TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 01:10:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jedem kao konj i ne ugojim se ni jedno kilo ...? Sto??  (Pročitano 11356 puta)
chiller
Gost
« Odgovor #14 poslato: Decembar 17, 2009, 12:20:43 pre podne »

Pa imam 186cm a tezak sam 71kg..  :'(  :'(   :'(

sta bi tek radio da si 199 sa 68 :)
Sačuvana
stefanbojan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

stef

Stefan-Andric
« Odgovor #13 poslato: Decembar 17, 2009, 12:14:16 pre podne »

Pa imam 186cm a tezak sam 71kg..  :'(  :'(   :'(
Sačuvana
stefan
chiller
Gost
« Odgovor #12 poslato: Decembar 17, 2009, 12:13:18 pre podne »

tezina,visina?
Sačuvana
stefanbojan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

stef

Stefan-Andric
« Odgovor #11 poslato: Decembar 17, 2009, 12:11:28 pre podne »

U svakom slucaju, mnogo vam hvala sto zelite da mi pomognete.  ;)  ;) ... oDUZIcu se i ja kad postanem poznat ako bog da ima da vam napravim teretanu od lom kvadrata i da vam kupim brdo sprava za vezbanje .. :) ... (Naravno za sve ce biti FREE ) :))
Sačuvana
stefan
stefanbojan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

stef

Stefan-Andric
« Odgovor #10 poslato: Decembar 17, 2009, 12:09:34 pre podne »

Ovako ljudi da vam objasnim :))...

Ja inace treniram fudbal i kada su pripreme imam i po 2 treninga dnevno... A dok traje sezona imam po jedan ...

Pitali ste sta jedem: Pa jedem kao i svi sta mi keva spremi za rucak,veceru,dorucak... Npr.. Veceram ili virsle, neki sendvic sa sunkom,slaninom itd... RUcak je standard supa posle toga nesto kuvano ili cevapi (kad ima ) :))))..... Dorucak mi je ili jaja, ali u vecini slucajeva sendvic neki ...Takodje popijem i po 2l mleka dnevno.. ... Jedem i ovako napolju picu,hamburgere, jedem mnogo slatkisa ali nista.. :(

Dok neki ljudi pojedu duplo manje od mene i opet su tezi od mene :((

Pa sad je polusezona i zeleo bih da se ugojim pa da li da koristim nesto ili da ne koristim, pomozite.??? Razmisljao sam izmedju mass 20 i mass 35..
Sačuvana
stefan
chiller
Gost
« Odgovor #9 poslato: Decembar 16, 2009, 11:58:11 posle podne »

sigurno je isto kao kod tebe i mene :) pirinac,kupus,paprika,pire,vrisle,podvarak,krompir,pasulj...
Period mladog coveka :D koji je mrsav,ima telo koje sagori sve sto se pojede ne moze da se poredi sa "normalnim" covekom solidne kilaze i umerene fizicke aktivnosti.

Srecem/cujem dosta mladih/mrsavih ljudi koji su u fazonu,juce sam odredio trening i posle sam pojeo "kilo" mesa kao da je.. ::)
realnost je drugacija,mora se jesti sto vise,sto bolje,u ovom slucaju vise,u svakom obroku i mora se biti Uporan,ne mozes se svakih 3dana stavljati na vagu...svakih 15/30 dana i super,mene je to posebno guralo 8) ono jos se secam tog fazona,pre mesec dana sam imao 68,sad 71,za petnest dana 73,u septembru 75,posle jos mesec dana 78 i posle jos desetak eto mene na 80,kad ono tad imas 81,mislis u ovo odlicno mogu do kraja godine 90 :D
naravo dodje nova godina nemas bas 90,ali sam sebe guras nema da prodje januar imaces 90...
stignem na 90 i ne mrdam nigde 3meseca,posle skapiras da vaga vise ne radi za tebe,i dolazis do onoga Bolje/vise kad treba razmisljati meso/riba/meso...

i tako dalje i tako blize,ali neka ostane za drugi put ;)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #8 poslato: Decembar 16, 2009, 11:57:36 posle podne »

Ljudi uglavnom MISLE da jedu puno dok se ne susretnu sa nekim ko je ovaj sport shvatio ozbiljno  ;D Kad meni neko kaze jedem brate ko provaljen i nista, ja ga pitam sta jede i koliko. Odgovor je uglavnom smesan, a kada odgovor nije smesan, uglavnom se ti ljudi jednostavno previse trose kao npr. jedan ortak iz teretane koji je zesci ekto, radi moleraj i koji po ceo dan gletuje i kreci, ubija se od posla i onda dodje da trenira. Jede po ceo hleb za obrok vise puta u toku dana i jedva da nabacuje nesto, znaci jedva. Odgovor na pitanje ovog momka je ili da ne jede koliko treba ili da se previse trosi + je ekto i eto dobitne kombinacije za ne nabacivanje mase...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Decembar 16, 2009, 11:56:23 posle podne »

Ova je dobra ..jedem kao konj a ne mogu da se ugojim.Pa druze u tvojim godinama ja sam jeo kao AZDAJA pa se nisam ugojio jer sam jeo bezvezne stvari.Treba znati sta i kako,zato napisi nam konkretno sta jedes pa da vidimo.
Sačuvana
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #6 poslato: Decembar 16, 2009, 11:16:07 posle podne »

Mislio sam na ono ,,jedem sta mi se stavi na sto" ... to moze biti stvarno bilo sta... ne znam kako to da shvatim...? znaci moze da cepa sta mu stigne pod ruku ?  :-[
Sačuvana
chiller
Gost
« Odgovor #5 poslato: Decembar 16, 2009, 11:11:14 posle podne »

To sam i ja mislio  :) ... Jedes ti lepo,ali ne kvalitetno... Kvalitet je bolji od kvantiteta,ne vezano samo za body bilding,nego za sve...  ;)

e pa nije bas tako ;) to bi znacilo da pojedes 200gr mesa i nista vise ili pola kila pasulja,pola kila pirinca,pola kila krompira za istu kolicinu novca...
nema potrebe covek da se opterecuje time,posto predpostavljam da je malo vise mrsav,to meso nece mnogo vise otici na masu nego li ono gore,sta vise moze da bude gore po njega...

Vazno je da jede mnogo(kaloriski ne hipoteticki)svega,moze i ono sto najvise voli da poveca apetit i kada napravi pocetnu masu da krene da jede kvalitetnije ;)
Sačuvana
chiller
Gost
« Odgovor #4 poslato: Decembar 16, 2009, 11:02:45 posle podne »

mozes da jedes ko tvoj konj sto pominjes  ;D i da mrsavis...ako radis ko konj ;)
sto rece colic,napisi pa da vidimo.

secam se ja te faze,pre godinu dana,kad sam imao 68,sad 88...ti si malo bolji od mene,ja prvo sto sam pitao sta da jedem a da ne dobijem mas,da posle moram da mrsavim :D
Sačuvana
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #3 poslato: Decembar 16, 2009, 11:00:54 posle podne »

To sam i ja mislio  :) ... Jedes ti lepo,ali ne kvalitetno... Kvalitet je bolji od kvantiteta,ne vezano samo za body bilding,nego za sve...  ;)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #2 poslato: Decembar 16, 2009, 10:36:48 posle podne »

Zato sto je ta tvoja definicija da jedes ko konj u najmanju ruku smesna i beznacajna... Jedes sta i jedes koliko, ispisi detaljno, pa cemo videti da li je to sto ti kazes puno ili ustvari nije...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
stefanbojan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

stef

Stefan-Andric
« Odgovor #1 poslato: Decembar 16, 2009, 10:31:34 posle podne »

Imam 18 god... Znaci odvaljujem se od hrane, jedem sta mi se stavi na sto.. Jedem po 4-5 puta dnevno i ne mogu da se ugojim ni malo ?? Sto li je to tako .. ?
Sačuvana
stefan
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 17 upita.