TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 12:51:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Blue heart / plavo srce  (Pročitano 144543 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #39 poslato: Avgust 04, 2010, 11:46:05 pre podne »

Hvala Biochemo (slikana je pre par dana :)
..Bebac...ma znas ti da ja furam i skroz nularicu, bice ..bice.. :)
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 930


« Odgovor #38 poslato: Avgust 04, 2010, 08:03:15 pre podne »

Opredeljuju se za plavo srce jer je poprilicno jeftino ,lako se nabavlja a nema fake.A to sto se pojma nema o sustini kako sta funkcionise i kakve se posledice mogu imati kasnije nema veze,mladost je to..ali ok mi smo mu skrenuli paznju a on ce postupiti kako misli da je ispravno a iskreno se nadam sa minimalnim posledicama u nekoj buducnosti.

Mislim da oni baš ne zalaze u to da li je fake... Pre će biti to što reče da je jeftino i što se lako nabavlja, ali bih dodao nešto - NE BODE SE. Stoga, umesto da skupiš muda da se ubodeš (što treba da je ništa u odnosu na ono da skupiš muda da uopšte ideš na steroide, ili bi barem trebalo da je tako) ti uzmeš bombonice i mnogo ne razmišljaš.
A stav već iskusnih tvojih ortaka/batica iz teretane "ma samo krkni dve tri dnevno", "uzmi malo metana da proĂ°e", itd - uopšte ne pomaže...

Btw, ooopasna fotka Zoltane. :)
X 2

Opasna fotka Zoli...a kad skineš kačket do glave se sišaj ili nisi hebac na kvadrat :)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #37 poslato: Avgust 04, 2010, 01:54:06 pre podne »

Opredeljuju se za plavo srce jer je poprilicno jeftino ,lako se nabavlja a nema fake.A to sto se pojma nema o sustini kako sta funkcionise i kakve se posledice mogu imati kasnije nema veze,mladost je to..ali ok mi smo mu skrenuli paznju a on ce postupiti kako misli da je ispravno a iskreno se nadam sa minimalnim posledicama u nekoj buducnosti.

Mislim da oni baš ne zalaze u to da li je fake... Pre će biti to što reče da je jeftino i što se lako nabavlja, ali bih dodao nešto - NE BODE SE. Stoga, umesto da skupiš muda da se ubodeš (što treba da je ništa u odnosu na ono da skupiš muda da uopšte ideš na steroide, ili bi barem trebalo da je tako) ti uzmeš bombonice i mnogo ne razmišljaš.
A stav već iskusnih tvojih ortaka/batica iz teretane "ma samo krkni dve tri dnevno", "uzmi malo metana da proĂ°e", itd - uopšte ne pomaže...

Btw, ooopasna fotka Zoltane. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #36 poslato: Avgust 03, 2010, 09:51:04 posle podne »

Opredeljuju se za plavo srce jer je poprilicno jeftino ,lako se nabavlja a nema fake.A to sto se pojma nema o sustini kako sta funkcionise i kakve se posledice mogu imati kasnije nema veze,mladost je to..ali ok mi smo mu skrenuli paznju a on ce postupiti kako misli da je ispravno a iskreno se nadam sa minimalnim posledicama u nekoj buducnosti.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #35 poslato: Avgust 03, 2010, 07:40:49 posle podne »

meni to sve lici na jos jednog momka koga mrzi da dize tegove i vodi racuna o ishrani, a za ovih 16+ godina sam takvih video koliko god hoces... nemam nameru da te vredjam, ali ja sam do pre godinu dana trenirao momka iz Sr. Kamenice, koji je imao 61-62 kile kada je dosao kod mene za savet. Visina negde 183cm. Za godinu dana smo stigli do 84 kilograma, a samo 4 meseca je koristio whey i kreatin, tako da te price sa danabolom su meni jako suplje. Tebi sve najbolje prijatelju moj, a iskreno se nadam da ces uspeti da postignes svoje ciljeve. Ja sam takav covek mozda, ali moja filozofija je kada vec ides sa hemijom nek bude najbolja i nek bude sto efikasnija, a ne to prckanje sa srcima svakih mesec dana...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #34 poslato: Avgust 03, 2010, 02:05:26 posle podne »

drugacije bi bilo da ste vi mene videli pre 6 meseci , imao sam 62kg a 185 sam visok .... to je velika razlika , dbol nije toliko opasan , ako ga pravilno koristis , i imas zastitu i jak imunitet .... hvala na savetima ,

Ok,sve je to lepo ali veruj mi na rec sve si to mogao postici kreatinom i sa whey proteinom uz dobru ishranu,trening i odmor.Ali ok svako bira svoj put.Nadam se da znas u sta se upustas.
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #33 poslato: Avgust 02, 2010, 11:39:47 posle podne »

da bas, d-bol i vinstrol dva najtoksicnija sranja na trzistu...

a, a, a - ne zaboravimo anadrol!  ;D
:P
Sačuvana
ilic23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #32 poslato: Avgust 02, 2010, 11:37:17 posle podne »

drugacije bi bilo da ste vi mene videli pre 6 meseci , imao sam 62kg a 185 sam visok .... to je velika razlika , dbol nije toliko opasan , ako ga pravilno koristis , i imas zastitu i jak imunitet .... hvala na savetima ,
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #31 poslato: Avgust 02, 2010, 10:52:01 posle podne »

ljudi su ti rekli sve sto svi na forumu i misle..pamet u glavu....ako je moguce.....
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #30 poslato: Avgust 02, 2010, 09:25:26 posle podne »

Druze...ovakva gradja je ok ali za nekog ko trenira jako kratko bez iceg.Kazes monohidrat bi izgubio brzo sve..moguce ali ne bi morao misliti o stetnosti a plavo srce je veoma ozbiljna stvar kao sto su i momci pre mene rekli.Sa monohidratom znam ljude koji su veoma jako veliki u odnosu na tvoju gradju,izvini ali po tvojim postovima dok nisam video slike mislio sam da si mnogo veci u misicnoj masi.
Mani se ti hemije i kreni lepo iz pocetka.
1.Iscitaj malo forum
2. Pravilno se hrani i treniraj uz suplemente i bic ok
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #29 poslato: Avgust 02, 2010, 09:13:16 posle podne »

da bas, d-bol i vinstrol dva najtoksicnija sranja na trzistu, a masa konta kako su to lepa mala srca koja treba zveketati kao pez bombone...LOL, a sto se forme tice svaka cast, ali ovo je 6 meseci treninga bez neke velike paznje na ishranu ako mene pitas...a to sto kazes za monohidrat, bojim se da si nesto pobrkao...kreatin nije preparat za dobijanje miscne mase, nema niti jednu gradivnu materiju u sebi, ali naravno moze da stvori uslove za postizanje misicne mase...

e da jos jednu stvar sam hteo da te pitam, posto ja stalno kuburim sa time kada treniram svoje klijente...kazes da si dobio 7 kila ciste misicne mase, koju metodu si tacno koristio da bi izmerio svoj dobitak?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #28 poslato: Avgust 02, 2010, 03:58:16 posle podne »

"dbol nije ozbiljan"
Pa dobro dečko, da li si ti normalan?!

To što radi i svima je najlakše da ga krknu nego da se tu nešto bodu je druga priča.
Dbol je itekako ozbiljan. Vrlo, vrlo ozbiljan.

Ono što većina ljudi ne kapira je da su oralni steroidi obično daleko gora i opasnija varijanta od injektabilnih.
Sačuvana
ilic23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #27 poslato: Avgust 02, 2010, 03:37:07 posle podne »

pa radi ovakve nije ..... ali ovo nije ni pocetak , a i dbol nije neki ozbilan AAS , on se koristi uz neki inject kao sto je Deca ili Test , a ovo je od samog dbol-a
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #26 poslato: Avgust 02, 2010, 03:34:09 posle podne »

Ima li svrhe uzimati AAS radi postizanja ovakve forme?!  :-\
Sačuvana
ilic23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #25 poslato: Avgust 02, 2010, 02:43:00 posle podne »

naravno , ide liv 56 , ali bolje je piti ga posle kure , jer za mesec dana po 30mg dnevno , nemozes znatno ostetiti jetru , a i posto se jetra sama regenerise , bolje je uzeti liv posle, , ja sam uzeo cisto samo da ubzam oporavak jetre , da bi mogao poceti novu kuru , a sto se tice antiestrogena, to sam cuo samo da uzmem ako osetim peckanje bradavica ... naravno , ne kazem da nece biti posledica , kao i da cu sve zadrzati , ali bar necu izgubiti 70 % kao posle nekog monohydrata....
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 18 upita.