TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396820 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 09:38:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pocetnik u teretani :)  (Pročitano 5573 puta)
Want To Be Bigger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


workout! train hard fight easy

« Odgovor #41 poslato: Januar 26, 2013, 11:10:40 pre podne »

Da li možeš da napipaš mesto gde boli?  da li je bio neki pokret kad si se povredio?
da li boli kad radiš trbušnjake, kad se nakašlješ, kijaš?
pipam ja to trazim ali ne mogu tacno to da pipnem,kad radim trbusnjake malo me boli ali najvise pri istezanju.Kada kijam i kasljem ne boli me
Sačuvana
workout brate!
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #40 poslato: Januar 25, 2013, 11:09:56 posle podne »

Da li možeš da napipaš mesto gde boli?  da li je bio neki pokret kad si se povredio?
da li boli kad radiš trbušnjake, kad se nakašlješ, kijaš?
Sačuvana
Want To Be Bigger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


workout! train hard fight easy

« Odgovor #39 poslato: Januar 25, 2013, 10:48:28 posle podne »

Ako možeš da okačiš neku sliku da obeležiš mesto gde boli.
Da li ima neki pokreti ili vežbe kad se javlja bol?
evo ovde gde sam oznacio : http://prntscr.com/qemd2 
najvise kad istezem i kada radim benc :/
Sačuvana
workout brate!
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #38 poslato: Januar 25, 2013, 10:43:48 posle podne »

Ako možeš da okačiš neku sliku da obeležiš mesto gde boli.
Da li ima neki pokreti ili vežbe kad se javlja bol?
Sačuvana
Want To Be Bigger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


workout! train hard fight easy

« Odgovor #37 poslato: Januar 25, 2013, 10:33:55 posle podne »

Ognjene mene boli u predelu oko puoka ali skroz desno sa strane ne znam kako se taj deo zove kad se istezem i kada se naprezem ne znam od cega je nikada se nisam udario tu,sta mislis od cega je? Hvala pozdrav :)
Sačuvana
workout brate!
absinthue
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #36 poslato: Januar 24, 2013, 11:59:34 posle podne »

Nikad do sada mi rame ovako nije izgledalo :/ sutra cu bas kod fizijatra,pa javljam sta mi je rekao...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #35 poslato: Januar 24, 2013, 10:33:25 posle podne »

Evo kako to ruzno izgleda... to mi se pojavilo pre neki dan posle treninga ledja...http://www.dodaj.rs/?1d/109/5AjHAQn/20130123221845.jpg

Da li si imao bolove mozda? Ili teskoce pri pomeranju? Kicma ti je ok, ovo je izrazeno samo sa prednje strane.
Pozdrav, dr Gorana mi je skrenula pažnju na ovu temu. Prema slici ukoliko j to tvoj normalan stav radi se o skoliozi tj krivoj kičmi, i reklo bi se po slici da je krivina dosta  izražena. Imaš spušteno desno rame i asimetriju struka, deluje i spuštena desna lopatica. Trebalo bi uraditi rendgen kičme i pregled ortopeda ili fizijatra/sportskog lekara. Savetuje se plivanje i vežbe istezanja za mišiće trupa. Teretan oprezno, vežbe odredjene od stručnog trenera ili fizioterapeuta.
Pozdrav
Sačuvana
Want To Be Bigger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


workout! train hard fight easy

« Odgovor #34 poslato: Januar 24, 2013, 06:53:59 posle podne »

Pozdrav ljudi...u treniranju sam oko 2godine i imam neke napretke i tek sada sam prvi put uzeo da koristim Kreatin jer zelim brz napredak,naravno jedan od razloga je sto mi roditelji ne finansiraju suplementaciju (verovatno znate kako je nekima bilo kada su pocinjali) pa moram sam da skupljam naravno tesko mi je jako da skupim za kvalitetan dodatak,pa bi moje pitanje bilo sta je najpovoljnije da uzmem i najkorisnije jer ja bas i nemam para za veoma skupe dodatke.Hvala Vam :)

A kakva je situacija sa tvojom ishranom? Kada si ogranicen budzetom bolja je solucija da se dobro hranis a da suplemente ostavis za kasnije. Inace, posto kreatin vec imas, whey bi bio nesto osnovno sto bi valjalo da uzmes.
ishrana je visoko proteinska i samo zdrava hrana hvala na savetu :) uzecu whey cim skupim :)
Sačuvana
workout brate!
absinthue
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #33 poslato: Januar 24, 2013, 05:12:12 posle podne »

Ne,nikakve...mozda je samo od nepravilne vezbe,vise forsirane dr.strane....hvala vam svima u svakom slucaju,trudicu se ukoliko je moguce da ispravim :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #32 poslato: Januar 24, 2013, 03:06:43 posle podne »

Evo kako to ruzno izgleda... to mi se pojavilo pre neki dan posle treninga ledja...http://www.dodaj.rs/?1d/109/5AjHAQn/20130123221845.jpg

Da li si imao bolove mozda? Ili teskoce pri pomeranju? Kicma ti je ok, ovo je izrazeno samo sa prednje strane.
Sačuvana
absinthue
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #31 poslato: Januar 23, 2013, 11:20:55 posle podne »

Hvala na odgovorima ljudi...imam pravo drzanje i bio sam negde skoro na sistematskom rekli su mi da je kicma ok .... sad evo slike...http://www.dodaj.rs/?2Y/dl/1u00Ld5v/20130123231643.jpg ..... mada mislim da je to ok i nadam se da cu ovo moci korigovati vezbanjem :/
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #30 poslato: Januar 23, 2013, 11:09:10 posle podne »

Mislim da svako ima te ne simetrije, ja ne mogu levu stranu latisimusa da izabacim kao desnu i desni trapez mi je malo veci od levog, ali nije tako izrazeno kao kod tebe.Kao sto je Pedjoni rekao to se ispravlja vremenom, ali obrati paznju da obe strane angazujes jednako.Da li mozda imas skoliozu kicme ili druge probleme sa kicmom?

+1 to mi je palo na pamet,deformitet kicmenog stuba, neka se uslika otpozadi da vidimo situaciju
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #29 poslato: Januar 23, 2013, 11:03:41 posle podne »

Mislim da svako ima te ne simetrije, ja ne mogu levu stranu latisimusa da izabacim kao desnu i desni trapez mi je malo veci od levog, ali nije tako izrazeno kao kod tebe.Kao sto je Pedjoni rekao to se ispravlja vremenom, ali obrati paznju da obe strane angazujes jednako.Da li mozda imas skoliozu kicme ili druge probleme sa kicmom?
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #28 poslato: Januar 23, 2013, 10:57:26 posle podne »

Pozdrav ljudi...u treniranju sam oko 2godine i imam neke napretke i tek sada sam prvi put uzeo da koristim Kreatin jer zelim brz napredak,naravno jedan od razloga je sto mi roditelji ne finansiraju suplementaciju (verovatno znate kako je nekima bilo kada su pocinjali) pa moram sam da skupljam naravno tesko mi je jako da skupim za kvalitetan dodatak,pa bi moje pitanje bilo sta je najpovoljnije da uzmem i najkorisnije jer ja bas i nemam para za veoma skupe dodatke.Hvala Vam :)

A kakva je situacija sa tvojom ishranom? Kada si ogranicen budzetom bolja je solucija da se dobro hranis a da suplemente ostavis za kasnije. Inace, posto kreatin vec imas, whey bi bio nesto osnovno sto bi valjalo da uzmes.
Sačuvana
absinthue
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #27 poslato: Januar 23, 2013, 10:44:27 posle podne »

Hvala tebi puno i pozdrav    :) nadam se da ce neko odgovoriti...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.12 sekundi sa 18 upita.