TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394260 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 11:12:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: biotech!! vredi li kupovati njigove proizvode cena-kvalitet  (Pročitano 36044 puta)
Powerlifting-92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 134


« Odgovor #53 poslato: Januar 25, 2010, 10:36:13 posle podne »

Ok ....  ;) ..  Kupujem .. :)
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #52 poslato: Januar 25, 2010, 05:11:00 posle podne »

Ajde i ovde da pitam , posto je tema o tim proizvodima .. ;D
Da li je dobar  Šumeći L-karnitin ??

Ljudi sto ste me iskulirali , jel procitao neko moje pitanje  ?? ... ;)

Dosta ga prodajemo zbog stvarno pristupacne cene ,
i verujem da je OK,pogotovo za tu cenu.
Sačuvana
   
deni12
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 159


« Odgovor #51 poslato: Januar 24, 2010, 09:50:22 posle podne »

Legendo,wideo sam ja pitanje,ali nisam ga koristio. Sorry...
Sačuvana
Powerlifting-92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 134


« Odgovor #50 poslato: Januar 24, 2010, 09:42:59 posle podne »

Ajde i ovde da pitam , posto je tema o tim proizvodima .. ;D
Da li je dobar  Šumeći L-karnitin ??

Ljudi sto ste me iskulirali , jel procitao neko moje pitanje  ?? ... ;)
Sačuvana
deni12
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 159


« Odgovor #49 poslato: Januar 24, 2010, 07:42:35 posle podne »

Sta swe ima u supsima...
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #48 poslato: Januar 24, 2010, 05:18:00 posle podne »

znam  sta je aspartam, i kampanju koja se vodi prodiv njega..95% whey proteina sadrzi taj sastojak, pa cak i zvake koje zvaces.
mnogo buke ono necega sto nigde nije dokazano..kada neka nezavisna kuca bude radila studiju oko toga, onda cemo biti mirni..
a sta mislis da je Sucralosa bezbednija od aspartama ona je bar 3 puta sladja od aspartama..
samo ti uzimaj whey i ne plasi se..to su mizerne kolicine da bi se plasio..

ček Laziću, ovo mi nije jasno...
kako 95% proteina sadržti taj sastojak kad je na većini njih napomenuto da ga ne sadrži?
misliš li da ga imaju i pored toga što piše da nemaju?
ja sam pio ili trenutno pijem Dymatize Elite, Twinlab, Scitec Professional, Scivation, Gaspari Myofusion i PeĂ°in THE, i na svakom od ovih piše da ne sadrže aspartam.
kako ih sad 95% sadrži, to mi nije jasno?

inače, slažem se da ga je nemoguće potpuno izbeći... žvake, koka kola zero, svi ti napitci "bez šećera", itd... al baš zato što ga ima svuda i što ga u svakom slučaju unosimo, ja bih ga bar izbegavao tamo gde mogu - npr. u whey-u, a na svima ovima koje sam ja pio piše da nemaju aspartam...
Aspartam se sastoji od tri hemikalije: aspartamska kiselina, fenilalanin i metanol
kako onda taj whey ima ovo u sebi :)


pa npr elite na 100 gr   ima
Phenylalanine   3,030mg   
Aspartic Acid   10,460mg   

pa twinlab

L-Phenylalanine   830mg   
L-Aspartic Acid   3310mg   


scivation, nemoguce je naci amino profil :)


the whey na 100 gr

L-Phenylalanine   2137mg   
L-Aspartic Acid   8230mg   

itd..nemoj da se plasis zasladjivaca, ne unosis ti 100 gr dnevno.
« Poslednja izmena: Januar 25, 2010, 07:39:03 pre podne od strane Lazic » Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #47 poslato: Januar 24, 2010, 04:25:46 posle podne »

orginalana je roba ne palite se, i hans dobija biotech od istih ljudi kao pan, kao i svi ostali na nasem trzistu...

upravo tako...
Hans prodaje biotech, i naravno kao i svi ostali hvali svoga konja. Kolko sam primetio cene su mu bas visoke, pa ovim kao da su njegovi suplementi original, na neki nacin opravdava cenu...mislim hyper mass :D
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #46 poslato: Januar 24, 2010, 04:20:57 posle podne »

Nije ovde tema o aspartamu vec o Biotechu. Kratko i jasno, neke stvari od njih su provereno dobre za taj novac (npr. tribulus, kre-alkalyn, eto kazu da je i taj whey o.k, ja sam pio glutamin i uopste nije tako los, mada je verovatno sirovina losa, za NO kazu da je o.k....) a neke su totalno lose. Spomenut je Hypermass, to je djubre na kub ne na kvadrat kao i svi ostali gejneri, takodje biotech amino sve i jedne su shitine do bola jer im je izvor UZAS blagi, kreatin je soder, i td. Znaci da li vredi, odgovor je zavisi STA? Nesto jeste, nesto nije, ali zasto reskirati kada imate provereno dobre firme koje su malo skuplje, ali barem znate sta kupujete i kada bacite na papir, jeftinije ispadne skuplje. Ali biotech bih uvek pre uzeo nego neke bas gadne shitine od firmi kao sto su California fitness, American muscle i jos dosta drugih na nasem trzistu, da ih sad ne nabrajam...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #45 poslato: Januar 24, 2010, 04:20:49 posle podne »

Stvarno ne razumem zasto ljudi porede kolu i slicne gluposti sa vodom npr :)

Ja u sredjivanju svoje ishrane sam prvo TAKVE satvari izbacio a onda sve ostalo...

Mislim imam i ostalih losih stvari koji su mnogo bitnije od kole i zvaka (ok kada mora neka posle jela u gradu)...

Da, sadrze saharin uglavnom ali cisto okvirno sam napisao...

Uglavnom poenta je da u preparatima ne treba toliko obracati paznju na njega iako sam ja uglavnom vidjao samo free varijante t.j. bez. barem tako pise
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #44 poslato: Januar 24, 2010, 04:14:48 posle podne »

aj brate da izacim još i žvake i koka kolu zero, da se preselim u bure i počnem da živim asketskim životom... :D
koliko je otrova oko nas, ne bi trebalo ni da udišemo ovaj vazduh, da pijemo vodu, da koristimo kompjutere i mobilne telefone koji zrače, itd...
slažem se da treba izbegavati koliko je moguće, al ne možemo se svega odreći, ja se recimo neću odreći žvaka i koka kole zero ili pepsi max-a, pa makar bilo najveće zlo na svetu... izbegavaću aspartam tamo gde mogu, npr. piću suplemente na kojima piše da ga ne sadrže, a kažem, takvi su svi whey-evi koje sam do sad pio...
zato me zbunjuje ovo što je Lazić napisao - da ga 95% proteina sadrže, jer ja do sad takve nisam pio pa me interesuje da li je to samo laž proizvoĂ°ača da ga ne sadrže...


p.s. inače veštaćki zaslaživači (oni u tabletama) ne sadrže aspartam, već su na bazi saharina i ciklamata, koliko znam...
« Poslednja izmena: Januar 24, 2010, 04:16:57 posle podne od strane filip85 » Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #43 poslato: Januar 24, 2010, 04:01:49 posle podne »

Ja bih bas preporucio da se izbegava u svim ostalim oblicima, kao sto ste naveli, kola, zvake i sl. Uopste neznam zasto neko mora da pije kolu, pa i da zvace zvake? Evo npr ja kolu nisam okusio ne pamtim, a zvake 3 put mesecno uzmem... I jos milion zasecerenih stvari, pre svega vestackim zasladjivacima, u kojima i ima aspartama...

Svakako i da treba gledati i na preparatima da se ne unese kada se ne mora, ali ako ima, nista znacajno nece skoditi...
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #42 poslato: Januar 24, 2010, 03:49:29 posle podne »

znam  sta je aspartam, i kampanju koja se vodi prodiv njega..95% whey proteina sadrzi taj sastojak, pa cak i zvake koje zvaces.


ček Laziću, ovo mi nije jasno...
kako 95% proteina sadržti taj sastojak kad je na većini njih napomenuto da ga ne sadrži?
misliš li da ga imaju i pored toga što piše da nemaju?
ja sam pio ili trenutno pijem Dymatize Elite, Twinlab, Scitec Professional, Scivation, Gaspari Myofusion i PeĂ°in THE, i na svakom od ovih piše da ne sadrže aspartam.
kako ih sad 95% sadrži, to mi nije jasno?

inače, slažem se da ga je nemoguće potpuno izbeći... žvake, koka kola zero, svi ti napitci "bez šećera", itd... al baš zato što ga ima svuda i što ga u svakom slučaju unosimo, ja bih ga bar izbegavao tamo gde mogu - npr. u whey-u, a na svima ovima koje sam ja pio piše da nemaju aspartam...
« Poslednja izmena: Januar 24, 2010, 04:03:31 posle podne od strane filip85 » Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #41 poslato: Januar 24, 2010, 03:11:14 posle podne »

Da,ali zanimljivo je da u hyper mass-u na 100 gr dodje 26 grama glicina i 9 grama prolina,a kolagen ima weliki sadrzaj owih amino kiselina.

Pa dokle ćeš više :)....nick1......nick2.....nick3..... podsećaš me na nekog
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
deni12
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 159


« Odgovor #40 poslato: Januar 24, 2010, 03:04:53 posle podne »

Da,ali zanimljivo je da u hyper mass-u na 100 gr dodje 26 grama glicina i 9 grama prolina,a kolagen ima weliki sadrzaj owih amino kiselina.
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #39 poslato: Januar 24, 2010, 02:52:19 posle podne »

orginalana je roba ne palite se, i hans dobija biotech od istih ljudi kao pan, kao i svi ostali na nasem trzistu...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 17 upita.