TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395292 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 11:28:41 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: evo moje slike  (Pročitano 11545 puta)
mali_zile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #41 poslato: Septembar 27, 2007, 10:54:25 posle podne »

evo apr fotki danas sa treninga, radio sam triceps




« Poslednja izmena: Septembar 27, 2007, 10:58:42 posle podne od strane mali_zile » Sačuvana
mali_zile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #40 poslato: Septembar 27, 2007, 10:51:44 pre podne »

znam ja ;D

idi u teretanu muskulus...to ti je na auto komandi

E hvala snacicu se valjda pitacu gazdu da mi objasni kako da dodjem...
Sačuvana
mali_zile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #39 poslato: Septembar 27, 2007, 10:49:51 pre podne »

e ledja su ti super. pogotovo ovaj donji i unutrasnji deo lepeza. bas se uocava sto je extra

to mi je ostao ja mislim kad sam radio mrtvo dizanje i to sam se mucio sa nekim bolesnim tezinama do (142 kg-a bese sam najvise urdio 7 puta), ali jer sam imao bovove u donjem delu narednih dana kao da sam se usinuo izbacio sam mrtvo dizanje...
ali planiram u skorije vreme ponovo da ga ubacim
Sačuvana
mali_zile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #38 poslato: Septembar 27, 2007, 10:47:57 pre podne »

Aj da ne otvaram novu temu (nece se ljutiti zile valjda  ;D) da pitam dali neko zna neku teretanu na dedinju blizu tv pinka mozda?

johnn1e man naravno da se ne ljutim  ;D ;D
Sačuvana
Johnn1e
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 154

« Odgovor #37 poslato: Septembar 27, 2007, 08:47:49 pre podne »

Aj da ne otvaram novu temu (nece se ljutiti zile valjda  ;D) da pitam dali neko zna neku teretanu na dedinju blizu tv pinka mozda?
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #36 poslato: Septembar 27, 2007, 01:12:08 pre podne »

U Boru sam i dalje. Pa nagojice te gaineri sigurno ako si sklon laganom nabacivanju "mase". Protein odvojeno, dex odvojeno  ;D

Gde nisam sklon gojenju... od dote i koka kole i mnogo stvari... znas i sam jedva sam se izvukao iz toga i skinuo stomak...
Da sam sklon gojenju ali i gubljenju kilaze pravilno ishranom mogu da ti kazem jer sam januara imao 80 kg-a(dobra zima, he he), marta 73 kg-a, a maja 86 pa ti vidi koje su to varijacije. A kad sam ovo pao na 73 bukvalno sam u 2 dana imao 4 obroka tunjevinu a resto jaja i tako...
tako da necu gejnere samo proteine...
a kad se setim da sam u prvu godinu na istu visinu imao 60 kg-a, ali jbg. tako trosi kosarka i sport...
pozz


hahahah ...dota ...  ;D ;D ;D ;D ako se bojish gainera ... uzmi chist whey  ... ako se ne bojish gainera opet uzmi chist whey ;D ;D  ;D ;D
Sačuvana
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #35 poslato: Septembar 27, 2007, 12:15:03 pre podne »

e ledja su ti super. pogotovo ovaj donji i unutrasnji deo lepeza. bas se uocava sto je extra
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #34 poslato: Septembar 27, 2007, 12:13:53 pre podne »

znam ja ;D

idi u teretanu muskulus...to ti je na auto komandi
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
mali_zile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #33 poslato: Septembar 26, 2007, 11:54:19 posle podne »

Jel moze neko da mi preporuci teretanu u blizini auto komande, ja sam jedno 5 minuta pesice od toga... posto sad za vikend palim i planiram vec od ponedeljka da treniram.
Sačuvana
mali_zile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #32 poslato: Septembar 26, 2007, 11:15:25 posle podne »

U Boru sam i dalje. Pa nagojice te gaineri sigurno ako si sklon laganom nabacivanju "mase". Protein odvojeno, dex odvojeno  ;D

Gde nisam sklon gojenju... od dote i koka kole i mnogo stvari... znas i sam jedva sam se izvukao iz toga i skinuo stomak...
Da sam sklon gojenju ali i gubljenju kilaze pravilno ishranom mogu da ti kazem jer sam januara imao 80 kg-a(dobra zima, he he), marta 73 kg-a, a maja 86 pa ti vidi koje su to varijacije. A kad sam ovo pao na 73 bukvalno sam u 2 dana imao 4 obroka tunjevinu a resto jaja i tako...
tako da necu gejnere samo proteine...
a kad se setim da sam u prvu godinu na istu visinu imao 60 kg-a, ali jbg. tako trosi kosarka i sport...
pozz
Sačuvana
Johnn1e
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 154

« Odgovor #31 poslato: Septembar 26, 2007, 10:55:12 posle podne »

U Boru sam i dalje. Pa nagojice te gaineri sigurno ako si sklon laganom nabacivanju "mase". Protein odvojeno, dex odvojeno  ;D
Sačuvana
mali_zile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #30 poslato: Septembar 26, 2007, 10:51:27 posle podne »

posle treninga ti je najgora usluga koju mozes sam sebi da ucinis sam sebi je da popijes mleka (jedino gore je da gladujes).
mnogo bolje od mleka +soja protein je da, ako vec ne zelis suplementaciju, uneses puno belanaca i prostih uh neposredno posle treninga.
pa cekaj, znaci izadje ti 1300 din kg?  to i nije tako jeftino. za tu lovu bolje ti je uzeti neki prosecni gejner pa po njemu posle treninga i zadrzis ostalu ishranu na sadasnjem nivou i bices ko zmaj.
i zaista, soja ni u osnovnim crtama ne moze da zameni meso. jbg ali tako je. ne kazem da je izbacis ali je ukombinuj sa mesom kad je jedes da joj poboljsas aminokiselinski profil.

plase me ti gejneri i te mega hiper mase da me ne nagoje jer sam vrlo podlozan gojenju...  da mi to ne ode u stomak i svuda jer je to prebogato sa kalorijama...
Sačuvana
medonjak
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #29 poslato: Septembar 26, 2007, 10:27:55 posle podne »

Ubaci tu i dex ako nemas moze i suvo grozdje kao prost uh.
Sačuvana
mali_zile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #28 poslato: Septembar 26, 2007, 09:06:49 posle podne »

Pa zato sto mleko usporava apsorpciju proteina sto je dobro pred spavanje da bi se obezbedila hrana misicima tokom noci a ne posle treninga kada ti treba brz protein Znaci sa vodom.

Uh sa vodom sigurno ce da ima grozan ukus, bas cu da probam sutra.
Sačuvana
mali_zile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #27 poslato: Septembar 26, 2007, 09:04:53 posle podne »

Desi zile majstore nema te odavno  ;D Odlican si!


djes jonn1 ma imam dosta obaveza pa i ne svracam u ngc i sad se spremam za fax... ti gde si sad u bg ili ?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.14 sekundi sa 17 upita.