TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396245 Teme od strane 25012 Članovi Poslednji član: Gruyanidas

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 18, 2024, 02:14:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: koje vezbe raditi?  (Pročitano 12662 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #38 poslato: Decembar 13, 2010, 01:48:28 posle podne »

to mi je suludo jer gde se moze napaviti univerzalan za toliko razlicit narod.

jer kada je lagano ma koja kod kadenca bila (broj obrtaja u minuti) nema nekog efekta :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #37 poslato: Decembar 12, 2010, 04:54:51 posle podne »

Jel ima spinning bicikla bez mogućnosti podešavanja opterećenja?
Pre je to pitanje volje čini mi se :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #36 poslato: Decembar 11, 2010, 09:41:23 posle podne »

t.j. gde ima podesavanje opterecenja ima i nacina :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #35 poslato: Decembar 11, 2010, 06:22:39 posle podne »

Spining je lagan samo ako onaj ko ga vežba olduči da zabušava.. Monika i ja smo samo povećavale opterećenje kad je trening bio nešto lakši...
Gde ima volje - ima i načina
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #34 poslato: Decembar 11, 2010, 10:39:11 pre podne »

Monika je se na spinningu porazumeva i radjenje nekih vezbi jer kada sam posetio neku zensku teretanu blizu mene kada sam mamu vodio ideo sam da stoje i voze i neke vezbice rukama rade :)

to je super, jer samo vrtiti je malo monotno. mada na spinningu verujem da nema cheatinga, poput onih varijanti kada gospodje same deodju u teretanu i citaju casopis na bikeu :) a usput i zaborave da treba da okrecu pedale :)

pisao sam vec kako u AUS devojke peglaju, strasno, dole 3 peskira da skupljaju znoj a instruktorka vristi na njih :) jel i kod nas tako ili?

Volela bih jako da doĂ°eš na jedan čas spinninga u World Class kod nas, kod dragih nam instruktora Saleta ili Voje... ako je ikako moguće...

Ne bi smele da se rade nikakve vežbice, tipa sklekovi na bajku i te fore... NE...

Neki od instruktora se malo više razumeju u biciklizam i onda to sve poprimi mnogo lepšu formu treninga... ako rekreativac pri tom još ima pulsmetar i ako zna zone u kojima se trenira, i plus dobar instrutkor - to je pravi trening a ne samo "ajmooo" i ode puls na 180 pa ko izdrži - idrži...


Izgleda i zvuci zanimljivo. Voleo bih da navratim bilo gde kod nas da vidim kako to izgleda :)

A da se puls moze podici i da moze biti tesko to svakako stoji. Spining i voznja na trenazeru UOPSTE ne mora da bude laka, problem je sto ljudi vrte u prazno pa se onda vodi ta aktivnost kao "gubljenje vreme". Voznja moze da napuni noge samo tako, da ne mozete da hodate :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #33 poslato: Decembar 10, 2010, 01:35:00 posle podne »

Monika je se na spinningu porazumeva i radjenje nekih vezbi jer kada sam posetio neku zensku teretanu blizu mene kada sam mamu vodio ideo sam da stoje i voze i neke vezbice rukama rade :)

to je super, jer samo vrtiti je malo monotno. mada na spinningu verujem da nema cheatinga, poput onih varijanti kada gospodje same deodju u teretanu i citaju casopis na bikeu :) a usput i zaborave da treba da okrecu pedale :)

pisao sam vec kako u AUS devojke peglaju, strasno, dole 3 peskira da skupljaju znoj a instruktorka vristi na njih :) jel i kod nas tako ili?

Volela bih jako da doĂ°eš na jedan čas spinninga u World Class kod nas, kod dragih nam instruktora Saleta ili Voje... ako je ikako moguće...

Ne bi smele da se rade nikakve vežbice, tipa sklekovi na bajku i te fore... NE...

Neki od instruktora se malo više razumeju u biciklizam i onda to sve poprimi mnogo lepšu formu treninga... ako rekreativac pri tom još ima pulsmetar i ako zna zone u kojima se trenira, i plus dobar instrutkor - to je pravi trening a ne samo "ajmooo" i ode puls na 180 pa ko izdrži - idrži...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #32 poslato: Decembar 09, 2010, 09:14:02 posle podne »

Zavisi od instruktora :)
Mo i ja imamo svoje favorite kod kojih svakako nema cheatinga a znoja ima i te kako ;)
Ah ti dani... ;)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #31 poslato: Decembar 09, 2010, 01:41:53 posle podne »

Monika je se na spinningu porazumeva i radjenje nekih vezbi jer kada sam posetio neku zensku teretanu blizu mene kada sam mamu vodio ideo sam da stoje i voze i neke vezbice rukama rade :)

to je super, jer samo vrtiti je malo monotno. mada na spinningu verujem da nema cheatinga, poput onih varijanti kada gospodje same deodju u teretanu i citaju casopis na bikeu :) a usput i zaborave da treba da okrecu pedale :)

pisao sam vec kako u AUS devojke peglaju, strasno, dole 3 peskira da skupljaju znoj a instruktorka vristi na njih :) jel i kod nas tako ili?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Decembar 09, 2010, 12:44:37 posle podne »

Mozes da naredni dan odradis gornji deo tela,a nakon toga zadnju lozu sledeci dan(tako bi bilo pozeljno u tvom slucaju).

Trening tri dana zaredom? Shavtiću to kao kompliment jednoj mladoj majki bez kondicije ;)
Hvala u svakom slučaju..
zaista jedva čekam da se vratim u teretanu...


Očekujemo te uskoro na spinningu ;)
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #29 poslato: Decembar 09, 2010, 11:31:39 pre podne »

E pa to trebam jos misicne mase da dodam pa cu onda na dijetu,misio sam na Keto  da krenem tako da cu tek za 3-4 meseci  da krenem... a do tada cu da regulisem ishranu koliko mogu,u principu ne jedem svasta mozda kolicinski povecavam,jede za dorucak skoro uvek kuvana jaja sa sirom,ili tunu u konzervi sa sirom, uzina musli, i posle meso i skoro uvek neko kostunjavo,badem recimo stalno jedem i pojedem na dan 2-3 bonzite,mislim da je problem hleb i poneki keks  sto pojedem to cu morati da izbacim...
i naravno ponekad jedem kasno...i to me j***,sad cu krenuti malo boljom ishranom pa javljam rezultate,inace lako mogu da se ugujom ,lako mogu da nabacim misice i da smrsam mogu brzo ali sta cu kad sam gurman :P
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #28 poslato: Decembar 09, 2010, 09:27:31 pre podne »

Vidi nemoj da se opterećuješ previše. Radi na dobijanju kilaže dok ne budeš zadovoljan, onda odradi dijetu  i to je to. Najgora stvar koju možeš da uradiš, ako ti je cilj da izgradi neki nivo mišićne mase, je da stalno menjaš izmeĂ°u viška i manjka kalorija, tako nećeš ništa postići. Već sam rekao nedavno jednom drugom članu, gledaj da nabaciš dovoljno mišićne mase, uz što kvalitetniju ishranu i onda skini sala do tog nivoa da si ti sam zadovoljan i tako održavaj svoju kondiciju u suoprotnom ćeš da se vrtiš u krug i neće biti nikakvog napretka.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #27 poslato: Decembar 09, 2010, 09:00:21 pre podne »

Toga sam se i plasio znaci dijeta ipak mora da bude full...e koji sam konj :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #26 poslato: Decembar 09, 2010, 08:07:38 pre podne »

Ne verujem da ćeš išta postići, ako uz takvu ishranu dobijaš salo. Možeš da radiš takav neki kardio, ali će ti pomoći da manje sala dobijaš ne da skineš ono što je dobijeno.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #25 poslato: Decembar 08, 2010, 10:19:20 posle podne »

E da li je vijaca dovoljna za skidanje masnih naslaga,naravno ishranu sam koliko toliko sredio ne sasvim ali ok,radim samo sa tegovima,kardio nisam ubacivao vec mesec i po dana koliko treniram,sad me zanima da li je dovoljna vijaca i mislio sam da je ubacim posle nogu, i mozda jos jedan dan u toku nedelje bajs??? sta mislite o tome...inace jako dobro napredujem dobio sam za ovo vreme 5 kg mase malo po stomaku sala ali bash sam se lepo razvio...e sad me smara to salce pa gledam sta da ubacim da bi ga koliko toliko smanjio...??? dakle pitanje je da li mogu vijaca i bajs i koliko puta nedeljno a da pritom ne gubim na misicnoj masi?:) poz
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #24 poslato: Novembar 22, 2010, 08:55:52 posle podne »

Mozes da naredni dan odradis gornji deo tela,a nakon toga zadnju lozu sledeci dan(tako bi bilo pozeljno u tvom slucaju).

Trening tri dana zaredom? Shavtiću to kao kompliment jednoj mladoj majki bez kondicije ;)
Hvala u svakom slučaju..
zaista jedva čekam da se vratim u teretanu...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.173 sekundi sa 18 upita.