TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 12:57:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Day OFF  (Pročitano 3472 puta)
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #15 poslato: Decembar 12, 2009, 11:51:56 pre podne »

Svako ko nije takmicar bi trebao da "vara"...Kulicev metod je dobar....Moze biti 100 vaijacija na zadatu temu...:)....Ja varam svaki 3 dan kada sam na masi....Pod varanjem podrazumevam neko sitno......tj. jedan cheat obrok u prvoj polovini dana.....
Sačuvana
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #14 poslato: Decembar 11, 2009, 05:36:26 posle podne »

Niko nije savrsen  ;) ja kad se uzelim,cepnem jednu osminu bureka,ali to je retko kad...Dijetu nisam nikad drzao,jer ne znam koju da drzim,posto svako tera na svoju stranu kada mi daje savete...a i ne umem sam da napravim dijetu i da rasporedim kad cu sta da jedem,tako da mi treba plan dijete,a toga nema...

Znaci zakljucak...Dan odmora ili Day OFF je koristan? :-\
Бар на 10 места у подфоруму "Исхрана" има  конкретан план исхране,дакле читај! Храна је нешто што је универзално,тј. зна се шта треба да једе неко да би имао добре резултате. Још си млад да би имао неку много стриктну исхрану, задовољи унос протеина,не претеруј са лошом храном,и то је то.

Ја сам се у последњих неколико месеци, пре овог ,баш строго држао правилне исхране, морао сам мало да се средим, сада сам опет почео мало да брљавим.
Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1206


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #13 poslato: Decembar 11, 2009, 01:28:23 posle podne »

Pa ne moze ti niko reci sta je najbolje, postoje osnovne smernice koje se moraju ispostovati, a kasnije je sve individualno. Mada moras shvatiti kako ljudsko telo funkcionise i bice ti mnogo lakse. I ja sam lutao i puno gresio kod svoje prve dijete jer sam slepo slusao, a nisam ukljucio mozak da razumem sta ide sa cim i zbog cega... Trebace ti malo vise vremena u citanju i eksperimentisanju, ali doci ces do prave kombinacije vremenom  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1651


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #12 poslato: Decembar 11, 2009, 12:58:55 pre podne »

Koristan svakako :D
Skupis snage za dalje :)
Sačuvana
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #11 poslato: Decembar 11, 2009, 12:42:56 pre podne »

Niko nije savrsen  ;) ja kad se uzelim,cepnem jednu osminu bureka,ali to je retko kad...Dijetu nisam nikad drzao,jer ne znam koju da drzim,posto svako tera na svoju stranu kada mi daje savete...a i ne umem sam da napravim dijetu i da rasporedim kad cu sta da jedem,tako da mi treba plan dijete,a toga nema...

Znaci zakljucak...Dan odmora ili Day OFF je koristan? :-\
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1206


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #10 poslato: Decembar 11, 2009, 12:31:24 pre podne »

Pa ja sebi dajem taj dan, ali ne zato sto se uzelim ili tako nesto, vec zato sto mislim da je dobro malo sokirati organizam i ubrzati metabolizam na taj nacin. Meni je posle dorucka tog dana kada varam (2 kroasana sa cokoladom extra dopunjena  ;D) Sasvim dovoljno i vise od toga sto se cheatinga tice, ali me mrzi da taj dan vodim racuna o vremenu kada cu i sta cu da jedem, pa trpam sve zivo  :) I uopste ne mislim da je to nesto lose, cak naprotiv... Ali tako necega nece biti kada dodje red na dijetu i tu nece biti ni grama cheatinga za sve vreme dijete  :)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #9 poslato: Decembar 11, 2009, 12:27:08 pre podne »

Pa ne bas da se hrane pod konac,ali da,ono,ne jedu svasta...dok mi koji ne pazimo toliko,mozemo sebi da damo makar jedan dan u nedelji za uzivanje :D
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1206


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #8 poslato: Decembar 11, 2009, 12:18:40 pre podne »

Zar ti stvarno mislis da se ovde svi hrane pod konac?  :D
Ja ne verujem da ovde ima 5% ljudi koji STVARNO i TOTALNO vode racuna o ishrani, pa ti vidi...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #7 poslato: Decembar 10, 2009, 11:41:42 posle podne »

Znaci lagano pocinju da mi nedostaju oni stari,punomasni i kaloricni obroci...Posto sam iz Nisa,burek je na 1. mestu... :-[ . Mada,desi se,retko,da se najedem ko svinja,ili da se opustim uz omiljeni slatkis,ali drzim se zdrave i dobre ishrane kad god mogu. Samo slave me ubijaju  :D Tu je ono,od svega po malo da se proba,pa onda zeludac kao kanta za smece...  :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Decembar 10, 2009, 11:15:18 posle podne »

Kada je moja off sezona to jest kada se ne takmicim naravno da dajem sebi oduska.Ali kada mi je sezona onda nema nicega samo trening i stroga dijeta.A taj period zna da traje od tri do osam meseci (mislim na period dijeta).
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Decembar 10, 2009, 11:13:43 posle podne »

Pljeskavicu, burek i picu definitivno godinama nisam jeo niti planiram. Jednostavno, to mi je neki "dno dna" loše hrane i ne zanima me čak ni za jedan obrok.

Dešava se da varam tako što kupujem pileći sendvič(pohuju belo meso ali ga prže u fritezi), plazma keks, kilo banana odjednom ili sl.

Što se tiče slava, baš ih i ne volim. Nekako mi je postala odvratna slika kada se za ogromnim stolom okupi gomila ljudi svih doba i žderu sve živo. :D Pošto mi je najbolji drug isto posvećen fitnesu, na većinu slava idemo zajedno i onda lepo proberemo šta se relativno zdravo može pojesti i napravimo neki meni. :D

Sa roĂ°endanima je mnogo lakše. Pošto se ide samo kod najboljih frendova koji, naravno, znaju moje navike, uvek se naĂ°e nešto zdravo na meniju posebno za mene(i eventualno još nekog).

Sve u svemu, retko kada sam uslovljen da nemam izbora što se tiče hrane, tako da cheating radim samo kada i sa čim ja to poželim. ;)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1206


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #4 poslato: Decembar 10, 2009, 11:12:29 posle podne »

Ja se jednom nedeljno tj saveke nedelje odvalim od svega i svacega, znaci apsolutno jedem sve sta stignem i ne vodim nikakav red o tajmingu i sl. osim u poslednjem obroku. Ali ja preko nedelje nemam ni gram cheata, znaci iskljucivo dobra i samo dobra hrana...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #3 poslato: Decembar 10, 2009, 10:58:43 posle podne »

ne znam...2-3 puta u toku meseca,dva... a pogotovo posto ce sad Nova Godina i raznorazne slave  ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Decembar 10, 2009, 10:41:48 posle podne »

2-3 puta u kom periodu? :D
Sačuvana
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #1 poslato: Decembar 10, 2009, 10:26:52 posle podne »

Mene zanima da li se vi nekada,makar 2-3 puta opustite uz pljeskavicu ili tako nesto sto se bas ne svrstava u ,,Zdravu Hranu". Hvala bogu slavimo slave i idemo na njih,pa kad odes,kad ima meze,pa supica,pa corbica,pa rostilj,pa pita... kako odoleti ? :D
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 18 upita.