TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395139 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 11:47:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 4476 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Novembar 17, 2009, 04:07:45 posle podne »

..to nema ni u NASI da dobijes 10 kg ::)
Sačuvana
Kitanovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 179


« Odgovor #4 poslato: Novembar 17, 2009, 03:07:44 posle podne »

ok...hvala...nisam jos kupio ali sam napravio tu kombinaciju i poslusacu filipa uzecu bcaa bez xtenda i bez amino...evo sta ja hocu...sredinom decembra prvi put profesionalno nastupam na takmicenju u nisu,powerlifting...imam veoma dobre rezultate sto je i miki potvrdio...e sad hocu da u toku ove zime 'nabacim' 10kg ciste misicne mase...da li je dobra kombinacija koju sam mislio da uznem...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Novembar 17, 2009, 10:18:45 pre podne »

imam i ja koje pitanje ...kako da koristim ove preparate...xtend,bcaa,tecne amino kiseline,animal pak,kreatin mikronizovani...i vasa preporuka kog proteina uz sve ovo a da nije previse skup...i da li smem sve preparate da koristim u toku dana kad treniram...

Ja bih ti dala gotovo identičan odgovor kao Filip....

Od proteina Scivation zaista ima odličnu cenu trenutno, dok ga ima na lageru.

A ako si možda mislio na to da li smeš da ih koristiš kad NE treniraš, smeš ali nema potrebe... možeš samo kreatin popiti ujutru, eventualno whey ujutru za doručak ili izmeĂ°u obroka a ostalo ipak sačuvaj za "najosetljiviji" period oko treninga
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #2 poslato: Novembar 16, 2009, 09:31:11 posle podne »

nisi morao i Xtend i BCAA i tečne da uzimaš... mislim, možeš sve to i bolje je ako možeš to sebi da priuštiš, ali dovoljno ti je bilo samo da uzmeš BCAA...
Xtend ti je u stvari BCAA+glutamin, samo mnogo skuplja varijanta i ima lepši ukus nego same BCAA...

možeš recimo ovako:
pred trening Xtend + 5 gr. kreatina
tečne aminokiseline su ti "najbrže" i njih piješ tokom treninga...
posle treninga PWM sa proteinom, BCAA i 5 gr. kreatina... naravno, i dex i malto...


inače ponavljam, mislim da ti je dovoljan samo BCAA da piješ pre i posle treninga (uz kreatin i protein), a ako ti finansije to omogućavaju, možeš i sve ovo, utoliko bolje...


ne da smeš da ih koristiš kada treniraš nego su baš zato i predviĂ°eni...



a što se proteina tiče, čini mi se da je trenutno najpovoljniji SCIVATION od 4,5 kg, košta oko 7000 dinara (6400 ako naručiš telefonom) i može da ti traje dosta dugo... tu imaš, čini mi se, oko 140 merica, a dovoljno ti je jednu-jednu i po da staviš u šejk posle treninga i sam proceni koliko može da ti traje...
po meni, definitivno najpovoljniji trenutno...
Sačuvana
Kitanovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 179


« Odgovor #1 poslato: Novembar 16, 2009, 09:08:45 posle podne »

imam i ja koje pitanje ...kako da koristim ove preparate...xtend,bcaa,tecne amino kiseline,animal pak,kreatin mikronizovani...i vasa preporuka kog proteina uz sve ovo a da nije previse skup...i da li smem sve preparate da koristim u toku dana kad treniram...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 17 upita.