TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397137 Teme od strane 25044 Članovi Poslednji član: KiaraMcKil

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 23, 2024, 09:25:48 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc :)  (Pročitano 3305 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: April 01, 2014, 04:41:11 posle podne »

Puno hvala na odgovoru i podršci!
Samo još nešto, da li ništa ne šteti mojoj ishrani ako za užinu u školi kupim 200g pilečeg bataka sa nekom salatom od priloga? I da li će se videti promene nakom 4 meseci treniranja, ne vezano sa pitanje iznad, pošto planiram da se sredim koliko-toliko za leto? :)
Još jednom hvala i pozdrav!  :)

PS: Neću više da vas gnjavim  ;D

4 meseca je već neki realan "rok" da možeš da očekuješ vidljive promene.... moj savet - fokusiraj se na to da daš sve od sebe svaki dan, i tako iz dana u dan.... i rezultati neće izostati.  Umesto da se pitaš kad će rezultat, kad će rezultat, samo se fokusiraj da u svakom danu izvučeš najbolje od sebe - kvalitetna ishrana, dobar trening... i na pravom si putu!

javi kako ide!
Sačuvana
Meraklija1997
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #15 poslato: Mart 31, 2014, 10:46:48 posle podne »

U redu, hvala vam svima na pomoći !   :) ;)
Možete da zaključate temu :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #14 poslato: Mart 31, 2014, 10:22:17 posle podne »

Puno hvala na odgovoru i podršci!
Samo još nešto, da li ništa ne šteti mojoj ishrani ako za užinu u školi kupim 200g pilečeg bataka sa nekom salatom od priloga? I da li će se videti promene nakom 4 meseci treniranja, ne vezano sa pitanje iznad, pošto planiram da se sredim koliko-toliko za leto? :)
Još jednom hvala i pozdrav!  :)

PS: Neću više da vas gnjavim  ;D

4 meseca je sasvim solidan period da se vide promene na bolje, ukoliko nastavis da se hranis kako treba i treniras. Nemoj se mnogo obazirati na kilograme vec prati sliku u ogledalu.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #13 poslato: Mart 31, 2014, 09:47:06 posle podne »

Mozes jesti pileci batak bez koze sa salatom .
Sačuvana
Meraklija1997
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #12 poslato: Mart 31, 2014, 08:23:34 posle podne »

Puno hvala na odgovoru i podršci!
Samo još nešto, da li ništa ne šteti mojoj ishrani ako za užinu u školi kupim 200g pilečeg bataka sa nekom salatom od priloga? I da li će se videti promene nakom 4 meseci treniranja, ne vezano sa pitanje iznad, pošto planiram da se sredim koliko-toliko za leto? :)
Još jednom hvala i pozdrav!  :)

PS: Neću više da vas gnjavim  ;D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Mart 31, 2014, 02:44:47 posle podne »

Ok,sve mi je jasno i hvala vam na pomoći. Imam još jedno pitanje, da li možete da mi pomognete da rasporedim ove namirnice koje sam naveo i šta kad da jedem?


što se tiče rasporeda namirnica gledaj da protein uvek imaš u glavnim obrocima, npr doručak jaja, ručak meso, večera riba ili mladi sir.... ugljene hidrate takoĂ°e stim da ih uveče smanjuješ ili izbacuješ - ako si imao trening tada ih možeš uneti, ako ne, bolje izbegavaj. 

Bar 4 glavna obroka i 2 užine u toku dana.

Super, baš mi je drago da si promenio stil života. Izgledaćeš i osećaćeš se mnogo bolje i bićeš zdraviji, a to je najbitnije.
Sačuvana
Meraklija1997
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #10 poslato: Mart 29, 2014, 07:25:10 posle podne »

Pa šta ja znam, nikad nisam obraćao pažnju ali uvek jedem kad osetim glad, nikad kad sam sit..
edit: moguće da nisam razumeo pitanje, ako si mislio na to šta sam jeo dok nisam pošao u teretanu? Jeo sam sve i svašta, pljeskavice,grickalice,sendviče,gazirane sokove,alkohol (dobro nisam baš jeo sokove i alkohol ali sam ih pio) :D
« Poslednja izmena: Mart 29, 2014, 08:27:57 posle podne od strane Meraklija1997 » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #9 poslato: Mart 29, 2014, 06:28:46 posle podne »

Kako si inače jeo i  u koliko obroka dnevno? Izbaci sardinu i tunjevinu,jer hrana u konzervi baš i nije zdrava. Umesto toga bolje uzmi neku smrznutu ili svežu ribu .
Sačuvana
Meraklija1997
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #8 poslato: Mart 28, 2014, 08:31:49 posle podne »

Ok,sve mi je jasno i hvala vam na pomoći. Imam još jedno pitanje, da li možete da mi pomognete da rasporedim ove namirnice koje sam naveo i šta kad da jedem?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Mart 28, 2014, 05:51:37 posle podne »

bolje je da imaš više obroka u toku dana, da metabolizam bude aktivan... i zdravije je tako nego se prejesti 1-2 puta dnevno.

Drugo, ako unosiš više kalorija nego što potrošiš, ugojićeš se. Ako unosiš manje, smršaćeš.  Dakle ako prestaneš da treniraš metabolizam se usporava, biće ti potrebno manje kalorija nego inače i ako nastaviš da jedeš obilno i dalje, ugojićeš se.... tj dobićeš masno tkivo.
Sačuvana
Meraklija1997
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #6 poslato: Mart 28, 2014, 03:39:52 posle podne »

pa ishrana mi je raznovrsna,
pileci batak,tuna,sardina,od voca banane,pomarandze,jabuke,salate,kupus-zelena,pirinac,grasak,mleko...
i to je to..
@edit: a da li je dobro sto sam ovako rasporedio treninge ili trebam nesto da menjam, bilo sta?
a kad ne bih mrsavio vec samo nastavio da jedem i trenirao jel bih se ugojio ili bi mi sve to islo u misice? naravno kad bih jeo ovo gore sto sam naveo? Posto ja obicno jedem vise puta dnevno ali u manjim kolicinama,pa kad bih se spustio na 3 obroka ali bas da se najedem jel bi to islo u salo ili u misice?
Nadam se da ste me razumeli :D
« Poslednja izmena: Mart 28, 2014, 03:45:20 posle podne od strane Meraklija1997 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Mart 28, 2014, 03:08:46 posle podne »

a ishrana?

kardio bih još produžila, srednji intenzitet, 45-60 minuta  možeš i odvojeno, bar četiri puta nedeljno
Sačuvana
Meraklija1997
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #4 poslato: Mart 28, 2014, 02:30:33 posle podne »

1.dan: grudi,triceps,trbusnjaci,kardio 15-20min
2.dan:ledja,biceps,trbusnjaci,kardio 15-20min
3.dan:ramena,noge ponekad,trbusnjaci,kardio 15-20min
zeleo bih da skinem bar 10 zdravih kg ako je to moguce za otprilike 4 meseci zato sto su mi grudi malo vece i spicaste i stomak je veci nego sto bi trebao da bude, a o zadnjici da ne pricam...  >:(
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #3 poslato: Mart 28, 2014, 09:10:33 pre podne »

Ćao i Dobro nam došao,

Mene zanima zbog čega želiš baš toliko kg da skineš? Meni to deluje mnogo na tvoju visinu,iskreno.
Da li možeš da nam napišeš šta radiš u teretani?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Mart 28, 2014, 09:06:10 pre podne »

Pozdrav,

Za početak nema potrebe da žuriš imaš 15 kilograma da skineš i to je minimum 6 - 7 meseci posla, tako da samo polako i ništa se ne brini.

Sa druge strane nećeš dobiti mišiće dok budeš skidao to salo, jer to je fakat nemoguće. Da bi dobijao mišiće moraš da jedeš više, a da bi skidao salomoraš da jedeš manje i kao što vidiš te dve stvari ne idu jedna sa drugom...

Protein iz belanca se jako slabo razlikuje od proteina iz surutke. Gotovo da se istom brzinom vare i imaju isti sastav. Generalno isti proteinski prah, bar što se okvira ovog sporta tiče.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 18 upita.