TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 06:37:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SNI proizvodi  (Pročitano 32494 puta)
Lelemud
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #137 poslato: Januar 18, 2010, 11:20:24 pre podne »

jel iko zna koje firme proizvode uopste BCAA i iz kojih sirovina(osim Ajinomoto) .... vidim da ALL MAX nutrition na sva zvona za novi LEUCIN govori da nije animalnog porekla ... bas me zanima ako neko zna nesto o tim stvarima
Sačuvana
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #136 poslato: Januar 18, 2010, 11:08:09 pre podne »

Pa SNI 1kg bcaa mene izadje oko 2900 a DYM 300gr je 2300din...po tvom poredjenju bih pio i ja te DYM kad bi kostale kao SNI  ;)
A ono sto si Universalov crm stavio u kos sa sklj kreatinima i nije ok, jer je tak UNI kreatin mikronizovani Creapure  ;)
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #135 poslato: Januar 18, 2010, 10:23:18 pre podne »

niko ne blati nista..samo nemoj da stavljas u isti kosh babe i zabe..pogotovu ne kreatin, whey i amino..
ti ne bi pio hydro da ti je po ceni isolata.ili isolat da je cenovno kao koncentrat.ma jok ne bi...
svako bi voleo da za male pare nesto dobro..ali nema..
a to za ultimate no comment..
Sačuvana
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #134 poslato: Januar 18, 2010, 09:38:15 pre podne »

Znaci bcaa i glutamin samo Ajinomoto, crm samo creapure (npr. Prolab),od wheya hidrolizat -  Platinum Hidrowhey Optimum, seceri vitargo...jujuju!
'Ajde Kulicu, daj sad ti lepo ovde neke konkretne pokazatelje toliko LOSEG kvaliteta FANTOMSKE firme SNI, crno na belo i vise nema rasprave, svi cemo da batalimo SNI. NAravno, navedi i izvore tih informacija (garant je to neko ko ne prodaje SNI ali zato valja BioTech, Scitec...)  ;)

Evo i ja cu da kazem nesto: onaj Ultimate koristi svoje ime i tradiciju pa valja supse loseg a navodno extra kvaliteta, sve na racun stare slave. Rekose mi ljudi iz tih krugova...ccc ;)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #133 poslato: Januar 17, 2010, 11:36:43 posle podne »

Stepen farmaceutske cistoce je itekako bitan,jer id od kvaliteta dobijanja zavisi deo raspolozivosti...a ko gleda da prodje jeftinije,pravi prvu gresku u razmisljanju ,jer ti ako NE DOBIJAS ono sto u stvari trebas da dobijes ne prolazis jeftinije jer to ni nemas u stvari :)) ...Belance to sto si rekao je nazalost daleko od istine da su zamajavanja....Ako mene pitate...crne dymatize bcaa je jedino sto pasuje....cak ni bele koje nemaju ajinomoto tag su razlicita prica i druga sirovina...a ko ne veruje neka uzme sve par brandova bcaa i crnu kutiju dym i nek proba...videcete razliku u ukusu tezini praha i kristalizaciji...Dym bcaa imaju ''tezinu'',nemaju toliko ogavan ukus,a zadrzavaju sve ostale osobine bcaa...

Upravo tako, i od tog stepena cistoce, zavisi i apsorpcija u organizmu, tj. veci procenat kvalitetnijih bcaa ce se apsorbovati i ISKORISTITI dok kod ovih drugih je pitanje gde ce i kako zavrsiti i koliki deo ce se iskoristiti, a posebno te SNI ili neka slicna boranija....
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Legion
Gost
« Odgovor #132 poslato: Januar 17, 2010, 11:01:02 posle podne »

Stepen farmaceutske cistoce je itekako bitan,jer id od kvaliteta dobijanja zavisi deo raspolozivosti...a ko gleda da prodje jeftinije,pravi prvu gresku u razmisljanju ,jer ti ako NE DOBIJAS ono sto u stvari trebas da dobijes ne prolazis jeftinije jer to ni nemas u stvari :)) ...Belance to sto si rekao je nazalost daleko od istine da su zamajavanja....Ako mene pitate...crne dymatize bcaa je jedino sto pasuje....cak ni bele koje nemaju ajinomoto tag su razlicita prica i druga sirovina...a ko ne veruje neka uzme sve par brandova bcaa i crnu kutiju dym i nek proba...videcete razliku u ukusu tezini praha i kristalizaciji...Dym bcaa imaju ''tezinu'',nemaju toliko ogavan ukus,a zadrzavaju sve ostale osobine bcaa...
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #131 poslato: Januar 17, 2010, 10:33:52 posle podne »

Lako je to reci. . .
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #130 poslato: Januar 17, 2010, 10:20:19 posle podne »

Pa nadji neku semu za jeftinije supse kao i svi ostali...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #129 poslato: Januar 17, 2010, 10:18:36 posle podne »

Zasto bi rizikovao zbog sitnica, mora se i postarina platiti koja je skupa u poslednje vreme! Evo meni iz GB 20 eura postarina na 105 kostanja proizvoda... Plus svi ti suplementi i nakupi se kilaze...
Odstetas do radnje i kupis :)
pa uglavnom i odlazim do radnje. . .ali omega, bcaa, animal su stvari za koje ne zelim da dam toliko novca koliko ovde kostaju. . .
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #128 poslato: Januar 17, 2010, 10:07:16 posle podne »

Zasto bi rizikovao zbog sitnica, mora se i postarina platiti koja je skupa u poslednje vreme! Evo meni iz GB 20 eura postarina na 105 kostanja proizvoda... Plus svi ti suplementi i nakupi se kilaze...
Odstetas do radnje i kupis :)
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #127 poslato: Januar 17, 2010, 10:01:45 posle podne »

10 omega pakovanja od now plus malo on bcaa plus 2 animal cutsa mu dodje manje od 100 evra. . . A ima jos mnogo takvih kombinacija! :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #126 poslato: Januar 17, 2010, 09:45:15 posle podne »

Ja sam nesto za triatlon, neke sitnice, oprema, narucivao iz GB i stiglo mi pre neki dan, kostalo je oko 105 eura roba, ukpno 130 cak sa postarinama... i jos mi ovi na carini traze 4300 din! Porez i carina! strasno, sutra idem u carinu da vidim o cemu se radi, izgleda da sve preko 100 eura mora pdv, carina i sl... mada ona na posti mi rekla da vidim sa njima da mi smanje jer su sitnice u pitanju... tako da ne treba nista preko 100 eura narucivati i onda se placa samo postarina i mozda koji dinar ovde... znaci to samo u Srbiji...
u Australiji mi stigao pun veliki kartonski paket opreme iz Honk Konga, i nista nisam platio... takodje isto u Aus iz Britanije mi stigle sprinterice, nista nisam platio... naravno mislim na dodatne troskove, normalna postrina mora svugde naravno...
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #125 poslato: Januar 17, 2010, 09:40:54 posle podne »

Lazicu kolike su cene u madjarskoj,nemackoj,svajcarskoj. . . ?
oni nemaju carinu 20-30% kao sto imas kod nas, posto vecina ovih prozivoda se pakuje u evropi za evropsko trziste..
a sta mislis o opciji narucivanja putem neta. . . Sa bb. com. . . ?
mozes proci jeftino, a mozes platiti sve dazbine..mada od nove godine su mnogo poostreni uslovi dolaska suplementacije na nase prostore, tako da ce malo teze ici sve to nego ranije...
jbg evropska unija..mnoge formule su osabljene da bi se prodavale u evropi..
Sačuvana
Lelemud
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #124 poslato: Januar 17, 2010, 08:39:44 posle podne »

Lazicu kolike su cene u madjarskoj,nemackoj,svajcarskoj. . . ?
oni nemaju carinu 20-30% kao sto imas kod nas, posto vecina ovih prozivoda se pakuje u evropi za evropsko trziste..
a sta mislis o opciji narucivanja putem neta. . . Sa bb. com. . . ?
ko to isporucuje? jel to ide preko DHL-a?
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #123 poslato: Januar 17, 2010, 08:38:42 posle podne »

Lazicu kolike su cene u madjarskoj,nemackoj,svajcarskoj. . . ?
oni nemaju carinu 20-30% kao sto imas kod nas, posto vecina ovih prozivoda se pakuje u evropi za evropsko trziste..
a sta mislis o opciji narucivanja putem neta. . . Sa bb. com. . . ?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 18 upita.