TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:56:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SNI proizvodi  (Pročitano 32484 puta)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #152 poslato: Januar 18, 2010, 02:20:23 posle podne »

Da, ali purple wrath nisu ciste bcaa tako da se ne mogu porediti babe i zabe  :)
Dymatize su ajipure, nema tu sta dalje da se prica kada je u pitanju najkvalitetnija sirovina. Verujem da su i optimum odlicne, ali ih nema u prahu na nasem trzistu, ali zato ima glutamina koji ima ODLICNU cenu, a vrhunski kvalitet kod ove firme nikada nije izostajao  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Lelemud
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #151 poslato: Januar 18, 2010, 02:16:33 posle podne »

ne znam zasto na njemu stoji upozorenje da ga ne treba uzimati ako imas visok pritisak ?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #150 poslato: Januar 18, 2010, 02:12:35 posle podne »

Purple wrath je meni bas odlican...
Sačuvana
Lelemud
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #149 poslato: Januar 18, 2010, 02:04:55 posle podne »

Optimumov BCAA na bb.com je mnogo popularniji iako je skuplji
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #148 poslato: Januar 18, 2010, 01:51:36 posle podne »

Bcaa Dymatize, a glutamin Optimumov po meni ima najbolji odnos cena-kvalitet
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #147 poslato: Januar 18, 2010, 01:45:45 posle podne »

I da se izvede zakljucak, koji suplement smatrate najkvalitetnijim, nevezano za cenu?

Bas me zanima svacije misljenje i neki kratak komentar

Mislim na aminokiseline, BCAA i glutamin?
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #146 poslato: Januar 18, 2010, 12:54:18 posle podne »

nije sni djubre..djubre je teska rec..
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #145 poslato: Januar 18, 2010, 12:33:27 posle podne »

Pa da, ali bcaa blast je nesto drugo, a ne obicne bcaa... Ne znam kako je moguce da spakuju nesto sto nema veze sa bcaa blast pod tim nazivom i prodaju ovde, i sta ti prvo padne na pamet? Prevara! I dovoljno je to pa da izgubis poverenje u ceo ostali asortiman, barem je meni dovoljno...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #144 poslato: Januar 18, 2010, 12:27:52 posle podne »

A o SNI bcaa blast-u necu ni da trosim reci, pametnim ljudima je dovoljno da pogledaju zvanicni sajt i da vide sta je bcaa blast ustvari i sta sve sadrzi, a sta se kod nas prodaje pod tim nazivom...

Ti pre rece da SNI radi supse i po porudzbini ;) (idi npr. na sajt MUSCLETECHA i probaj da nadjes njihov whey).

Rekoh ti, daj vec jednom dokaze da je SNI "djubre"! Mani se prica o babama i zabama.
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #143 poslato: Januar 18, 2010, 12:14:06 posle podne »

pa
@belance
da je mikronizovan ne bi bio tako krupan zar ne :) valjda si pio jos neki :)
vidi, da ne bude sada da ja imam nesto protiv SNI-nemam.
ali shvati kada nesto platis to moras i da dobijes..
primer da bi razumeo..
imas whey 80% 2.2 kgza 4500 din, imas neki protein do kolagena, wheya i soje 80% proteina za 3000 din , 2.5 kg
ti bi isao logikom, pa protein je protein sta ima veze kada sam vece pakovanje uzeo za manje para..
Pio sam mikronizovane...nisam UNI ali lepo pise Creapure a za to mikronizovan sam mislio jer pise, e sad da li bi ti pio mikronizovan ili najcistiji i najkvalitetniji Creapure?
A to poredjenje proteina i nema veze sa ovom diskusijom...'ajde da si poredio dva wheya razlicitih procenata proteina, ali ovako je smesno, pa nije DYM bcaa drugacije formule od SNI bcaa, razika je u cistoci kazes a to se onda odrazava na procenat cistih bcaa sadrzanih u njima.
pa pise, od kada ti verujes svemu sto pise..pa na nekoj kupiji pise 100% whey..i ti sta pomislis.
vidi belanac. svi pisu isti,po natpisima, ali se u vrh izdvajaju ovi ili oni...to kupac izdvaja..
bas ti protein  odlican primer, jer je protein. bas kao sto se poredi bcaa,nisam poredio leucin, nego bcaa
na kraju cistoca, znaci svrha..
ili ovako..ako neki whey treba da ima 80% proteina a on unutra ima 40% :) i kosta 2000 din..ti ces ga kupiti jer je on 2000 a kaze da je whey...
nebitno , hocu da ti kazem nemoj vise da poredis babe i zabe..
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #142 poslato: Januar 18, 2010, 12:07:22 posle podne »

Belance ti ili ne kapiras neke stvari jer razmisljas "sirotinjski" ili se namerno pravis da ih ne kapiras... Ja TRENUTNO ne pijem hidro whey, ali cu u buduce gledati da imam hidroizolat za posle treninga i neku mesavinu za pre, ali prvo moram da popijem ovaj konentrat koji sam jos davno uzeo. Razlika postoji itekako, ali ako uzmes koncentrat nekog DOBROG proizvodjaca, (sto SNI nije ni u vlaznim snovima) ti opet dobijas dobru stvar jer ti dobri proizvodjaci koriste kvalitetne sirovine i cistije i bolje procese dobijanja suplemenata. Ponovo cu ti reci da ISKORISTIVOST nije ista kada uzmes neko djubre i kada uzmes nesto dobijeno na sto cisci i prirodniji nacin gde su sacuvane one najbitnije stvari. Ovo ne vazi samo za bcaa i proteine, ovo vazi za SVE suplemente. Stara poslovica kaze da je jeftinije uvek skuplje i to je tako na zalost... A o SNI bcaa blast-u necu ni da trosim reci, pametnim ljudima je dovoljno da pogledaju zvanicni sajt i da vide sta je bcaa blast ustvari i sta sve sadrzi, a sta se kod nas prodaje pod tim nazivom...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #141 poslato: Januar 18, 2010, 11:47:15 pre podne »

@belance
da je mikronizovan ne bi bio tako krupan zar ne :) valjda si pio jos neki :)
vidi, da ne bude sada da ja imam nesto protiv SNI-nemam.
ali shvati kada nesto platis to moras i da dobijes..
primer da bi razumeo..
imas whey 80% 2.2 kgza 4500 din, imas neki protein do kolagena, wheya i soje 80% proteina za 3000 din , 2.5 kg
ti bi isao logikom, pa protein je protein sta ima veze kada sam vece pakovanje uzeo za manje para..
Pio sam mikronizovane...nisam UNI ali lepo pise Creapure a za to mikronizovan sam mislio jer pise, e sad da li bi ti pio mikronizovan ili najcistiji i najkvalitetniji Creapure?
A to poredjenje proteina i nema veze sa ovom diskusijom...'ajde da si poredio dva wheya razlicitih procenata proteina, ali ovako je smesno, pa nije DYM bcaa drugacije formule od SNI bcaa, razika je u cistoci kazes a to se onda odrazava na procenat cistih bcaa sadrzanih u njima.
Sačuvana
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #140 poslato: Januar 18, 2010, 11:40:40 pre podne »

Pa SNI 1kg bcaa mene izadje oko 2900 a DYM 300gr je 2300din...po tvom poredjenju bih pio i ja te DYM kad bi kostale kao SNI  ;)
A ono sto si Universalov crm stavio u kos sa sklj kreatinima i nije ok, jer je tak UNI kreatin mikronizovani Creapure  ;)


Dymatize se da naci i dosta jeftinije od tih 2300 din. a lepo ti je Lazic rekao da poredis babe i zabe... Naravno da je hidroizolat bolji od koncentrata, i kod hidroizolata vazi isto sto sam pricao za bcaa, a to je ISKORISTIVOST u organizmu! Sto je na cisci i kvalitetniji nacin dobijen neki suplement, ISKORISTIVOST JE VECA, pa kad bacis na papir, jeftinije nije jeftinije nego je skuplje + pijes cisto i kvalitetno, a ne neko smece. I ja sam do skoro razmisljao na taj nacin kako je "sve to isto", i da je bacanje para kupovati "skuplje" suplemente i kupovao sam samo "ekonomicna" pakovanja, a kad se ukljuci malo mozak, shvati se da se stedi samo NA SEBI i da to ne ispadne jeftinije kako se u prvi mah misli

Cek malo, pa je l' ti onda pijes hidrolizat wheya, kad si vec toliko zapeo na kvaitete i iskoristljivost?
Ili pijes shitove od izoata i koncentrata?
« Poslednja izmena: Januar 18, 2010, 11:47:52 pre podne od strane Belance » Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #139 poslato: Januar 18, 2010, 11:27:51 pre podne »

Pa SNI 1kg bcaa mene izadje oko 2900 a DYM 300gr je 2300din...po tvom poredjenju bih pio i ja te DYM kad bi kostale kao SNI  ;)
A ono sto si Universalov crm stavio u kos sa sklj kreatinima i nije ok, jer je tak UNI kreatin mikronizovani Creapure  ;)

Dymatize se da naci i dosta jeftinije od tih 2300 din. a lepo ti je Lazic rekao da poredis babe i zabe... Naravno da je hidroizolat bolji od koncentrata, i kod hidroizolata vazi isto sto sam pricao za bcaa, a to je ISKORISTIVOST u organizmu! Sto je na cisci i kvalitetniji nacin dobijen neki suplement, ISKORISTIVOST JE VECA, pa kad bacis na papir, jeftinije nije jeftinije nego je skuplje + pijes cisto i kvalitetno, a ne neko smece. I ja sam do skoro razmisljao na taj nacin kako je "sve to isto", i da je bacanje para kupovati "skuplje" suplemente i kupovao sam samo "ekonomicna" pakovanja, a kad se ukljuci malo mozak, shvati se da se stedi samo NA SEBI i da to ne ispadne jeftinije kako se u prvi mah misli
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #138 poslato: Januar 18, 2010, 11:23:13 pre podne »

@belance
da je mikronizovan ne bi bio tako krupan zar ne :) valjda si pio jos neki :)
vidi, da ne bude sada da ja imam nesto protiv SNI-nemam.
ali shvati kada nesto platis to moras i da dobijes..
primer da bi razumeo..
imas whey 80% 2.2 kgza 4500 din, imas neki protein do kolagena, wheya i soje 80% proteina za 3000 din , 2.5 kg
ti bi isao logikom, pa protein je protein sta ima veze kada sam vece pakovanje uzeo za manje para..
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 18 upita.