TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395993 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 02, 2024, 04:21:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Carinici zaplenili testosteron  (Pročitano 34798 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #80 poslato: Avgust 18, 2009, 08:43:56 pre podne »

Kako te nije mrzelo da pises sve to, ne vredi objasnjvati, t.j. ne vredi za dzabe se muciti...
Sve je to meni jasno, da ljudi nisu upuceni, ili ne zele da budu, da misle da su najpametniji... Ipsran im je mozak, i samo to...
Ali koliko sam skontao, i tebe kao i mene UZASNO NERVIRA alkohol i duvan, a ljudi su se kod nas srodili sa tim kao da je u pitanju hleb, a ne dve najvece ubice na zemlji...
Zivim za dana kada ce na javnim mestima da ukinu pusenje!!!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #79 poslato: Avgust 18, 2009, 05:03:27 pre podne »


aj Sale,ako si iz BG ja i ti odemo na analize krvne slike,ja na otrovu jel kako naglabate,a ti na domacem leku sljivovici,i ajd ovako ako ti je slika sjebanija od moje ti se ovde javno izvinis svim ljudima koje si prozivao na osnovu svog,nazalost,ogranicenog znanja na osnovu koga baziras tako teske reci.

te tvoje ananlize mogu da ti poverujem samo ako mi ih pokazes licno,mogu ja ovde da pricam da karam Andjelinu Dzoli i da mi je Dzingis Kan ostavio nasledstvo jer je ovo internet i ljudi mnogo seru.

zato te molim,imas ovd e kontaktiraj me na PM,ja ti posaljem moj broj,odemo odradimo sve potrebne analize i zavrsimo sa ovom pricom jednom za svagda jer se ovde argumenti baziraju na mitovima i lose protumacenim textovima :)


e i da,TEST NIJE LEK ZA RAK AMAN ZAMAN POTAMAN!!!! KORISTI SE kod pacijenata koji se lece od raka,side,i gooomile drugih bolesti jer dizu imunitet jbt!!!!Broj krvnih zrnaca,apetiti i jos gomilu stvari!!!

a sto se  tice koriscenja stvari koje ti ne trebaju,pa jbg druze onda nemoj ni vezbati jer nijednom coveku ne treba misicna masa da pomera 100kg iz bencha pa to opet radite.Cemu vezbas u teretani kada je mnogo efikasnije baviti se nekim sportom bices funkcionalniji i imaces vise koristi u zivotu.Ni kreatin ti ne treba,ni whey,ni hrana vise od onoga za puko prezivljavanje,jer sve preko toga je proseravanje i koriscenja necega sto i nema neku prakticnu primenu.Nemoj jesti picu,niti pljeskavice,nemj piti koktele,nemoj piti kafu jer sve je to nepotrebno skroz!!!!

I jos jedna stvar,dok se u ovoj zemlji legalno puva duvanski dim po ulicama,kaficima i kucama koji steti SVIMA OKO TEBE,dokle god se maloletnici opijaju kao krembili,dok pijani muzevi biju svoje zene itd. ne dozvoljavam da pricas kako su AAS zlo ovoga sveta.Kad bude kontrolisan alkohol i duvan,onda kaki kolko oces ;)


i btw,kazes alkohol je dostupniji...jeste q..c malo,po nekim statistikama 70% ljudi(ukljucujuci zene) unosi neku vrstu hormona koji im ne treba od steroida do kontraceptivnih pilula(KOJE TAKODJE SPADAJU U GRUPU STEROIDA) al o tome niuko ne raspravlja i nuspojavama istih....dakle,statistike kazu milioni i milioni umiru svake godine i njihove smrti su direktno povezane sa koriscenjem duvana i alkohola,a "navodnih" smrti od steroida godisnje u celom svetu mozes nabrojati na prste...i kazem navodne,jer steroidi su samo jedna od milion riskantnih faktora koji uticu na recimo povisen holesterol


a ti fazoni ako arnold dozivi 70...ALOOO BRE SASA TI IMAS 23 GOD LADNO!!!!! pa covece jesu bodibilderi jedini ljudi na dopingu???????????????????????????? to sto neko nema tolke misice nsita ne govori aman covece!!!! Da skrenem paznjui na cinjenicu da vecina bildera za koje govorimo monstrumi nezdravi itd,dobijaju decu pa cak i psole zavrsenih BB karijera...Yates,Flex,Coleman,Darrem,Wolf........daleko od toga da su oni tip top zdravi,ali zdraviji od idiota koji se opijaju po kafanama garantujem ;)


tako da dokle god mozes uzeti aspirin i bilo sta drugo legalno iz apoteke i koristiit ga kao sto ga koriste svi bez preke potrebe,DOSTA KENJANJA O AAS!!! ako vec prosipas demagogju,jos maaaalcice citaj i informisi se za ovu temu....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Sharky90
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 327


!!! The blood is rushing in to your muscles !!!

« Odgovor #78 poslato: Avgust 18, 2009, 01:10:47 pre podne »

Pa pazi i eurokrem ce da zabrane posle ovoga sto si izjavio moraces recept u prodavnicu da nosis :D A ocekuje se i porast cena eurokrema :P
Sačuvana
Iznajmljivanje automobila u Beogradu. Najbolji uslovi City rent a car Beograd.
Smestaj u Beogradu po najboljim cenama - BGD apartmani Beograd,
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #77 poslato: Avgust 17, 2009, 05:33:58 posle podne »

Hvala na sibanju,ja sam u vojsci sa 70 otisao na 90 ali od Eurokrema(karaula+kljucevi od magacina=20 kg).
Sačuvana
ZR_Alexandar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #76 poslato: Avgust 17, 2009, 04:36:41 posle podne »

 Whip whip whip! Ishibao sam te. Uzgred ,drug se u vojsci hranio burekom i pivom pa je sa 90 kg skocio na 115 kg :D
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #75 poslato: Avgust 17, 2009, 12:36:47 posle podne »

Sad zamisli da ga prime, pa da se razocara kad vidi da nisu natural :D

Ma naterao bi ih on da cepaju samo kreatin sa cedevitom :P
Nebi ih nista terao jedino bi trazio da daju neko pivo u kantinu.
Opet ja bandoglavac pomenuo pivo ju sto sam glup.Isibajte me molim vas :D
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #74 poslato: Avgust 17, 2009, 12:25:40 posle podne »

Dobro je Coolicu razumem ja tebe da imas potrebu da na neki nacin objasnis da si pametniji od mene i sve to,pa evo ja ti javno to priznajem i molio bih te da ne pises vise na ovu temu mnogo je to za mene.Hvala unapred.

@Ognjen:Da zakljucimo
1Kao sto sam rekao ima raznih istrazivanja tako da ne mora da znaci da su sva tacna ali ih ima u velikom broju,skoro su neki doktori objavili da ako imas svaki dan seks povecava se znatno sansa za rak prostate a 10 dana pre toga savetovali su da se narod razbija od seksa jer je to zdravo pa ajd sad ko je u pravu(nema potrebe za odgovor)
2.Jedem voce naravno i nije bas tako kako su neki shvatili da ja pijem rakiju ujutru a na podne i uvece vino i pivo,ali dobro tu je sve receno ali samo me jedna stvar zanima dal je moguce da pominjes "unistavanje nervnih celija od jedne case alkohola"od vise da a od jedne nikako.
3.Pusti burek i omega 3 to me ti zezas malo  ;)
4.To oko grejanja sa alkoholom i Rusije si pogresno protumacio tako da neznam kako da ispravim tjs znam ali bi mi treba jedan veliki post pa stoga nek bude tako kako jeste.
ps:Nek si mi ti ziv i zdrav i zbegavaj zadimljene prostorije ali nemoj da cujem da krenes sa lekovima kad krenu takmicanja jer po ovima ovde drugacije ne moze da se bude u vrhu.Nije sarkazam  :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #73 poslato: Avgust 16, 2009, 08:38:13 posle podne »

Sad zamisli da ga prime, pa da se razocara kad vidi da nisu natural :D

Ma naterao bi ih on da cepaju samo kreatin sa cedevitom :P
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #72 poslato: Avgust 16, 2009, 07:38:24 posle podne »

Od kad je MAXX iskoristi rec BANDOGLV na forumu svi je BANDOGLAVO koriste  :D :D :D :D :D :D :D :D
Sačuvana
ZR_Alexandar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #71 poslato: Avgust 16, 2009, 06:51:02 posle podne »

 Sad zamisli da ga prime, pa da se razocara kad vidi da nisu natural :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #70 poslato: Avgust 16, 2009, 03:34:12 posle podne »

72 diverzantska ajoj......covece da ti samo znas sta uzimaju u specijalnim jedinicama obesio bi se  ;D ;D ;D
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #69 poslato: Avgust 16, 2009, 12:59:00 posle podne »

Alkohol zagreva organizam samo u manjim kolicinama, inace u vecim spusta telesnu temperaturu, tako da toliko o pijanim Rusima i ostalim debilima koji i umiru zbog toga! A i koliko samo ima pijanih IDIOTA za volanom koji su ubili sebe i druge POTPUNO NEDUZNE LJUDE, to necu ni da pricam!!! Ima i mnogo slucajeva da se neko napije pa padne sa neke zidine na neki "dogadjanjima" i pogine, ma necu sada vise ni da se secam primera, jasno je svima na sta sam mislio... A ljudi ne umiru od aas, umiru od dijuretika i iscrpljujucih i nezdravih takmicarskih dijeta, dehidracije i ostalog, ali da je covek procitao barem dve internet strane o tematici, ne bi lupao gluposti ovde po forumu i prosipao neku nazovi pamet... Ja idalje ne podrzavam koriscenje aas, niti sam ih nekada koristio, ali kada cujem ortodoxne nebuloze vezane za tematiku, moram da prokomentarisem jer mislim da je alkohol MNOGO VECE ZLO od aas, sto sam sa par primera i objasnio zasto JA tako mislim!!!
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #68 poslato: Avgust 16, 2009, 07:59:19 pre podne »

Da zakljucimo raspravu Sasa... pre svega naravno da postoje razlicita misljenja, zato i postoji forum, a ako ih neko ceni onda sam to ja... Ali ne mozes ti imati misljenje, lupam da treba jesti cokoladu u 10 uvece i da ja treba da cenim to misljenje, kontas? Takodje nemoj da spominjes istrazivanja, kada sam ti dao primer da postoje istrazivanja, i to jos odavno, da su cigare dobre...
I opet ne kontas poentu... jeste, proradi cirkulacija, mozda i "procisti holesterol" ali sta je sa alkholom koji ti unisti jos milion nervnih celija, daj ne budi bandoglav i shvati onaj primer sa burekom i tabletom omege-3, isto je, bukvalno... Uzmi bre grozdje i jedi, ili sljive, kruske i slicno... uopste, ali uopste ne moras da ih uzimas u obliku vina, rakije i slicno, ne treba da crtam valjda...
Samo pokusaj da shvatis sta je moc marketinga i ko kakve dobiti ima od promovisanja price o blagom uticaju tih pica...
I jel uopste znas kako se pravi rakija, i koliko puta je na sve zive nacine tu preradjeno voce i kolikio puta je ispeceno, pa neznam od cega je, izgubilo bi svoje nutritivne vrednosti...
Sto se Rusije tice, dao sam bzvz primer koji nema veze sa mozgom, ali ajd... Samo nemoj sada da kazes da je alkohol dobar jer greje, hahaha... i druge stetne greju  :D
Sačuvana
ZR_Alexandar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #67 poslato: Avgust 15, 2009, 09:53:27 posle podne »

 Najbitnije je uporediti da li je stetno piti aas godinama, znaci ne jedna kura nego 20 godina uzimanja. Sigurno dolazi do raznih nuspojava i degeneracija u organizmu, A to rekreativcima nije potrebno.
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #66 poslato: Avgust 15, 2009, 07:56:14 posle podne »

Ne citas dobro rekao mi je da mogu u 72 diverzantsku jedinicu to je u vojsku specijalna jedinica a ne da cu da zivim 72 god.Ne objasnjavam tebi nego ovima sto se javljaju dole u vezi branjenja upotrebe aas,a sto se alkohola tice ja sam rekao moje misljenje koje se podudara sa istrazivanjima a ti si izneo tvoje zakljucke koje se podudaraju sa tvojim potrebama i nekim suprotnim istrazivanjima.Moras bre da shvatis nisi mali a i vazih za uglednijeg clana foruma da ima razlicitih stavova,misljenja i studija vezano za alkohol i druge stvari.Tako da prihvati sledeci moj stav:Alkohol je stetan u velike kolicine u male je zdrav ali ne tipa burbon,vinjak,viski i te stvari nego za crveno vino je dokazano da podstice cirkulaciju,prociscava holesterol i pozitivno utice na rad srca,pivo kazu isto da je zdravo ali necu da lupam neznam nasta konkretno utice ima tu jos nesto znam nesto neznam.

Necu da zivim 300 god bice mi dosadno.Hvala ti na pomoci ali ne treba hvala bogu jos imam zdrav razum.

Nisam pijan al mogu i da budem jer ako moze hemicar da prodje bez posledica mogu i ja samo se prikacim na infuziju i gotovo.

Neznam sta ti nije jasno kod Rusije i grejanja beskucnika,pazi volim ja Putina ali i dalje ima beskucnika na ulicama ali tu temu nisam poceo sa tobom sam si se uvukao. Nema ljutnje  8)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.054 sekundi sa 13 upita.