TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395639 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 20, 2024, 06:26:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 220 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako promena vremena na satu utiče na zdravlje?  (Pročitano 54002 puta)
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3296


« Odgovor #113 poslato: Decembar 12, 2022, 03:43:23 posle podne »

Ima i toga da se ranije smatralo da ako osoba menja posao ili se razvodi- da je nestabilna i da joj ništa ne odgovara. Danas, kako se društvo promenilo, to se do određene granice smatra normalnim.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27523


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #112 poslato: Decembar 11, 2022, 08:54:06 posle podne »

Samo bih rekao da smatram da nisu izuzeci, već da postoji mnogo ljudi koji uopšte nisu zainteresovani za rad sa ljudima, iako to njihov posao podrazumeva. To je problem.

Bravo, hvala za iskrenost!
To jeste tako. Ne samo u medicinskoj struci, nego i u drugim strukama gde je potreban direktan kontakt sa ljudima. Kada neko počne dan mrzovoljno od ranog jutra kao da mu nije do života, onda brate promeni posao i radi nešto što te čini srećnim. Znam da je lako reći, ali ne i učiniti ali tako treba da bude.
To stoji. Srećom danas se mlađe generacije lakše odlučuju za promenu posla kad su nezadovoljni.
Da,stariji ljudi ne vole promene,one vole ono na sta su navikli,mozda i ne vole toliko ali ih mrze da bilo sta menjaju.
Ja sam uvek za promene,uvek spreman da ucim da probam najnovije stvari.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #111 poslato: Decembar 11, 2022, 07:07:53 posle podne »

Samo bih rekao da smatram da nisu izuzeci, već da postoji mnogo ljudi koji uopšte nisu zainteresovani za rad sa ljudima, iako to njihov posao podrazumeva. To je problem.

Bravo, hvala za iskrenost!
To jeste tako. Ne samo u medicinskoj struci, nego i u drugim strukama gde je potreban direktan kontakt sa ljudima. Kada neko počne dan mrzovoljno od ranog jutra kao da mu nije do života, onda brate promeni posao i radi nešto što te čini srećnim. Znam da je lako reći, ali ne i učiniti ali tako treba da bude.
To stoji. Srećom danas se mlađe generacije lakše odlučuju za promenu posla kad su nezadovoljni.
Jeste. Mislim da to drugačije doživljavaju i da im nije problem da menjaju posao. Ranije se smatralo kada se jednom zaposliš, onda ti je to za ceo život. Sada su druga vremena i totalno drugačiji način razmišljanja.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #110 poslato: Decembar 11, 2022, 07:06:00 posle podne »

Samo bih rekao da smatram da nisu izuzeci, već da postoji mnogo ljudi koji uopšte nisu zainteresovani za rad sa ljudima, iako to njihov posao podrazumeva. To je problem.

Bravo, hvala za iskrenost!
To jeste tako. Ne samo u medicinskoj struci, nego i u drugim strukama gde je potreban direktan kontakt sa ljudima. Kada neko počne dan mrzovoljno od ranog jutra kao da mu nije do života, onda brate promeni posao i radi nešto što te čini srećnim. Znam da je lako reći, ali ne i učiniti ali tako treba da bude.

Tako je. Em si sobom nezadovoljan, a onda jos i druge cinis.
Baš tako. Bitna je i energija koju širimo na okolinu. A opet sve zavisi od našeg raspoloženja.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3296


« Odgovor #109 poslato: Decembar 11, 2022, 06:54:13 posle podne »

Samo bih rekao da smatram da nisu izuzeci, već da postoji mnogo ljudi koji uopšte nisu zainteresovani za rad sa ljudima, iako to njihov posao podrazumeva. To je problem.

Bravo, hvala za iskrenost!
To jeste tako. Ne samo u medicinskoj struci, nego i u drugim strukama gde je potreban direktan kontakt sa ljudima. Kada neko počne dan mrzovoljno od ranog jutra kao da mu nije do života, onda brate promeni posao i radi nešto što te čini srećnim. Znam da je lako reći, ali ne i učiniti ali tako treba da bude.
To stoji. Srećom danas se mlađe generacije lakše odlučuju za promenu posla kad su nezadovoljni.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16754


« Odgovor #108 poslato: Decembar 11, 2022, 03:55:18 posle podne »

Samo bih rekao da smatram da nisu izuzeci, već da postoji mnogo ljudi koji uopšte nisu zainteresovani za rad sa ljudima, iako to njihov posao podrazumeva. To je problem.

Bravo, hvala za iskrenost!
To jeste tako. Ne samo u medicinskoj struci, nego i u drugim strukama gde je potreban direktan kontakt sa ljudima. Kada neko počne dan mrzovoljno od ranog jutra kao da mu nije do života, onda brate promeni posao i radi nešto što te čini srećnim. Znam da je lako reći, ali ne i učiniti ali tako treba da bude.

Tako je. Em si sobom nezadovoljan, a onda jos i druge cinis.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16754


« Odgovor #107 poslato: Decembar 11, 2022, 03:54:17 posle podne »

Ja na toliko neljubazni ljude nisam naišla, možda je to stvar i ličnog iskustva.
Mozda, ali sam isto tako i od poznanika cuo slicna iskustva.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #106 poslato: Decembar 10, 2022, 10:23:50 posle podne »

Samo bih rekao da smatram da nisu izuzeci, već da postoji mnogo ljudi koji uopšte nisu zainteresovani za rad sa ljudima, iako to njihov posao podrazumeva. To je problem.

Bravo, hvala za iskrenost!
To jeste tako. Ne samo u medicinskoj struci, nego i u drugim strukama gde je potreban direktan kontakt sa ljudima. Kada neko počne dan mrzovoljno od ranog jutra kao da mu nije do života, onda brate promeni posao i radi nešto što te čini srećnim. Znam da je lako reći, ali ne i učiniti ali tako treba da bude.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3296


« Odgovor #105 poslato: Decembar 10, 2022, 05:34:42 posle podne »

Ja na toliko neljubazni ljude nisam naišla, možda je to stvar i ličnog iskustva.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16754


« Odgovor #104 poslato: Decembar 10, 2022, 04:03:55 posle podne »

Nije ulepšavanje, samo su mnogo uočljiviji neljubazni od ljubaznog ljudi. Ljubaznost ne ceni dovoljno i ne pričamo o tome.

Ni ovde se ne slazem sa tobom.
Ja daleko vise pamtim ljubazne i cenim ih. Ali cinjenica je da sam zbog nekih otisao privatno da se lecim.....al privatno svi budu ljubazni....eto ti sad
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16754


« Odgovor #103 poslato: Decembar 10, 2022, 04:02:40 posle podne »

Samo bih rekao da smatram da nisu izuzeci, već da postoji mnogo ljudi koji uopšte nisu zainteresovani za rad sa ljudima, iako to njihov posao podrazumeva. To je problem.

Bravo, hvala za iskrenost!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16754


« Odgovor #102 poslato: Decembar 10, 2022, 04:02:08 posle podne »

Medicina je većinski zanat. Tako da kao i ostali zanati, teško da može da se smanji broj radnih dana. Razlog je što nigde nema dovoljno kadra, da ima možda bi i moglo. Lepota naše struke i jeste u tome što je potreban direktan kontakt.

Da li se zaista svi tako i osecaju?
Mislis na lekare da imaju direktan kontakt sa ljudima?
Pa ako ne oseca tako onda ne bi trebalo da ide kod lekara.To je kao da kazes da si trener ali ne bi voleo da imas direktan kontakt,mada u danasnje vreme sto se trenera tice sve je vise online trenera koji nikada nisu ni videli svog klijenta uopste.To moze do jedne granice,ali kod doktora ne moze biti tako.

ne, mislilo sam na lekare.....
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16754


« Odgovor #101 poslato: Decembar 10, 2022, 04:01:00 posle podne »

Medicina je većinski zanat. Tako da kao i ostali zanati, teško da može da se smanji broj radnih dana. Razlog je što nigde nema dovoljno kadra, da ima možda bi i moglo. Lepota naše struke i jeste u tome što je potreban direktan kontakt.

Da li se zaista svi tako i osecaju?
Kako?

da vole da rade sa ljudima...
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3296


« Odgovor #100 poslato: Decembar 05, 2022, 04:24:08 posle podne »

Recimo ja sam u srednjoj skoli imao profesorku hemije koja je diplomirani inzenjer i razumela se u hemiju ali nije znala da radi sa nama ucenicima kao ni da ocenjuje.Ne pisem ovo zato sto sam imao losu ocenu,naprotiv,samo iznosim cinjenice.Nije bila neprijatna,ali jednostavno nismo od nje puno naucili iako se u svoju struku razumela extra.Nju mogu da zamislim da radi u nekoj laboratoriji.
Ovo je fin primer gde se neko jednostavno nije snašao. Opet, ona se opredelila za hemiju, koja ne podrazumeva uvek rad sa ljudima ali joj se tako zalomilo..
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #99 poslato: Decembar 04, 2022, 10:21:55 posle podne »

Recimo ja sam u srednjoj skoli imao profesorku hemije koja je diplomirani inzenjer i razumela se u hemiju ali nije znala da radi sa nama ucenicima kao ni da ocenjuje.Ne pisem ovo zato sto sam imao losu ocenu,naprotiv,samo iznosim cinjenice.Nije bila neprijatna,ali jednostavno nismo od nje puno naucili iako se u svoju struku razumela extra.Nju mogu da zamislim da radi u nekoj laboratoriji.
Odličan primer si naveo. Znam tako neke profesore koji zaista znaju svoju oblast, ali ne umeju da rade sa ljudima, i što je važnije ne znaju da prenesu svoje znanje. I to treba umeti.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 220 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 13 upita.