TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:14:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SNI proizvodi  (Pročitano 32500 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #17 poslato: Januar 04, 2010, 03:35:43 posle podne »

Da li je Universalov mikronizovan, to me zanima a ne mogu da pronadjem da jeste? A inace vazi za njega da je jedan od najkvalitetnijih, i sam ga uzimam pa me bas zanima?

Pio sam Optimum i Dymatize mikornizovani, ali opet nekako mi se cini da je Universal "najcisci" i da je nekako najstniji ma koliko glupo zvucalo... Pa me bas to interesuje

Universalov mi je totalno bez ukusa dok ova dva nekako da se oseti tek tek nesto... Sada da li je zbog plasticne ambalaze i pakovanja neznam
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #16 poslato: Januar 04, 2010, 03:32:32 posle podne »

Njihove BCAA koristim mozda i duze najvise zbog malo boljeg ukusa od Prima force,a Glutamin kao i svaki drugi,isao sam i Alimax i Labraabradu iskreno sve mi to isto deluje.
diskutabilno..kao da si na svoj motor stavio tigrove gume i rekao nisam primetio neku razliku u voznji kada ga vozim 30 km/h
ali kada bi pokusao nesto za sta je taj motor namenjen sta bi bilo?
a i labradu koju si ti pio je staro pakovanje..ne sumnjam da je nabavljana tamo gde i allmaxx..

ajipure amino trenutno ima veoma malo firmi na nasem trzistu..


Sta je diskutabilno?
Kako neko moze da oseti neku razliku kod glutamina,isprobao sam ih vise vrsta i kazem meni je apsolutno sve to isto.
A za motor samo Brigstone koristim i ne idem preko 300 !
I kakve veze da li je staro ili novo pakovanje/ta stara vise ne valja ,ne razumem.Izneo sam svoj stav da ja licno ne osecam razliku izmedju ovih proizvoda,ko moze to doceni pri koriscenju,svaka cast!
Laziću jel i ti onda tvrdiš da SNI bcaa nisu ok u odnosu na neke druge?
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #15 poslato: Januar 04, 2010, 03:29:22 posle podne »

Njihove BCAA koristim mozda i duze najvise zbog malo boljeg ukusa od Prima force,a Glutamin kao i svaki drugi,isao sam i Alimax i Labraabradu iskreno sve mi to isto deluje.
diskutabilno..kao da si na svoj motor stavio tigrove gume i rekao nisam primetio neku razliku u voznji kada ga vozim 30 km/h
ali kada bi pokusao nesto za sta je taj motor namenjen sta bi bilo?
a i labradu koju si ti pio je staro pakovanje..ne sumnjam da je nabavljana tamo gde i allmaxx..

ajipure amino trenutno ima veoma malo firmi na nasem trzistu..


Laziću jel i ti onda tvrdiš da SNI bcaa nisu ok u odnosu na neke druge?
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #14 poslato: Januar 04, 2010, 02:31:51 posle podne »

Njihove BCAA koristim mozda i duze najvise zbog malo boljeg ukusa od Prima force,a Glutamin kao i svaki drugi,isao sam i Alimax i Labraabradu iskreno sve mi to isto deluje.
diskutabilno..kao da si na svoj motor stavio tigrove gume i rekao nisam primetio neku razliku u voznji kada ga vozim 30 km/h
ali kada bi pokusao nesto za sta je taj motor namenjen sta bi bilo?
a i labradu koju si ti pio je staro pakovanje..ne sumnjam da je nabavljana tamo gde i allmaxx..

ajipure amino trenutno ima veoma malo firmi na nasem trzistu..
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #13 poslato: Januar 04, 2010, 01:31:38 posle podne »

Glutamin je glutamin, samo gledam da bude mikronizovan i to je to. Koristim Allmax glutamin iz zdravstvenih razloga i ja sam prezadovoljan.

Nije to bas tako, kada kupis kvalitetan glutamin, znas sta si kupio i potrebne su manje doze jer je mnooogo cistiji i sama amino je kvalitetnija, tj. sirovina iz koje se dobija. Kada bacis na papir, jeftinije ispadne skuplje. Optimum i Allmax sam stavio kao bolji izbor od SNI, a skoro su u identicnom cenovnom rangu. Nisam znao da je Optimum toliko kvalitetniji od Allmaxa jer i Allmax koristi japansku sirovinu za gluta, samo ne znam da li je Ajipure, nisam procitao... U svakom slucaju, Optimum je moj sledeci izbor kada budem bio na dijeti...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
honda83
Gost
« Odgovor #12 poslato: Januar 04, 2010, 11:09:51 pre podne »

Glutamin je glutamin, samo gledam da bude mikronizovan i to je to. Koristim Allmax glutamin iz zdravstvenih razloga i ja sam prezadovoljan.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #11 poslato: Januar 03, 2010, 09:54:49 posle podne »

Njihove BCAA koristim mozda i duze najvise zbog malo boljeg ukusa od Prima force,a Glutamin kao i svaki drugi,isao sam i Alimax i Labraabradu iskreno sve mi to isto deluje.
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #10 poslato: Januar 03, 2010, 07:52:42 posle podne »

 ::) ::) ::)
Bilo koje, koje su "Ajipure"... Isto vazi i za Glutamin
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
mikibre
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


« Odgovor #9 poslato: Januar 03, 2010, 07:49:58 posle podne »

kontam da nije lud da ih koristi vise od godinu dana a da mu nisu dobri... koje mi bcaa preporucujes umesto SNI?
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #8 poslato: Januar 03, 2010, 07:28:27 posle podne »

Nije ih Marko hvalio vec je rekao da ih koristi, koristio sam ih i ja i nikad vise ih necu uzeti. Za glutamin si sam sebi odgovorio, Allmax ili Optimum su u tom cenovnom rangu
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
mikibre
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


« Odgovor #7 poslato: Januar 03, 2010, 07:20:39 posle podne »

Hm... Ja nisam mogao da pronadjem ni odakle je firma. Mada, ako Marko hvali njihove preparate...

Ovaj BCAA od 1kg je ubedljivo najpovoljniji na trzistu cini mi se. Nista slicno nisam nasao. 1kg BCAA po toj ceni je jako primamljiva ponuda. Za ovaj glutamine bih i nasao neku alternativu, ALLMAXov glutamin je u toj ceni. Hvale ga. Sta mislite o njemu?
Sačuvana
_ibanez_
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 96


« Odgovor #6 poslato: Januar 03, 2010, 07:17:56 posle podne »

za glutamin i bcaa ne znam, ali whey im uopste nije jeftin :)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #5 poslato: Januar 03, 2010, 06:29:19 posle podne »

Pricao sam sa nekim ljudima koji uvoze suplemente i za SNI mi je to receno. Nisam zeleo da zalazim u detalje i nisam bas sve popamtio jer mi je i ovo bilo dovoljno, ali ako te bas interesuje, pitacu coveka, pa cu ti reci sto ovako, sto na PM ako obrisu ove postove... A nije razlog zato sto ih Pansport uvozi to bar znam sigurno jer je covek nahvalio par stvari koje Pan uvozi i rekao da ce ih uvrstiti u svoj asortiman...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #4 poslato: Januar 03, 2010, 06:24:36 posle podne »

Fantomska firma, rade robu samo po narudzbini i ko zna sta je tu unutra strpano, kvalitet los...

Daj nešto opširnije što tako misliš?
Jel govorimo o ovom ?
http://www.bodybuilding.com/store/si/si.htm

http://www.sniglobal.com/

Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #3 poslato: Januar 03, 2010, 06:17:00 posle podne »

Fantomska firma, rade robu samo po narudzbini i ko zna sta je tu unutra strpano, kvalitet los...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 18 upita.