TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394941 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 11:55:34 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SNI proizvodi  (Pročitano 32563 puta)
Lelemud
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #92 poslato: Januar 16, 2010, 05:20:10 posle podne »

doza je 7 grama ...ali u tih 7 grama ima 6 grama BCAA
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #91 poslato: Januar 16, 2010, 05:04:09 posle podne »

SNI brend imate i na GNC.com ko sumnja u kvalitet


http://www.gnc.com/search/index.jsp?kwCatId=&kw=sni%20bcaa&origkw=sni%20bcaa&sr=1
Sumnjao ne sumnjao ja kupih danas 2kg :) .

U ovom BCAA BLAST što sam ja uzeo na tabeli piše serving 6gr= 3gr leucin + 1.5gr valin + 1.5gr izoleucin što bi značilo da ona vaša tabela na sajtu nije tačna, mogli bi da promenite.
Prema ovoj tabeli ispada da je 100% samo BCAA.
Ma šta me briga...važno je da sam ga platio poprilično jeftinije nego drugi ;)...juhuuuu
« Poslednja izmena: Januar 16, 2010, 05:07:33 posle podne od strane bebac » Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Lelemud
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #90 poslato: Januar 15, 2010, 08:10:56 posle podne »

bcaa blast od pola kile =40 dolara (tu ima i glutamina)  a gde je ovo pakovanje od 1 kg?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #89 poslato: Januar 15, 2010, 07:33:32 posle podne »

SNI brend imate i na GNC.com ko sumnja u kvalitet


http://www.gnc.com/search/index.jsp?kwCatId=&kw=sni%20bcaa&origkw=sni%20bcaa&sr=1
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #88 poslato: Januar 15, 2010, 12:00:44 posle podne »

To je droga :P

Rekose u postovima da nema podmazivanja i stavljanja secera u prahu i sta ja znam cega. Ako je po etiketi SNI je odlican.
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #87 poslato: Januar 15, 2010, 10:06:44 pre podne »

na tom sajtu SNI uopste nema ovo pakovanje od 1kg...

Ovo i mene zanima...ko pakuje 1kg pakovanje i zašto ga nemaju na zvaničnom sajtu i meni je to zapalo za oko.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Lelemud
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #86 poslato: Januar 14, 2010, 10:18:16 posle podne »

dakle ... ja evo pijem SNI BCAA BLAST i sad vise ne znam sta pijem ... mislim odakle ja mogu da znam da li je to sto pise na etiketi zaista unutra ...daj boze da samo nema neceg stetnog tu!!! a odmah mi je nesto bilo sumnjivo ..cujem price BCAA fuj ...gorko,odvratno ..ja probam kad ono nista strasno ..sad mi dodje i ukusno ... i na tom sajtu SNI uopste nema ovo pakovanje od 1kg...
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #85 poslato: Januar 09, 2010, 09:32:37 posle podne »

Ma to su gluposti. . . Pa to bi u evropskoj uniji odavno bilo provaljeno. . .
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #84 poslato: Januar 09, 2010, 08:27:53 posle podne »

Ako verujes ti, verujem i ja :D Dym rulez :D
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #83 poslato: Januar 09, 2010, 07:54:17 posle podne »

http://www.building-body.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=1872
pogledajte

Znam ta "analiza" se vrtila od tog foruma na ostale, sve je to pod znakom pitanja. Žao mi je što nisam u Kg duže vreme jer sam imao kombinaciju da proverim sastav wheya u laboratoriji, što reče Filip, dok ne vidim svojim očima i ne uverim se verujem ne samo DYMATIZEU kao jednoj renomiranoj firmi već svakom preparatu ;)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #82 poslato: Januar 09, 2010, 07:50:31 posle podne »

http://www.building-body.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=1872
pogledajte
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #81 poslato: Januar 09, 2010, 07:46:55 posle podne »

To sam nasao na nekom hrvatskom forumu, a to je neko italijansko istrazivanje. tamo svi kazu da je taj protein jedan od najboljih.
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #80 poslato: Januar 09, 2010, 07:43:02 posle podne »

au pa ja ne znam što mi dajemo onda silan novac na analize SVIH  preparata iz SVAKOG uvoza ako smatrate beskorisnim iste :)

što se toga tiče, dokumentacija postoji... i informacije imate na svakoj deklaraciji...


na nekom istrazivanju su nasli da elite whey nema 80% kao sto pise na kutiji nego 60%. U cemu je tu fora?


Pitanje je uopšte da li se ono što piše na deklaraciji zaista nalazi u kutiji, nama preostaje samo da verujemo ili ne verujemo deklaracijama i to je to...
Dok neko ne donese napismeno potvrdu gde se vidi da je na testovima potvrĂ°en manji procenat proteina, to će biti obični tračevi i priče rekla-kazala... 99% sam siguran da je ova informacija potekla sa onog bosanskog foruma koji je sponzorisan od strane Nutrabolicsa i zato se ne bih previše na to obazirao... kad neko donese napismeno potvrĂ°eno da je tu 60% proteina, ja ću prestati da ih kupujem, a do tad imam prilično poverenja u Dymatize...

Tako je!
I ja sam ubeĂ°en da je informacija od tamo potekla jer su ljigavi samo tako.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #79 poslato: Januar 09, 2010, 07:42:11 posle podne »

au pa ja ne znam što mi dajemo onda silan novac na analize SVIH  preparata iz SVAKOG uvoza ako smatrate beskorisnim iste :)

što se toga tiče, dokumentacija postoji... i informacije imate na svakoj deklaraciji...


na nekom istrazivanju su nasli da elite whey nema 80% kao sto pise na kutiji nego 60%. U cemu je tu fora?


Pitanje je uopšte da li se ono što piše na deklaraciji zaista nalazi u kutiji, nama preostaje samo da verujemo ili ne verujemo deklaracijama i to je to...
Dok neko ne donese napismeno potvrdu gde se vidi da je na testovima potvrĂ°en manji procenat proteina, to će biti obični tračevi i priče rekla-kazala... 99% sam siguran da je ova informacija potekla sa onog bosanskog foruma koji je sponzorisan od strane Nutrabolicsa i zato se ne bih previše na to obazirao... kad neko donese napismeno potvrĂ°eno da je tu 60% proteina, ja ću prestati da ih kupujem, a do tad imam prilično poverenja u Dymatize...

Tacno tako. Takve "informacije" uglavnom poticu od onih koji uvaljuju nesto drugo ;)
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #78 poslato: Januar 09, 2010, 07:32:51 posle podne »

au pa ja ne znam što mi dajemo onda silan novac na analize SVIH  preparata iz SVAKOG uvoza ako smatrate beskorisnim iste :)

što se toga tiče, dokumentacija postoji... i informacije imate na svakoj deklaraciji...


na nekom istrazivanju su nasli da elite whey nema 80% kao sto pise na kutiji nego 60%. U cemu je tu fora?


Pitanje je uopšte da li se ono što piše na deklaraciji zaista nalazi u kutiji, nama preostaje samo da verujemo ili ne verujemo deklaracijama i to je to...
Dok neko ne donese napismeno potvrdu gde se vidi da je na testovima potvrĂ°en manji procenat proteina, to će biti obični tračevi i priče rekla-kazala... 99% sam siguran da je ova informacija potekla sa onog bosanskog foruma koji je sponzorisan od strane Nutrabolicsa i zato se ne bih previše na to obazirao... kad neko donese napismeno potvrĂ°eno da je tu 60% proteina, ja ću prestati da ih kupujem, a do tad imam prilično poverenja u Dymatize...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 19 upita.