TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395963 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 04, 2024, 04:23:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ocajnicki molim za pomoc :D  (Pročitano 3593 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 16, 2012, 07:31:37 posle podne »

Moze, moze :D

Gledaj da bude dok smo na masu, posle nemoj kao fora pred defku ili rezanje :P onako da ga izmezimo resh peceno :D


:D :D :D

ogladneh ;D

MIslim da sam negde video cica macu, ? Da,jesam video sam cica macu :P
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 16, 2012, 07:27:14 posle podne »

Moze, moze :D

Gledaj da bude dok smo na masu, posle nemoj kao fora pred defku ili rezanje :P onako da ga izmezimo resh peceno :D


:D :D :D

ogladneh ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 16, 2012, 07:25:35 posle podne »

Moze, moze :D

Gledaj da bude dok smo na masu, posle nemoj kao fora pred defku ili rezanje :P onako da ga izmezimo resh peceno :D
Sačuvana
pomocmitrebaaaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #14 poslato: Oktobar 16, 2012, 07:24:50 posle podne »

Moze, moze :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 15, 2012, 11:28:33 posle podne »

Nisam ja mislio da se oslonim samo na suplemente hteo sam i ishranu da menjam i sve. Potpuno sam svestan koliko je vazna israna uopste u zivotu, a ne samo u dobijanju definicije ili mase. Ali u svakom slucaju cu prvo probati bez icega da dodjem do rezultata, svejedno nemam sta da izgubim.

Ako uspem, castim. :D
Nisam ja mislio da se oslonim samo na suplemente hteo sam i ishranu da menjam i sve. Potpuno sam svestan koliko je vazna israna uopste u zivotu, a ne samo u dobijanju definicije ili mase. Ali u svakom slucaju cu prvo probati bez icega da dodjem do rezultata, svejedno nemam sta da izgubim.

Ako uspem, castim. :D

Cekamo prase na raznju  :P
Sačuvana
pomocmitrebaaaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 15, 2012, 11:22:51 posle podne »

Nisam ja mislio da se oslonim samo na suplemente hteo sam i ishranu da menjam i sve. Potpuno sam svestan koliko je vazna israna uopste u zivotu, a ne samo u dobijanju definicije ili mase. Ali u svakom slucaju cu prvo probati bez icega da dodjem do rezultata, svejedno nemam sta da izgubim.

Ako uspem, castim. :D
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #11 poslato: Oktobar 15, 2012, 05:43:38 posle podne »

Samo da se nadovezem, Monika ti je lepo napisala sta da promenis u ishrani, a ja bih dodala da mislim da uz takvu korekciju vec mozes dobiti vidljive rezultate. Ako krenes odmah sa suplementima, pa razmisljas da mozda neces morati da menjas ishranu...neces biti zadovoljan.
Sačuvana
pomocmitrebaaaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 15, 2012, 02:00:14 posle podne »

Ok, poslusacu te. Hvala na pomoci.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 15, 2012, 12:03:46 posle podne »

MIGHTY MO, treniram 4-5 puta nedeljno u teretani, kad je kardio u pitanju pre sam isao na trcanje svaki dan i uglavnom je bilo duze distance nekim srednjim tempom, sad sam kardio smanjio na 3 puta nedeljno i trbusnjake cepam svaki drugi dan. To je otprilike vezbanje.
Sad sto se tice ishrane ne mogu bas da ti opisem svoju ishranu posto mi veliki problem predstavlja skola, tako da nikad nije isto, ali uglavnom gledam da ujutru pojedem npr. tost, neki sir i uz to casu mleka ili musli neki i slicno, za uzinu neku plazmu, za rucak neko meso i salatu i za veceru nesto lagano (slatko i sokovi su izbaceni poptpuno).

Znam da je ishrana naj naj najvaznija i planiram da je sredim sto vise mogu ali bih ipak uzeo i neke suplemente, ne zato sto mislim da ce oni uraditi sve umesto mene nego mi oni jednostavno daju inspiraciju, mislim, kad vec dajem pare ajde i da radim nesto :D

HVALA SVIMA!


tvoj problem je definitivno ishrana...

to što ideš u školu nije razlog, svi mi imamo posao, školu, fax....obaveze...  

za doručak umesto tosta jedi žitarice, možeš neki musli bez šećera ili ovsene pahuljice - najdijetalnijie
možeš jesti i kajganu sa crnim hlebom i malo jogurta

za užinu neka voćka ili koštunjavo voće - tipa šačica badema, ako si gladan od kuće ponesi neki integralni sendvič - sa tunom npr ili parčetom belog mesa...

za ručak meso - najbolje piletina ili riba, sa salatom i nekim pirlogom - npr krompir ili pirinač

posle treninga možeš da se nagradiš samo nekim malim slatkišem - da li će to biti voćka ili npr 2-3 kockice crne čokolade na tebi je..

posle treninga opet dobra klopa meso, krompir, pirinač... ako je uveče onda neka bude samo npr salatica sa tunom ili piletinom..bez preliva tipa majonez i dr.

povećaj unos tečnosti, bar 2-3 litre vode na dan... iscedi grejp ili limun ako ti je neukusno

izbaci sve slatkiše, grickalice, masnu hranu, prženo, pohovano, belo brašno, testenine, prezačinjenu i preslanu hranu...

suplementi nisu prečica kao što je vrlo evidentno iz tvog posta da ti to očekuješ...

ako se pak opredeliš za suplementaciju,, prvo uzmi sebi neki dobar whey (sutukin protein)  i neki kompleks vitamina i minerala.

Predlažem Dymatize Elite whey ili Scitec 100% whey, i Universal Daily formulu.

Protein bi pio posle treninga i eventualno izmeĂ°u obroka.
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 15, 2012, 12:01:58 posle podne »

Sve neki ocajnici u poslednje vreme ;D     sala mala,ne zameri ;)
Sačuvana
pomocmitrebaaaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 15, 2012, 10:51:06 pre podne »

MIGHTY MO, treniram 4-5 puta nedeljno u teretani, kad je kardio u pitanju pre sam isao na trcanje svaki dan i uglavnom je bilo duze distance nekim srednjim tempom, sad sam kardio smanjio na 3 puta nedeljno i trbusnjake cepam svaki drugi dan. To je otprilike vezbanje.
Sad sto se tice ishrane ne mogu bas da ti opisem svoju ishranu posto mi veliki problem predstavlja skola, tako da nikad nije isto, ali uglavnom gledam da ujutru pojedem npr. tost, neki sir i uz to casu mleka ili musli neki i slicno, za uzinu neku plazmu, za rucak neko meso i salatu i za veceru nesto lagano (slatko i sokovi su izbaceni poptpuno).

Znam da je ishrana naj naj najvaznija i planiram da je sredim sto vise mogu ali bih ipak uzeo i neke suplemente, ne zato sto mislim da ce oni uraditi sve umesto mene nego mi oni jednostavno daju inspiraciju, mislim, kad vec dajem pare ajde i da radim nesto :D

HVALA SVIMA!
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 15, 2012, 10:09:44 pre podne »

Slazem se potpuno,sa prethodnicima i ja sam skinuo  10-12 kg, BF (body fat) spustio za 9 %,posle godina opustenog zivota navikao svoje telo na trening rezim, probao mnoge suplemente.Skinuo sam bas dosta masti ali opet je ostalo to malo na kriticnim mestima,jer telo i organizam nisu kompjuter,fiziologijaa,genetika cine da se telo   ne oslobadjaja brzo bas svih depoa skladistene energije, pogotovo tih masti sa kukova, stomaka :)I  bas sam pao u bedak,jer promene su relativno brzo bile uocljive,uz stiktan rezim ishrane redovan kardio,tegove AC,ali ovo je stajalo i nece,ustvari hoce ali ne tako brzo, vreme je pokazalo.
Znaci poenta je u tome da ne odustajes,treniraj i dalje,ne zapustaj ishranu,na snizavaj kalorije drasticno,ubaci kardio jednom sedmicno mozda,ako imas sredstava mozes recimo da uzmes i taj AC,da ti malo regulise procese u organizmu,vitamine i minerale obavezno.Znaci samo konstantnost i duzi vremenski period  ce te dovesti do cilja koji zelis a da li ce to biti jos za 2 meseca.4 ili 6 videces i sam,ako zelis sve i odmah uzmi stereoide,sta da ti kazem,ali onda budi svestan da ces mozda narusiti i zdravlje :)
Sto se supsa tice vidim da te to najvise zanima,ponovicu se opet, manje vise 80 posto je sarena laza i cist placebo efekat,bacanje para tako reci,ono sto je po meni najkorisnije su proteini,aminokiseline pod broj 1 i neki kompleks vitamina i minerala,omega 3,ostalo je sve idi mi dodji mi,teorija i marketing kazu jedno praksa ,sasvim pokazuje drugo.
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2012, 10:18:15 pre podne od strane Milan 21 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:27:35 pre podne »

Ovako. Treba mi pomoc oko odabira suplementacije za dobijanje definicije. Ne razumem se nimalo tako da mi treba detaljno objasnjenje sta i kako, ako nije problem. Znam da je ishrana na prvom mestu, a odma zatim i vezba i to mi nimalo nije strano, smrsao sam oko 20 kg sto prirodno sto uz pomoc sagorevaca i strogi rezim ishrane. Sad mi je problem potkozno masno tkivo, odnosno imam savrsenu kilazu ali i dalje imam nesto kao salo (ne u velikim kolicinama ali npr trbusnjaci nmg da dodju do izrazaja, imao sam 69 kg na nekih 176 cm a plocica nigde.). Pa je moje pitanje sta da koristim da to skinem i da dodjem do zeljene definicije? Unapred hvala.

kako treniraš?

da li radiš trening sa opterećenjm i aerobni kardio trening?

Kako se hraniš, kako izgleda tvoj tipični dan po pitanju ishrane?

kada odgovoriš na ova pitanja , i kad doĂ°emo do rešenja, onda ima smisla i uzeti neke suplemente poput sagorevača masti, proteina, itd... :)

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12797


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:24:05 pre podne »

Ishrana je kljuc svega.Stisni jos jace i sto riguroznije i skinuces i to vremenom.
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 15, 2012, 01:54:18 pre podne »

Ono malo sto ostane na kraju je najteze skinuti. :)
Ono sto mogu da ti kazem da moras da budes istrajan..Ne postoje suplementi za definiciju ako mene pitas..Osim sagorevaca, koji ti nece pomoci ako nemas dobru ishranu.
69 kg ,pretpostavljam da ne zelis vise da skidas..Moj predlog ti je da probas skroz da sredis ishranu i da treniras jace i bolje nego sto si radio do sada.Trud ce ti se isplatiti ako budes bio uporan.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.044 sekundi sa 14 upita.