirom da je on zastitno lice Olimpa :) mladji je decko. A BioTech proteini su losi za mene jer sam imao stomacne probleme kada sam ih koristio ia zasto tako ne znam. I to je sve a kada je poremeceno varenje bacas pare samo. Mozda nekome odgovaraju njihovi proteini zato sam napisao da ne znam koliko se moze verovati tome sto pisu na proizvodu. Naravno ne samo njima ali eto meni nikako ne odgovaraju.
Sačuvana
blok brate
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 112


« Odgovor #70 poslato: Februar 01, 2010, 11:18:54 posle podne »

Drugo,njihovi proizvodi imaju dosta glicina i prolna (a tih amino kiselina najvise ima u kolagenu). Njihov hyper mass na 100 gr ima i glicina i prolina 35 gr,sto ukazuje na welik sadrzaj kolagena. Ima proizvoda koji su dobri. Ali opet...
sve tecne amino imaju visok nivo kalogena jer se amino kiseline vezuju za kalogen , drugacije nemogu jer su u tecnom stanju i moraju nekako da se vezu.

Nikad necemo saznati istinu o biotechu.

Slazem se , a i jedan od dokaza je to da nedaju svoje proizvode na proveru na VMA
Sačuvana
IGRAJ I BUDI BOLJI I JACI U INAT ONIMA KOJI NE VERUJU U TEBE
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #69 poslato: Februar 01, 2010, 11:05:40 posle podne »

Ma za mene su BioTech proteini njesra pio sam sve i vidljiva je razlika kad pijem njih i recimo Dymatyze koji sada koristim. Jedino mi se kreatini njihovi svidjaju a amino nisam probao.
pazi ja prodajem sve..i kada je nesto sranje onda je sranje..ovo je sada ok

Lazicu bas cu da probam taj Gold iako sam usao u Olymp Fitness u Nisu i covek koji ga prodaje mi kaze da je sranje :) Mozes misliti pa sto ga prodajes a govoris da je sranje neverovatno.
mladji ili stariji prodvac..to je glupo,,ali ajde..ja ga ne prodajem..jer imam svoj protein koji je jeftin a ukus super..ali sam probao testere toga i brutal wheya i kazem ti da je super u odnosu na ono ranije sto sam pio od njih

ja odavno ne koristim te koncentrate..samo cist izolat...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 17 upita.