TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395639 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 20, 2024, 06:19:45 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Street Workout - Ulicni Trening  (Pročitano 39250 puta)
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #27 poslato: Maj 27, 2013, 10:49:18 pre podne »

Pojedinacni primeri nista ne dokazuju! Verovatno je par vas videlo onaj Dorijanov seminar u Rusiji gde je pokazao svoj list i rekao da ga nije vezbao 15 godina (valdja se dobro secam)
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #26 poslato: Maj 27, 2013, 10:42:33 pre podne »

zanimljivo
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
joca96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #25 poslato: Maj 27, 2013, 07:01:26 pre podne »

Nema sanse da uradis nesto korisno sa nogama bez teretane,osim ako nemas fenomenalnu genetiku (sto bi pomenuo da imas)...

Ok su sipke,moze dosta korisnog da se uradi,ALI osnova svakog sporta su Mrtvo i Cucanj a to ne moze sa sipkama.

Ono na cemu bi ja radio u takvoj situaciji (da vezbam samo na sipkama) je nesto sto ima smisla i moze biti korisno,neke elemente gimnastike,ali za to ti treba neko ko ima bar malo znanja da ti pokaze...

Sve u svemu moze se izgledati lepo i sa sipkama samo ako je ishrana kako treba,ali to se odnosi samo na gornji deo tela,noge nece dobiti neku vidniju misicnu masu,mada mozes da probas sa biciklom.

Leto je vec stiglo,uzivaj u vezbanju kakvo god da je.
khm , kazes nesto za noge?
http://www.youtube.com/watch?v=9rY64D1-th8
Ja se bavim SW-om jedno godinu dana , i polomio sam nogu bio , tako da sam bio napravio vise mesecnu pauzu , pa sam skoro poceo opet , sto se tice tipa vezbanja , predlazem vam da sve radite svaki dan , znaci uper/lower body , abs , legs , back , sve radite svaki dan , bez odmora.
Izreka:
We rest when we die!
Sačuvana
Onix
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #24 poslato: Maj 07, 2013, 08:46:41 posle podne »

ima dobrih rutina tu, slobodno kombinuj :D
Sačuvana
matap
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61

« Odgovor #23 poslato: Maj 05, 2013, 06:18:17 posle podne »

http://www.madbarz.com/all-routines kako vam se cini ovakve rutine kruzne??Jel moze da se rade 2-3 razlicite rutine nedeljno ili bolje jednu da radim neko vreme pa da promenim
Sačuvana
matap
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61

« Odgovor #22 poslato: Maj 03, 2013, 06:41:22 posle podne »

ja kad sam radio kruzne bez pauze i to na nekih par meseci dosta sam misica izgubio dodje mu ko kardio ali sam i trcao,pa sam mislio da probam
isto celo telo po treningu ali jedna vezba 3-4 serije po 10 pon pa predjem na drugu nesto kao po sistemu iz teretane mislim da je bolje za rast misica
Sačuvana
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #21 poslato: Maj 03, 2013, 04:55:30 posle podne »

Meni je najvise odgovaralo da radim super serije, tad sam najvise napredovao dok sam bio na sipkama. Npr 15 zgibova, 15 propadanja, 15 sklekova, pa pauza 2 mina I tako 10-12 serija u krug, I kombinujes siroke , uske, apsolutne zgibove itd.
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #20 poslato: Maj 03, 2013, 01:49:37 posle podne »

@Pedjoni kakav si ti doktor :D
@Matap Pravi plan i program kakav tebi najvise odgovara.Mislim da ti je 5 sasvim ok.Sto se samog treninga tice moras kombinovati iz dana u dan,mozes kreirati trening u odnosu na cilj tipa misicna izdrzljivost,eksplozivnost,statika(izometrija),ukoliko budes forsirao samo jedan vid treninga nista time neces postici :)
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
pedjoni986
Gost
« Odgovor #19 poslato: Maj 03, 2013, 12:04:00 pre podne »

aha pa ok ,ali onda ne mogu svaki dan da vezbam jer misici nebi nista odmarali,mozda najbolje 2 dana pa jedan dan odmor 2dana pa opet 1odmor
a vezbe jel bolje jedna za drug pa pravim krug kao kruzni,ili kao u teretani prvo jednu vezbu 3-4serije pa predjem na drugu?

Radi kako je Hanibal rekao i bices veliki :D
Sačuvana
matap
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61

« Odgovor #18 poslato: Maj 02, 2013, 07:09:28 posle podne »

aha pa ok ,ali onda ne mogu svaki dan da vezbam jer misici nebi nista odmarali,mozda najbolje 2 dana pa jedan dan odmor 2dana pa opet 1odmor
a vezbe jel bolje jedna za drug pa pravim krug kao kruzni,ili kao u teretani prvo jednu vezbu 3-4serije pa predjem na drugu?
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #17 poslato: Maj 02, 2013, 02:57:26 posle podne »

Radis sve u istom danu,nema potrebe da odvajas.
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Onix
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #16 poslato: Maj 01, 2013, 08:36:24 posle podne »

ja sam od skoro poceo da se bavim street-om...vezbe uglavnom delim na upper, lower body i abs/core..stim da radim i kombinacije uper/abscore :)
Sačuvana
matap
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61

« Odgovor #15 poslato: Maj 01, 2013, 08:01:56 posle podne »

hehe pa onako nije lose :-d ,trenirao sam par meseci isto u parku kad nisam mogao u teretanu i tako naucio ponesto
mada tada nisam dobio nista od misica jer sam  i trcao puno cak sam i smrsao ,ali dosta mi se gradja tela promenila dobio sam vise riped izgled ali nije isti kao kad radim za tegovima i na dijeti,gradja bodybildera i powerliftera se dosta razlikuje kao i street work vezbaca
samo jos da se ukljuci neko iskusniji u ovom sportu,pa da kaze po kom sistemu se vezba ,celo telo ili posebno po grupi misica
« Poslednja izmena: Maj 01, 2013, 08:05:19 posle podne od strane matap » Sačuvana
Onix
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #14 poslato: Maj 01, 2013, 07:41:46 posle podne »

fine vezbe vec znas :) a i moze dobra definicija da se dobije od vezbanja napolju :)
Sačuvana
matap
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61

« Odgovor #13 poslato: Maj 01, 2013, 05:34:23 posle podne »

noge imam odlicne jer sa godinama radio teske cucnjeve i mrtvo dizanje tako da mi one nisu problem,a sto se tice treninga na sipci mogu dosta teskih vezbi da izvedem kao ruski zgib zastavu front i back level znaci nisam bas pocetnik u tome,slazem se sa tobom ,ipak je posao i borba za zivot na prvom mestu a teretanu cu morati da zamenim na neko vreme sa ovakvim treningom pa cemo da vidimo mozda i dobijem 2-3kg mase koliko bih jos hteo,ipak i ja mislim da ok telo moze da se ima bez tegova za rekreativca ,a za ovo leto se ne brinem spreman sam odavno :-))
« Poslednja izmena: Maj 01, 2013, 05:36:00 posle podne od strane matap » Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.047 sekundi sa 13 upita.