TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 02:18:23 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko dijete...  (Pročitano 8549 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #34 poslato: Februar 09, 2010, 01:41:04 posle podne »

slazem se... blje proste UH opdmah posle treninga nego slozene UH za veceru..
ali to ne sikljucuje da za veceru imas povrce - salata je obavezna uz naravno dosta mesa, ribe ili jaja
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #33 poslato: Februar 08, 2010, 07:24:14 posle podne »

Nakon treninga prost secer i to je to... Kasnije proteine
Sačuvana
cofi nbgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67

« Odgovor #32 poslato: Februar 08, 2010, 06:01:54 posle podne »

kako da uskladim ishranu sa treningom. zanima me par stvari posto uvek idem u teretanu uvece posle 21 obroci posle treninga trebaju li da imaju i ugljene hidrate ili samo proteine posto uvece ne treba da se konzumira UH a isto tako posle treninga trebaju da se unose
Sačuvana
mare2010
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 85


« Odgovor #31 poslato: Februar 07, 2010, 07:19:45 posle podne »

Sad sam za rucak jeo 2 snicle (zdrebece meso) i posle teretane sam pojeo konzervu sardine...Nadam se da je sad dobor ?
Sačuvana
mare2010
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 85


« Odgovor #30 poslato: Februar 07, 2010, 02:40:07 posle podne »

Sta sam pre sve jeo ...sada sam sve to izbacio...Samo zdravo jedem i to na 2-3 sata naravno u malim kolicinama...Trudicu se pa za 4-5 meseca da ima neki rezultat...Ubacio sam sada u ishrani i sardine kao sto ste mi rekli...Hvala :)
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #29 poslato: Februar 07, 2010, 01:37:00 posle podne »

Velika vecina nas koji se ozbilnije bavimo ovim sportom, godinama se trudimo da dodjemo do nekih reuzltata,
tako da nemoj da ocekujes da mozes nesto da postignes za par meseci i to izgladnjivanjem.
Lepo ti je Robert napisao, da ne moras da gubis na kilazi da bi ti se videli misici.
Ovo ti je sport koji dugorocnim odricanjem i disciplinom ishrane, vezbanja, odmaranja, itd...,
daje rezultate a ne prekonoci i za mesec ili dva!
Najbolje ti je da procitas forum od pocetka do kraja, kao sto ti je dosta njih to napisalo ovde,
pa ako vidis da si zeljan i u mogucnosti da se drzis potrebnih pravila u vezi ishrane, treninga, odmora,
onda se upusti u sve to, u suprotnom nece biti dobrih rezultata!
Sačuvana
mare2010
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 85


« Odgovor #28 poslato: Februar 06, 2010, 11:42:55 posle podne »

Shvatio sam sta da izmenim,,, da se iskljucivo hranim proteinima a ostalo veoma malo-da skoro izbaci ugljenje hidrate i masti.:)...Ja sam mislio da trebam da izgubim salo da bi mi se videli misici ....
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #27 poslato: Februar 06, 2010, 09:03:16 posle podne »

Ah, zašto imam osećaj da se vrtimo u krug?! :D

Za ravan stomak presudan ti je odnos telesnih masti i mišićne mase, a ne odnos visine i težine. Ne razumem zašto bi toliko spuštao svoju težinu radi pločica. Ti bi da imaš 72kg na 185cm? Pa, bićeš mršav onda. Radi na sticanju mišićne mase a ne na skidanju kilograma. Ti možeš imati pločice i sa postojećim odnosom visine i težine, ne moraš skidati težinu. Možeš imati pločice i sa 90kg na 185cm. Nije u tome stvar.

Zato je ono i bio loš jelovnik, imaš suviše malo proteina.
Sačuvana
mare2010
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 85


« Odgovor #26 poslato: Februar 06, 2010, 08:53:53 posle podne »

Pa odprilike koliko treba vremena za ravan stomak ???Trenutno imam 82 kg i 185 cm...Jos 7 -10 kg da skinem treba???Bilo koji broj kazi nmg ovako ,moram da znam do kada ...Hvala :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #25 poslato: Februar 06, 2010, 08:32:13 posle podne »

Nisi mogao to naći jer ti to NIKO NE MOŽE PREDVIDETI.  Ne ide to baš po principu onih tv reklama i čuvene "izgubićete 5-7 kg za samo mesec dana". To je jedna stvar.

Drugo, ne razumem zašto si toliko opterećen rokom?! Nije baš ni tako lako a ni previše teško doći do tih čuvenih pločica na stomaku. Sve zavisi od više faktora. Sredi ishranu(pod tim ne mislim na tvoju trenutnu ishranu), treniraj i rezultati će doći. Pod tim uslovima, jedino je sigurno da će biti rezultata, a kada - to ti niko ne može reći sa sigurnošću. ;)

p.s. Nemoj da te ovo demotiviše. Ovo je samo jedan realan pogled.
Sačuvana
mare2010
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 85


« Odgovor #24 poslato: Februar 06, 2010, 04:01:25 posle podne »

Gledao sam sve ali nisam uspeo da nadjem kada mogu da ocekujem vece rezultate...Posle koliko vremena ? Posle mesec dana sam smanjio stomak i grudi ali zelim jos da smanjim i da zategnem...Kada mogu to da ocekujem >
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #23 poslato: Februar 06, 2010, 03:44:37 posle podne »

Procitao sam ishranu ... i zakljucio sam da bih trebao da malo da povecam unos  i da ubacim tunjevinu ili neku ribu ...Ellla sir da jedem uvece ...Znaci mesec dana je malo :) ..Da li bi mogao da imam ravan stomak sa nekim plocicam do aprila ili maja ?
mozda :)
Sačuvana
mare2010
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 85


« Odgovor #22 poslato: Februar 06, 2010, 01:12:18 posle podne »

Procitao sam ishranu ... i zakljucio sam da bih trebao da malo da povecam unos  i da ubacim tunjevinu ili neku ribu ...Ellla sir da jedem uvece ...Znaci mesec dana je malo :) ..Da li bi mogao da imam ravan stomak sa nekim plocicam do aprila ili maja ?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #21 poslato: Februar 06, 2010, 12:46:20 posle podne »

Takodje, mesec dana je nista, moras biti uporan  ;)

Poslusaj i Roberta i procitaj u vezi ishrane

poz
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #20 poslato: Februar 06, 2010, 12:22:32 posle podne »

To je to, tako sam i mislio - loša ti je ishrana. Slab doručak, preveliki razmak do ručka, loša užina, loša večera... Imaš dobre teme u podforumu ISHRANA, savetujem ti da ih pročitaš i shvatićeš gde grešiš. Nakon toga, ako zatreba dodatna pomoć, javi se.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 17 upita.