TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:39:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SNI proizvodi  (Pročitano 32488 puta)
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #47 poslato: Januar 07, 2010, 04:32:59 posle podne »

Negde sam citao da dym sto stize kod nas se proizvodi u holandiji, a scitec u madzarskoj :D Da l je to istina? Gde se prave ostali?
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #46 poslato: Januar 07, 2010, 04:31:28 posle podne »

Pa nabroji sta je po tebi dobro  :) Prvi put cujem da je Twinlab shit, mozda je shit zbog nasih uvoznika? Za SNI sam vec rekao, ne bih da se ponavljam...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #45 poslato: Januar 07, 2010, 03:49:48 posle podne »

Posto vidim da svi izbegavaju odgovor, evo ja u da krenem i pisacu samo o dobrim firmama, pa neka kasnije ljudi dopune ako propustim koju...

Ultimate, Gaspari, Twinlab, Optimum, VPX, BSN, Musletech, Dymatize, Labrada, Controlled labs, Nutrabolics, NX labs, Animal serija od Univerzala i jos po neke stvari (ne ceo asortiman), Champion, Natrol i td. ne mogu se sada setiti svih, znaci uglavnom SVE sto ovi proizvodjaci naprave je odlicnog kvaliteta. Neka me neko dopuni...

Moja dopuna: AllMax Nutrition, EAS, Six Star Muscle, PVL.
Mada nemam nista ni protiv SciVation, NOW  i SNI.
« Poslednja izmena: Januar 07, 2010, 03:53:52 posle podne od strane Belance » Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #44 poslato: Januar 07, 2010, 02:44:40 posle podne »

Neka me neko dopuni...

:D :D :D
Ajde kad traži...

PS: stručnjak bez premca, biblija BB :D :D, jesi li razmišljao knjigu da napišeš?Doduše pre toga bi trebao bar jednu da pročitaš ;)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #43 poslato: Januar 07, 2010, 02:16:03 posle podne »

Posto vidim da svi izbegavaju odgovor, evo ja u da krenem i pisacu samo o dobrim firmama, pa neka kasnije ljudi dopune ako propustim koju...

Ultimate, Gaspari, Twinlab, Optimum, VPX, BSN, Musletech, Dymatize, Labrada, Controlled labs, Nutrabolics, NX labs, Animal serija od Univerzala i jos po neke stvari (ne ceo asortiman), Champion, Natrol i td. ne mogu se sada setiti svih, znaci uglavnom SVE sto ovi proizvodjaci naprave je odlicnog kvaliteta. Neka me neko dopuni...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #42 poslato: Januar 07, 2010, 12:25:44 pre podne »

Od kojih proizvodjaca treba kupovati suplemente, a koje izbegavati?
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #41 poslato: Januar 05, 2010, 02:41:57 posle podne »

Moja izjava da ne primecujem razliku nijednog glutamina je moje LICNO iskustvo i upravo ga zato i iznosim i voleo bih da mi neko objasni kako to oseti uopste razliku ovog ili onog proizvodjaca!
Da li sam i na koliko g je moja stvar,a dosta sam se naslusao tih natural prica narocito od rekreativaca,kao i nekih takmicara koji kao ne uzimaju nista i kakvi bi bili tek kada bi malo uzeli...
Za tvoju informaciju moja karijera je do sada odprilike isla godinu dana takmicenja,godinu dana pauza i u toj godini kada pauziram itekako koristim suplementaciju,ali razliku u glutaminu nisam uopste osetio.
sve ja to slazem sa tobom, kada se glutamin pravio i nabavljao na par mesta..ali sada kada je ajipure odraz necega najboljeg a ti to nisi imao priliku da probas..suvisno je da sada poredis i stavis sve u isti kosh...
gore sam ti napisao kako mozes da osetis..znaci karakteristika dejstva glutamina bar kod mene je:
kada mi se spava on me razbudi
kada sam flat ili izduvan kako kazu seljaci. onda me povrati.
pomaze mi da mi trening duze traje, bolje radim kardio itd..
ovo ti pricam kada tu nema nekih drugih stvari.aas, no prozivoda itd..
koja je razlika
pa koja je razlika kada pijes 70% proteina i 90% proteina..manje praha ti treba da uneses odredjenu kolicinu proteina u sebe
tako i ovo ..sto je cistiji i kvalitetniji, manje ce ti trebati da zavrsi posao..itd
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #40 poslato: Januar 05, 2010, 11:00:44 pre podne »

I mene interesuje kako neko moze da primeti razliku u glutaminu...Osim ako nije neki ultra napredni koji zaobilazi crevne resice....:) :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #39 poslato: Januar 05, 2010, 09:00:29 pre podne »

Moja izjava da ne primecujem razliku nijednog glutamina je moje LICNO iskustvo i upravo ga zato i iznosim i voleo bih da mi neko objasni kako to oseti uopste razliku ovog ili onog proizvodjaca!
Da li sam i na koliko g je moja stvar,a dosta sam se naslusao tih natural prica narocito od rekreativaca,kao i nekih takmicara koji kao ne uzimaju nista i kakvi bi bili tek kada bi malo uzeli...
Za tvoju informaciju moja karijera je do sada odprilike isla godinu dana takmicenja,godinu dana pauza i u toj godini kada pauziram itekako koristim suplementaciju,ali razliku u glutaminu nisam uopste osetio.
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #38 poslato: Januar 05, 2010, 07:26:18 pre podne »

hteo sam da se ovo ne pretvori u neku glupu raspravu ali ajde da ti odgovorim..

Citat
Ok,ti mozda imas informacije koje ja nemam vezano za te proizvodjace,a iskreno uopste se ne opterecujem sa tim.
bas iz ovog razloga ne bi trebao i smeo da iznosis onakve izjave..jer tebe ovde slusaju.kapiras..ako ne znas- neznaj i nemoj da se opterecujes..

Citat
li opet dolazimo na ono ,svi smo natural do 1g testo ili samo takmicari uzimaju,a svi ostalo su natural...
to ako si ti natural na 1 ,3 ili 5 gr testa, to je tvoj stav...ja nisam natural ni na 500 mg koliko sam najvise uneo u sebe u jednom ciklusu za 18 godina koliko sam u ovom sportu..


Citat
ubuduce recenice tipa "pa bas zato sto neznas razliku onda i nemoj da pricas.." izbegavaj bar kada sam ja u pitanju.
vrlo rado ako je ovo bila molba  ;)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #37 poslato: Januar 04, 2010, 11:33:36 posle podne »

Njihove BCAA koristim mozda i duze najvise zbog malo boljeg ukusa od Prima force,a Glutamin kao i svaki drugi,isao sam i Alimax i Labraabradu iskreno sve mi to isto deluje.
diskutabilno..kao da si na svoj motor stavio tigrove gume i rekao nisam primetio neku razliku u voznji kada ga vozim 30 km/h
ali kada bi pokusao nesto za sta je taj motor namenjen sta bi bilo?
a i labradu koju si ti pio je staro pakovanje..ne sumnjam da je nabavljana tamo gde i allmaxx..

ajipure amino trenutno ima veoma malo firmi na nasem trzistu..


Sta je diskutabilno?
Kako neko moze da oseti neku razliku kod glutamina,isprobao sam ih vise vrsta i kazem meni je apsolutno sve to isto.
A za motor samo Brigstone koristim i ne idem preko 300 !
I kakve veze da li je staro ili novo pakovanje/ta stara vise ne valja ,ne razumem.Izneo sam svoj stav da ja licno ne osecam razliku izmedju ovih proizvoda,ko moze to doceni pri koriscenju,svaka cast!
Laziću jel i ti onda tvrdiš da SNI bcaa nisu ok u odnosu na neke druge?
pa bas zato sto neznas razliku onda i nemoj da pricas..
komponenta za staro crveno pakovanje je nabavljana kao sve u svetu, nemacka ili neka japanska firma
kao gde nabavljaju svi...
a novo zuto crno pakovanje ima jedini AJINOMOTO amino koje u najbolje na svetu i labrada je jedina to napisala na svojoj kutiji..svi koji su se ranije pozivali na njih su popili tuzbe...pa prebaci to na tematiku o motorima..

mogu da osetim razliku jer sam 9 godina bio bez hemije a probao sam ih sigurno vise nego ti ;)
onaj kvaliteniji zavrsava posao sa 20 gr, onaj krs ne pomaze ni 100..to se zove farmaceutska cistoca

kada telo dovedes do maximuma a nista ne pomaze..a kada nema hemije sve se oseti..
bez uvrede.

@bebac
promenis par bcaa i vidis razliku..najkorisnija stvar u bcaa je leucin i kada budes koristio sam leucin onda ces znati




To da li ja znam ili ne nema potrebe ti da sugerises i ja i dalje ne vidim kako je moguce da neko oseti tu razliku u kvalitetu (mislim u praksi).Ok,ti mozda imas informacije koje ja nemam vezano za te proizvodjace,a iskreno uopste se ne opterecujem sa tim.
Pominjes hemiju,a ti znas kako i koliko sam ja na hemiji pa donosis takve zakljucke?
Ili opet dolazimo na ono ,svi smo natural do 1g testo ili samo takmicari uzimaju,a svi ostalo su natural...
Ne bih dalje ulazio u ovu raspravu,izneo sam svoje misljenje i ostajem pri tome da ja licno ne osecam razliku i Lazicu ubuduce recenice tipa "pa bas zato sto neznas razliku onda i nemoj da pricas.." izbegavaj bar kada sam ja u pitanju.
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #36 poslato: Januar 04, 2010, 07:37:25 posle podne »

U Nisu, ali ne u Pansportu...  :D  Ustvari ima i u Pansportu za te pare, samo ti treba srebrna kartica
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
mikibre
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


« Odgovor #35 poslato: Januar 04, 2010, 07:35:29 posle podne »

hm... sad sam gledao, deluje primamljivo... 500g - 2900din u pansportu...  mada ... prima force... sta znam...
gde ima to za 2100, 2500?
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #34 poslato: Januar 04, 2010, 07:28:34 posle podne »

Gde kupujes za 2500??? Ja sam ih platio 2100 din i to ono crno pakovanje, a slazem se za Ultimate, barem znas sta kupujes  ;) A Optimumov glutamin je samo nekih 150-200din skuplji od Allmaxa, tako da je on moj sledeci izbor...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
kalča
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #33 poslato: Januar 04, 2010, 07:27:20 posle podne »

Pogledaj za PrimaForce BCAA 500gr.kod nas su dosta prodavane a i na bb.com su dobro kotirane.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.047 sekundi sa 18 upita.