TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:11:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SNI proizvodi  (Pročitano 32483 puta)
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #122 poslato: Januar 17, 2010, 07:53:27 posle podne »

Lazicu kolike su cene u madjarskoj,nemackoj,svajcarskoj. . . ?
oni nemaju carinu 20-30% kao sto imas kod nas, posto vecina ovih prozivoda se pakuje u evropi za evropsko trziste..
Sačuvana
Lelemud
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #121 poslato: Januar 17, 2010, 07:32:00 posle podne »

Platio sam ih manje nego neko po srebrnim karticama, zašto nisam uzeo od nekog drugog proivoĂ°ača ? Zato jer nemaju ekonomična pakovanja od 1kg, a uzeo sam za sebe i Mirjanu finu količinu pa sam gledao da uštedim što više.

I jel stvarno mislis da si nesto ustedeo? Ustvari jesi, ali na sebi i nista drugo i ustvari si preplatio kad se malo bolje preracunas... Ti si platio jeftinije, to stoji, ali STA? Razmisli malo o tome sledeci put ;)

ko zna koliko je kineskinja moralo da se osisa do glave da bih ja dobio kutiju BCAA :)
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #120 poslato: Januar 17, 2010, 07:21:53 posle podne »

Lazicu kolike su cene u madjarskoj,nemackoj,svajcarskoj. . . ?
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #119 poslato: Januar 17, 2010, 06:57:12 posle podne »

Platio sam ih manje nego neko po srebrnim karticama, zašto nisam uzeo od nekog drugog proivoĂ°ača ? Zato jer nemaju ekonomična pakovanja od 1kg, a uzeo sam za sebe i Mirjanu finu količinu pa sam gledao da uštedim što više.

I jel stvarno mislis da si nesto ustedeo? Ustvari jesi, ali na sebi i nista drugo i ustvari si preplatio kad se malo bolje preracunas... Ti si platio jeftinije, to stoji, ali STA? Razmisli malo o tome sledeci put ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #118 poslato: Januar 17, 2010, 06:37:10 posle podne »

Aman dokle vise...To sto su DYM Ajinomot znaci da su ajpure, tj. najcistije, same bcaa su iste (imaju jedinstvenu formulu, pa je leucin leucin...)razlika je u cistoci, a ako su prosle kontrolu i pustene u prodaju znaci da nisu stetne po zdravlje...ja sibam SNI i sibacu dok mogu da ih nabavljam po zlatnim cenama. Ni ABB, EAS, DYM... kreatin nije CREAPURE (opet pre svega merilo cistoce), pa su ipak ekstra kreatini. Cisto zamajavanje.
naravno da je isto jer si poredio 3 slicna brenda..sto u ovu grupu nisi stavio universal, biotech, california, am, ciji su kreatini znatno losiji po kvalitetu..nisi ti naivan ;)
to je kao da si poredio ult bcaa, on  bcaa i dym bcaa. to je verovatno slicno zar ne..
ma u principu briga me..vase pare :)
i ja bih voleo da za sto vise novca dobijem najbolje i to sto vece pakovanje....ali nema :)
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #117 poslato: Januar 17, 2010, 04:56:10 posle podne »

Platio sam ih manje nego neko po srebrnim karticama, zašto nisam uzeo od nekog drugog proivoĂ°ača ? Zato jer nemaju ekonomična pakovanja od 1kg, a uzeo sam za sebe i Mirjanu finu količinu pa sam gledao da uštedim što više.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #116 poslato: Januar 17, 2010, 03:53:16 posle podne »

pa nece biti muljana jer te koje budu imale ajinomoto , napisace sigurno da imaju kao komponentu te amino... a pritom cena nece biti tako primamljiva..
Sačuvana
Lelemud
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #115 poslato: Januar 17, 2010, 03:45:24 posle podne »

ja sam do sada silne pare ostavio u Pansportu i niko mi nikad nije rekao za tu srebrnu karticu ...da sam znao kupio bih za tih famoznih 15000 unapred neke stvari
Sačuvana
Lelemud
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #114 poslato: Januar 17, 2010, 03:43:30 posle podne »

gledao sam neki snimak gde se reklamiraju najnovije Ajinomoto BCAA instant (razmute se u vodi kasicicom za par sekundi) ... tako da vise ne vazi pravilo Leucin ne moze da se razmuti ...tek ce sad da se mulja ..svi ce da se pozivaju na taj instant
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #113 poslato: Januar 17, 2010, 03:34:29 posle podne »

Piše tačno 1scops(6g) = 3gr leuc+1.5gr isoleu+1.5gr valin
Nisam kupio u PANSPORTU jer sam našao poprilično povoljniju varijantu od njih, baš, baš povoljniju.
Ja im lepo kažem dajte zlatne cene oni neće e sada su u manjku cirka= 300 eura
ne moze kod mene da ima svako zlatne cene ;) a kod drugih ne znam :)
koliko ja znam to samo pan uvozi, imam uvid u nabavne cene jer sam nekada saradjivao sa sni, tako da znam koliko je to moze da kosta.
samo me interesuje kako moze da se zove istim imenom ono od 500 gr i 1 kg a pritom razlicite formule :)

O tome i ja govorim...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #112 poslato: Januar 17, 2010, 03:33:07 posle podne »

Piše tačno 1scops(6g) = 3gr leuc+1.5gr isoleu+1.5gr valin
Nisam kupio u PANSPORTU jer sam našao poprilično povoljniju varijantu od njih, baš, baš povoljniju.
Ja im lepo kažem dajte zlatne cene oni neće e sada su u manjku cirka= 300 eura
ne moze kod mene da ima svako zlatne cene ;) a kod drugih ne znam :)
koliko ja znam to samo pan uvozi, imam uvid u nabavne cene jer sam nekada saradjivao sa sni, tako da znam koliko je to moze da kosta.
samo me interesuje kako moze da se zove istim imenom ono od 500 gr i 1 kg a pritom razlicite formule :)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #111 poslato: Januar 17, 2010, 03:21:28 posle podne »

Nije samo cistica u pitanju, SNI nisu u cistoj L formi nego su i esterifikovane bog samo zna iz kog razloga i ja jednostavno ne verujem da se unutra nalazi to sto pise na kutiji, a imam i razloge da ne verujem da je to tako... Bolje uzeti prima Force ako neko vec hoce da ustedi nego taj SNI
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #110 poslato: Januar 17, 2010, 03:16:12 posle podne »

@Belance
aj ako već kupuješ po zlatnim cenama (pretpostavljam da imaš zlatnu karticu), reci mi koliki je otprilike popust sa tom karticom, znači koja je aktuelna cena npr. za SNI ili DYM BCAA, nebitno, čisto da uporedim sa ovim srebrnim cenama po kojima ja kupujem...
Sačuvana
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #109 poslato: Januar 17, 2010, 03:11:51 posle podne »

Aman dokle vise...To sto su DYM Ajinomot znaci da su ajpure, tj. najcistije, same bcaa su iste (imaju jedinstvenu formulu, pa je leucin leucin...)razlika je u cistoci, a ako su prosle kontrolu i pustene u prodaju znaci da nisu stetne po zdravlje...ja sibam SNI i sibacu dok mogu da ih nabavljam po zlatnim cenama. Ni ABB, EAS, DYM... kreatin nije CREAPURE (opet pre svega merilo cistoce), pa su ipak ekstra kreatini. Cisto zamajavanje.
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #108 poslato: Januar 17, 2010, 03:09:03 posle podne »

moze sve da se naruci sa bb.com po mnogo nizim cenama nego u Srbiji....Samo je potrebno imati master card.....Salju i u Srbiju ako platis unapred...
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 18 upita.