TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395193 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 06:44:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Filmovi(ćaskanje o filmovima, glumcima i sl.)  (Pročitano 74524 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12784


Never give up!

« Odgovor #258 poslato: Oktobar 12, 2012, 08:19:32 pre podne »

Jedva cekam novembar jer tada konacno izlazi zadnji deo sumrak saga.
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #257 poslato: Oktobar 12, 2012, 08:15:57 pre podne »

Ne znam je l' neko spominjao ali pogledajte Shutter Island, bolestan film necete se pokajati ;) Posle Cath me if you can i Shutter Island totalno drugacijim ocima gledam Dicaprija :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #256 poslato: Oktobar 09, 2012, 04:02:30 posle podne »

http://www.youtube.com/watch?v=_tG_b5zaT9Y

Bolest, ko voli filmove gaspar noe (tip koji je radio irreversible-cuveni film sa Monikom Beluci) sigurno ce zgovitivi ovaj film,prebolestan je...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #255 poslato: Oktobar 07, 2012, 12:45:09 posle podne »

upravo sam našao ovo and it warmz my heart http://www.youtube.com/watch?v=RBaKqOMGPWc&feature=list_other&playnext=1&list=SP86F4D497FD3CACCE
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #254 poslato: Oktobar 04, 2012, 11:45:54 posle podne »

Definitivno jedan od boljih momenata, a bilo ih je dosta. haha kao krpenu lutku :D


ps - pazi da neću da gledam nastavak
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #253 poslato: Oktobar 04, 2012, 06:45:52 posle podne »

Pa cekaj nastavak za odgovore na ova pitanja.

Ko da je ovo prvi film sa enormnim budzetom bez neke price...
Kazem polazna ideja ok, prica nerazradjena. Moglo je biti i gore, da bude i bez ideje...

Sad me tvoj review avengersa podsetio na scenu sa Lokijem i Hulkom pri kraju filma, kako sam se smejao kad sam gledao. Inace hulk mi je iz te plejade ubedljivo najzanimljiviji...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #252 poslato: Oktobar 04, 2012, 06:38:07 posle podne »

@BBB

Kako možeš da uhvatiš da snimaš film sa tolikim budžetom i da ne razradiš neke stvari? A da ne pričam da to nisu neke stvari nego su sjebali načisto. Mislim da bi mi trebao dan posla da napišem bolje prometeja nego što su ga oni napisali.

Pojedinačnih "plot"-gluposti (plot je pod navodnicima jer se tako ne može nazvati) je previše.

Film sam represovao koliko god je moguće ali evo nekih stvari ono off the scoop:

1- Kako Dejvid zna šta ona tečnost iz onih tegli radi?
2- zašto zna da je ona riba nosi hobotnicu u sebi?
3- Šta su uopšte one tegle? Never explained.
4- Šta je cela ona priča sa prostorijom gde se drže one tegle?
5- Ako se ejlijen formirao tek kada je ona sipa oplodila prometejca, ko je potamanio prometejce?
6- Ako prometejci imaju još gomilu borodova na planeti, da li je moguće da se u svima simultano desila ista katastrofa?
7- Zašto prometejac kad ga probude samo ustane, okrene ključ, upali brod i krene err na zemlju?!
8- Ako postoje one star mape u svim kulturama, da li je logično da su hteli da nas počiste? To bi pre značilo da su bili u kontaktu sa nama.
9- Kako cela ejlijen stvar uopšte funkcioniše???! Dakle, kp neke tečnosti iz one tegle staviš liku u votku. Onda on to popije i krene da se doslovno raspada kao da ima supegrip. Onda dok je bolestan oplevi svoje neplodnu ribu koja zatrudni sa nekim stvorom. (WTF? lol) koji onda bude izvaĂ°en onim automatskim hirurgom, ostane zatvoren u onoj sobi, naraste 50x bez ikakve asimilacije materije i oplevi prometejca iz koga posle ispadne ejlijen. LOL :D :D :D Again, I'm so pissed.
10 - Zašto onaj lik bude zombi kada mu se ono čuo zakači na facu a ne dobije ejlijena u stomaku?
11 - zašto su uopšte išli na onu priču da ona riba počinje da gotivi androida (koji iz ljubomore?! wtf? - inokuliše njenog bf-a stranom materijom za koju apsolutno ne može da zna šta radi) kad posle svejedno hoće da je zaledi zarad ispitivanja. Koj je vrag spašavao onda?

TakoĂ°e - početak mi je bio jako interesantan. Ja sam ga skapirao kao da je onaj lik (po smrtnoj kazni?) na nekoj sranje planeti (zemlji) ispio svoj otrov koji ga je razložio. MeĂ°utim, fragment DNA ili neka ćelija preživljava i tako počinje život. O5 ne objašnjava kako smo dospeli o5 do njemu sličnog oblika i ostali život na zemlji. Preko ovoga bih prešao. Ali ako neko pomene da su oni tako namerno stvorili život - Ko bi lud samoubio sebe za nešto što možeš da uradiš in vitro?

@Ironman

Drago mi je da nas ima još koji smatramo da je film bullcrap, mada smanjuj taj rejting ispod petice aman.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #251 poslato: Oktobar 04, 2012, 01:44:04 posle podne »

Ne znam kako sam i ja uvatio vremena od obaveza ali sam odgledao Prometeja, jer sam veliki fan Aliena.

Po meni je Ridli Skot prso još kad je napravio Dobru godinu sa Rasel Krouom, pa posle onaj sa Dikaprijom isto bedak od filma. Jes da je on tata 8. putnika, ali nije se smelo dozvoliti ovako nešto, jer je opet sasro motku. Slažem se sa bajom kim om, da su likovi prozračni, površni, nedovršeni, ima dosta rupa u logici stvari, samoj radnji. Ja sam mu dao 6/10, nije katastrofa, ali uzimam sebe kao ultra fana žanra tako da sam možda i počastio ovom ocenom.

Ako ne znaju šta će više od sebe, nek rade rimejke jbg ko što se sad radi rimejk Robokapa, tako su trebali ponovo isto da peglaju, ovako su se pogubili sa tom pričom ko je koga stvorio, brodovi, 8. putnik, ko je od koga nastao... ali što kaže bbb, verovatno je to tek jedan deo neke trilogije da se uzmu pare iz 3 navrata masi...

Ipak je CGI daleko bolji od The thing prequela, ali generalno oba filma su mogla mnogo bolje da se urade. 
Sačuvana
Arbeit macht frei.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #250 poslato: Oktobar 04, 2012, 01:26:23 posle podne »

http://www.imdb.com/title/tt1656190/
Gledao pre neki dan,preporuka... Dobar Jason Statham kao i uvek, zategnut je baja sa 46 god opako,sve pohvale
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #249 poslato: Oktobar 04, 2012, 11:18:47 pre podne »

Par glupih momenata?!
Pa indirektno si naveo momente, los ritam odvijanja radnje, tipa "idu da uniste zemlju izginite da ga zaustavite" momenat koji dolazi iz vedra neba i svi ga prihvataju zdravo za gotovo.
Bezanje u pravcu kotrljanja letelice i slicno...

Ima toga sto kazes, ali likovi nisu nesto iritantni (si to sjebo neki ispit?)

Kazem osnovna ideja je dobra, ono tipa nasi stvaraoci, stvoreni smo po njihovom liku i sl. E sad da nije razradjena - nije, al dobro to ce biti doradjeno u nastavku milking the franchise-a...

P.S. Prvi si za koga znam dai je toliko razocaran, uglavnom su komentari tipa ok, al bolji Alien...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #248 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:37:18 pre podne »

Od mene može da dobije +1 za bazičnu ideju, -1 za to kako su prodali priču "stvorili su nas jer im se moglo", -2 za overly spacious green screen effect, -100 za apsolutno neinteresantne, plastične i iritantne likove za koje me kroz ceo film toliko zabole da to nije normalno i lopatu u glavu za idiota koji je ceo scenario izvukao direktno iz rektuma.

Pogledao sam prometeja relativno skoro jer se našlo vremena da zapravo pogledam neki film, pogledam prometeja i popizdim načisto. Ceo film je takva rupčaga vezano za bilo kakvu doslednost. Nije postavljen nikakav pace u prodavanju priče. Ceo film štaviše smatram uvredom za inteligenciju gledaoca. Počevši od toga da likovi rade neke stvari za koje im motivi ne postoje pa do toga da i ono što su zapravo mogli da objasne nisu. Sve se svodi da na kraju "vau" vidimo ejlijena. Wow.

Ovo je ustvari bio neverovatno loš exploitation film sa velikim budžetom.
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #247 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:26:21 pre podne »

Par glupih momenata?!
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #246 poslato: Oktobar 04, 2012, 03:25:54 pre podne »

Jel ima neko ovde još da ga je "Prometej" načisto iznervirao?
Meni manje vise moze da prodje, malo nedorecen, ali moze se nadoknadi dobrim nastavkom. Jbga dosta likovi podsecaju na Alien-a, nekako je trebalo pricu dublje razraditi. Ima par glupih momenata, al nije katastrofa...
Ideja je bar zanimljiva, a potencijali za nastavak mnogo veci nego sto je imao "8. putnik", ako nista barem zbog prevoda...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #245 poslato: Oktobar 04, 2012, 01:47:27 pre podne »

Jel ima neko ovde još da ga je "Prometej" načisto iznervirao?
Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #244 poslato: Oktobar 03, 2012, 10:45:35 pre podne »

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Qd-4qBhUSR4
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 19 upita.