TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395018 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 02:37:28 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Šta jesti kad si u gradu?  (Pročitano 23351 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #96 poslato: Jun 27, 2010, 08:50:46 posle podne »

imaš sedam strana o tome.. prelistaj malo pa ćeš videti šta se predlaže
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #95 poslato: April 20, 2010, 04:45:43 posle podne »

molim te postavi pitanje u odgovarajućem podforumu, ovo je tema o hrani koja se može pojesti kad si u gradu i na specijalnom režimu ishrane...
Sačuvana
DjordjeR
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #94 poslato: April 19, 2010, 10:04:11 posle podne »

Ognjene evo ovako: Ponedeljak- teretana popodne; Utorak- teretana ujutru , kung fu predvece; Sreda- teretana popodne; Cetvrtak-  kung fu predvece; Petak i Subota - teretana popodne, Nedelja odmor. Posle treninga u teretani uzimam protein Dymatize Elite Whey i Dymatize-ov kreatin monohidrat.  Cilj mi je da se ugojim 7,8 kg ,da zadrzim definiciju i povecam snagu.Sada imam oko 180cm i 82,83 kg, izdefinisan sam... HVALA SVIMA  na odgovorima, potrudicu se da popravim ishranu koliko budem mogao. Pozdrav!!!
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #93 poslato: Mart 25, 2010, 12:31:46 pre podne »

 8) 8) 8)

E ovako. Ja sam student, hranim se u menzi( rucak, vecera po 2 obroka), ujutru uzmem banane, kikiriki, mleko, plazmu). Cim ustanem uzmem protein i kreatin a posle treninga protein, kreatin i dextrozu . Preko dana izmedju obroka uzimam voce, kikiriki diet, plazmui i slicno. Pred spavanje isto popijem protein. Skoro sam poceo ovako da radim. Da li ce ovo imati efekta? Hvala unapred!

kad se izbace saplementi,zvuci kao ishrana nekog desetogodisnjaka  ;D
klopa je osnova,a bez kvalitetne osnove nece biti ni kvalitetne misicne mase  :)
bolje izmedju obroka,pored voca ubaci i povrce koje se moze jesti sveze,tunjevine,sardine,
ella sir...
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #92 poslato: Mart 22, 2010, 07:11:26 posle podne »

Da, osim glavna 3 obroka svakako da su jako bitni i ovi izmedju... Tako da taj nedostatak bolje hrane u menzi mozes nadomestiti uzinama i suplementima
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #91 poslato: Mart 22, 2010, 06:29:14 posle podne »

Ako već moraš da jedeš u menzi, onda da se bar fokusiramo na one obroke koje unosiš izmeĂ°u.

Mislim da ne bi bilo teško da ubaciš i po koju tunjevinu, sendvič od integralnog hleba umesto plazme sa pilećim prsima, žitarice neke....
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #90 poslato: Mart 21, 2010, 08:24:05 posle podne »

U menzi je često masna hrana - eto to je dobro ako si na masi ;) šalim se malo, ali suština i surova istina da je ishrana za masu skupa i nema prečica
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #89 poslato: Mart 20, 2010, 09:05:17 posle podne »

Kao sto i Daniela napisa, tesko je bilo sta odgovoriti jer nemamo predstavu sta jedes, iako ne zamisljam da je nesto bas kvalitetno u menzi nazalost... ali sacekacemo da napises sve detaljno, i kada i kako treniras...

DM: hvala :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #88 poslato: Mart 20, 2010, 02:50:13 posle podne »

E ovako. Ja sam student, hranim se u menzi( rucak, vecera po 2 obroka), ujutru uzmem banane, kikiriki, mleko, plazmu). Cim ustanem uzmem protein i kreatin a posle treninga protein, kreatin i dextrozu . Preko dana izmedju obroka uzimam voce, kikiriki diet, plazmui i slicno. Pred spavanje isto popijem protein. Skoro sam poceo ovako da radim. Da li ce ovo imati efekta? Hvala unapred!

Necu te lagati i bicu iskren.Ovakvim nacinom se tesko moze nesto postici u smislu da ces dobiti na misicnoj masi.Nazalost za to je potrebno dugo vremena kvalitetnih-cestih oboka u toku dana plus dodatci suplemenata kako bi se taj proces ubrzao.Da me ne shvatis pogresno imaces mozda malog napretka ali to mozda nece biti ono sto ti ocekujes.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #87 poslato: Mart 20, 2010, 12:48:08 posle podne »

E ovako. Ja sam student, hranim se u menzi( rucak, vecera po 2 obroka), ujutru uzmem banane, kikiriki, mleko, plazmu). Cim ustanem uzmem protein i kreatin a posle treninga protein, kreatin i dextrozu . Preko dana izmedju obroka uzimam voce, kikiriki diet, plazmui i slicno. Pred spavanje isto popijem protein. Skoro sam poceo ovako da radim. Da li ce ovo imati efekta? Hvala unapred!

Zavisi šta je za klopu u menzi.. najvažnije da pratiš napredak tj ako ga nema da povećaš unos kalorija rpe svega na račun proteina..
niko ti ne može odgovoriti na ovo pitanje (prosto jer ne znamo kao ni ti šta će koji dan biti u menzi za klopu)
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #86 poslato: Mart 19, 2010, 10:44:16 posle podne »

Najisreknije ti preporucujem da izdvojis 45 minuta i citas malo po forumu, na jako PUNO mesta mozes pronaci sve sta te zanima kao i osnova nacela sta kako i kada jesti...

Tvoja ishrana je bezs uvrede katastrofa, ali neka te ne obeshrabri to, 95 % ljudi koa nas bi sa takvom hranom mislilo da ne pravi gresku... pogresna hrana iako si samo par stvari naveo kao i los tajming...

Takodje bi treba da napises sta ocekujes, t.j. sta ti je cilj... i nisi napisao kada si i kako na treninzima i sta uzimas pre u toku ili posle... 5 treninga teretana uz taj kung fu je previse inace...

Ali kao sto vec napisah, nemoj da te mrzi da bacis pogled i istcitas i onda slobodnio postavi ovde pitanja onog sto ti nije jasno. poz
Lepo i pristojno, to mi se svidja!
Ovaj nacin odgovaranja bi morao da bude primer svima koji se zbog svog znanja uzdizu do te mere da svojim odgovorima vredjaju druge!!!
Sve pohvale Ognjenu!!!
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #85 poslato: Mart 19, 2010, 10:38:28 posle podne »

Najisreknije ti preporucujem da izdvojis 45 minuta i citas malo po forumu, na jako PUNO mesta mozes pronaci sve sta te zanima kao i osnova nacela sta kako i kada jesti...

Tvoja ishrana je bezs uvrede katastrofa, ali neka te ne obeshrabri to, 95 % ljudi koa nas bi sa takvom hranom mislilo da ne pravi gresku... pogresna hrana iako si samo par stvari naveo kao i los tajming...

Takodje bi treba da napises sta ocekujes, t.j. sta ti je cilj... i nisi napisao kada si i kako na treninzima i sta uzimas pre u toku ili posle... 5 treninga teretana uz taj kung fu je previse inace...

Ali kao sto vec napisah, nemoj da te mrzi da bacis pogled i istcitas i onda slobodnio postavi ovde pitanja onog sto ti nije jasno. poz
Sačuvana
DjordjeR
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #84 poslato: Mart 19, 2010, 09:39:09 posle podne »

Zab sam da kazem da treniram 5x  nedeljno teretanu i 3x nedeljno kung fu! :D pOZ
Sačuvana
DjordjeR
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #83 poslato: Mart 19, 2010, 09:37:18 posle podne »

E ovako. Ja sam student, hranim se u menzi( rucak, vecera po 2 obroka), ujutru uzmem banane, kikiriki, mleko, plazmu). Cim ustanem uzmem protein i kreatin a posle treninga protein, kreatin i dextrozu . Preko dana izmedju obroka uzimam voce, kikiriki diet, plazmui i slicno. Pred spavanje isto popijem protein. Skoro sam poceo ovako da radim. Da li ce ovo imati efekta? Hvala unapred!
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #82 poslato: Februar 25, 2010, 09:50:48 posle podne »

E da, kasnije sam se presabrao, jer kada sam kupovao nisam ni obracao paznju, meni ti sitni evrici kao da se radi o 15 dinara, a ono preko 200  :D
Susi je bio evro i nesto, 1.7 valjda, i salata 2 eura, tako da racunajmo preko 3.5 eura, znaci oko 350 dinara ... nije jeftino ali za takve prilike odlican izbor, i ostali junk nije puno jeftinji, ipak je to Slovenija, to je njima kao nama euro ako ne i manje... susi je oko 200 grama a salata 180 gr
i da, pasulj sam isto posebno kupio ali sam samo malo stavio, ostatak mi je ostao. inace pasulj je jeftin bio, ne mogu da se setim...

npr kada sam isao na pripreme i kada smo stali u HR na pumpi, ima neka fensi pekara unutra kao i stvarno ima super stvari, ali npr ima i neke pogacice kao pica-pogaca i kosta tipa 3 eura... tako da kada se uporedjuje, sve mu dodje da ako niste kuci morate otvoriti novcanik... a u tom slucaju sam ja uvek za bolju varijantu...

... naravno ako se kupuje, a ja koliko godina vec stalno putujem, naucio sam da je najefikasnije UVEK nositi od kuce sve :) pogotovo kada se leti, jer su cene na aerodrumima neverovatne...

Monika, eh da je bar upola tako :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 17 upita.