TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 11:24:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Šta jesti kad si u gradu?  (Pročitano 23350 puta)
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #6 poslato: Januar 15, 2010, 11:00:49 posle podne »

Meni predstavlaj to veliki problem, jer jedem na svakih 3h!
Iz tog razloga sam kupio Elite 12hr, ali sam se brzo razocarao, jer isti ne moze da me zasiti duze od 1h.
Posle saveta od Coolica, sam u isti stavio kosutnjavo voce (oko 20g), tako da mi to dalo jos pola sata.
U svakom slucaju opet nije dovoljno.
Kad mogu nosim sa sobom hranu ali ne moze se uvek!
Za mene licno je najmanji greh sendvic sa pilecim fileom, s time sto gledam da ne pojedem celu lepinju.
Prave zamene za ono sto jedem nema, pa sad bolje pojesti nesto nego nista!!!
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #5 poslato: Januar 15, 2010, 10:20:19 posle podne »

Zdrave hrane :)

Treva planirati da se ne zadesite u gradu gladni... eto... ja uglavnom uvek imam ruksak na ledjima i u njemu jabuku, vodenicarsko, crnu cok. da se zasladim, lanene ili heljdine plocice :) tako da uzina i po...

Takodje eto te int. u fornetiju itekako mogu da prodju... A sto se tice konkretnog obroka, rucak, vecera, pa ili mora junkovati ili sesti u restoran i naruciti pravo nesto... nema tu mnogo filozofije
Sačuvana
Takahiro
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163


« Odgovor #4 poslato: Januar 15, 2010, 10:11:08 posle podne »

Meni je problem sto zivim poprilicno daleko od faxa i spensa gde provodim nejveci deo dana tako da sam navikao na obrok van kuce. Trudim se da ponesem uvek nesto od kuce, al kad ne moram da kupim nesto.
Uglavnom odem do Merkatora (Integralna peciva, integralni dvopek, tunjevina, sir, jogurt, neki zdrav keks, vocka - po meni je u merkatoru najbolji izbor zdrave hrane..)
Retko nadjem dobro integralno pecivo u obicnim pekarama (npr u Zekiju nema nista integralno i korisno osim Ella jogurta)
Ima preko puta vosinog stadiona na Bulevaru pekara zove se Kao Nekad i imaju odlican int. hleb i ista takva peciva.. (uzecu sastav ovih dana pa cu vam napisati ;)
U Strazilovskoj ima neka pekara gde se prodaju neke projice... to retko kupim al ajde da promenim nekad..
U Fornetiju sto je Ognjen pominjao isto imaju one lepe int. kifle..

Generalno studenti se jako lose hrane... kao nemaju sta drugo da kupe u blizini faxa, al ja mislim da oni uopste nemaju razvijenu svest o zdravoj ishrani.. pa uvek ja ispadam neki cudak zbog moje ishrane... to me jako nervira..

kad se setim jos necega... ;)
Sačuvana
Qui audet adipiscitur
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Januar 15, 2010, 09:42:26 posle podne »

Kad je toplo nije mi problem da sednem u nekom parkiću, otvorim činiju sa hranom i pojedem na miru.

Ali u zimskim mesecima je to nemoguće pa se opredeljujem za pileći sendvič sa povrćem. Pileće meso sam merio i teži izmeĂ°u 100 i 120g tako da se provučem sa 20-25g proteina. :)
« Poslednja izmena: Januar 15, 2010, 10:02:54 posle podne od strane Robert » Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #2 poslato: Januar 15, 2010, 09:38:23 posle podne »

heljdino pecivo sa sitnim sirom, pilece sa rostilja,..... a ponekad i pizzu......mada retko i jedem van kuce...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #1 poslato: Januar 15, 2010, 09:23:37 posle podne »

Za mene ovo je velik problem.. naročito utorkom kad sam u Pansportu baš u vreme ručka...
 u centru NS možda jedino da uĂ°em u Maxi i dam malo bogatstvo za kesicu orašsatog voća..
a ima i onaj sendvič sa povrćem u Foody-ju..

Šta vi jedete kad ste u gradu?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 17 upita.