TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395295 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 03:00:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Grickalice  (Pročitano 12543 puta)
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #36 poslato: Avgust 10, 2010, 09:17:43 pre podne »

Meni je jedini problem bio čuveni "SMOKI" pogotovo kad gledam filmove, a gledam ih dosta. Al sam ga bogami iskulirao u zadnje vreme dosta.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #35 poslato: Februar 24, 2010, 04:11:21 posle podne »

Nije toliki prob. oko secera (belog) cistog, nego aditivima koji idu uz njega... koza najvise reaguje na njih... sve mu to dodju kao neke alergijske unutrasnje reakcije koje ispoljavaju vecinom kod ljudi na licu...
ja znam bas dosta ljudi koji jedu dosta slatkisa i tako te hrane i imaju problema sa licem... cak i sportista...
a i sam primetim razliku kod sebe, bas kada malo povedem racuna iscisti mi se lice skroz...

sve u svemu, zakljucak je jasan da treba sto se vise moze izbegavati beli secer + zasicene masti kao i ostali dodaci koji idu u paketu... vrlo jednostavno :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #34 poslato: Februar 24, 2010, 03:26:07 posle podne »

nema to bas cesto veze sa tusiranjem i higijenom, vec sa hormonima, a za ishranu da li i kako utice ne mogu nista da iznosim nego me zanima...
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #33 poslato: Februar 24, 2010, 02:26:21 posle podne »

Iskreno u to nesto i neverujem,ali da je za opste zdravlje dobra to je neminovno,pogotovo u smanjivanju insulinske rezistencije...recimo meni strije tako lako pucaju i kvalitet koze mi nije los,ali sumnjam da to nesto mnogo utice jer ima previse genetskih i spoljnih faktora koji uticu lose/dobro na kozu/kosu.itd....

u svakom slucaju sto se bubuljica i akni tice i slatkisa to je opet individualna stvar...neko ko jede mnogo secera dobije bubuljice ili slatkog...a sa druge strane neko ne vec kada jede puno masti,opet sve individualna stvar... najbolje resenje je cesto tusiranje  ;D
« Poslednja izmena: Februar 24, 2010, 02:31:06 posle podne od strane Seph » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #32 poslato: Februar 24, 2010, 01:59:40 posle podne »


Takodje, jako mi je prijalo za lice npr, skoro pa i nemam bubuljica. To je sve od junka...

Ova recenica mi je posebno upala u oci i bas interesantna tema kako junk food moze da se odrazi na izgled koze...

A za omega 3 riblje ulje naravno potvrrdjeno je utice na lep izgled koze
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #31 poslato: Februar 23, 2010, 08:41:51 posle podne »

Ja samo kuliram uvece i to je to, daleko od toga da sam ja striktan neznam koliko.
Posle dorucka, posle rucka, itekako volim da se zasladim :)

Znam da mi nista posebno ne moze biti, makar i pred spavanje zdrao, ali jednostavno sam uspeo da se odreknem bez ikakvih problema i drzacu se toga... jer sportisti iz mojih sportova kada prestanu da treniraju cesto znaju da imaju problem kasnije, jer su navikli da jedu kao zmajevi :)
stomak samo naraste, a ja valjda necu imati taj problem kada budem imao 60 godina ;)

Takodje, jako mi je prijalo za lice npr, skoro pa i nemam bubuljica. To je sve od junka... A i kada ga jedem trudim se da to budu sto bolje stvarri, sto manje hemije (zasladjivaca, aroma i sl) i bez belog secera... ali i dalje i te kako uzivam u keksovima raznoraznim i crnoj cokoladi :) uopste nisam u tripi da moram jesti nutellu, ili teski junk. bilo sta sto je imalo slatko, a moze imati samo integralno brasno, med ili maltodekstrin ili smedji secer, npr kokos, cimet ili rogac mi zadovolji sve nervne zavrsetke kao da se radi o palacinki :)
A i dzem za dorucak je neizbezan :)
Plus, kao sto je Nitro (valjda :)) rekao, samo te tera na jos jos, to me nervira, ali npr dobra stvar za to je da operete zube i izgubite malo apetit za junk, em zbog razloga sto ste oprali zube pa "da ih ne prljate" :D, em sto nakon ukusa paste nekako i ne idu slatkisi...

A i jos jedna stvar, uz mnogo slatkisa/junka ne bi mogao normalno da treniram zbog varijacija energije... ja svakodnevno jedem slozene hidrate i na tome zivim za dorucak i rucak... a samo npr na bikeu u toku voznju uzimam barove, cokoladica moze, banana i slicno.

p.s. hvala Monika, stvarno kao da sam poslednji post napisao pre 100 god :D
« Poslednja izmena: Februar 23, 2010, 08:44:12 posle podne od strane Ognjen Stojanović » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Februar 23, 2010, 07:02:16 posle podne »

Doduse sada u poslednjem periodu sam imao malo manji prob. na pripremama kada mi drug i drugarica nakon vecere jedu sladoled ili sutlijas, dok ja nabadam ostatke od zelene salate, cvekle i paradajza, ali sta je tu je, jaca se volja :D

welcome back :)

...ali stvarno, zar baš moraš i to da iskuliraš? jel moguće da bi se zamastio ?
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #29 poslato: Februar 23, 2010, 07:01:53 posle podne »

 :)

Ma ja sam gurman zivi,ali se moj organizam i metabolizam na zalost sa tim ne slazu,pa eto sad se mucim  >:(

Ali kako dolaze i prvi makar minimalni rezultati,onda mi je sve lakse da prihvatim to i nastavim dalje i jos bolje ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Februar 23, 2010, 07:01:05 posle podne »

ja uveče ozbiljno moram da se potrudim da iskuliram slatko ili neki ugljeni hidrat...
šta god da pojedem, samo mi se nešto slatko jede...  ponekad uzmem grejp ili šargarepu da zavara


Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #27 poslato: Februar 23, 2010, 06:55:35 posle podne »

jedno parce torte...e kamo srece da je tolko bilo kod mene...bilo je jedno 4...ODJEDNOM. :D :D..al dobro...manjee vise posle toga samo navuces vodu...od jedanput nece biti nista,samo sto uvek ide onaj autosugestivni deo price''nisam trebao toliko'' al dobro...posle par dana sve ko pre toga...a inace cooliram sve zivo ,cak i kad imam visak kalorija trudim se cisto da jedem...povremeno ubacim tu i tamo neki cheat...meni je bitnije da mi je stomak pun,nego da mi je ukus zadovoljen....da mi neko da kilo pirinca odjednom pre bi to uzeo nego parce torte na primer
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #26 poslato: Februar 23, 2010, 02:45:53 posle podne »

iskuliras tortu kad ti je rodjendan?:DDDD
grickalice ,kolacici,keksevi,sve to ''na komad'' odavno vise ne uzimam jer sam shvatio da to goji a ne moze da te zasiti i toga samo zelis jos jos...kad pojedes nesto konkretno i ako je kaloricno bolje je jer posle se laske zaustavis...mada ja juce nisam mario....za kolicinu xD

Rodjendan je vec posebna prica,ipak zivi smo ljudi i jeno parce torte nas ne moze ubiti... ;)
Ali kazem ti torte bih lakse iscoolirala cak i na rodjendanu,ali za ostalo se malo pomucim.Veruj da evo za ovo kratko vreme sam cak i sama mesila torte i kolace za sestrica,sestrin rodjendan i nisam dosla u iskusenje.Ali ne garantujem da bih tako bilo i da sam mesila npr slane kiflice ::)

Ali valjda je to i zato sto nisam na onom klasicnom izgladnjivanju vec na izbalansiranoj ishrani podeljenoj u vise manjih obroka,pa cu tako nadam se izdrzati duze ne padajuci u neka nenormalna iskusenja :D
Sačuvana
Be Happy!!!
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #25 poslato: Februar 23, 2010, 11:06:08 pre podne »

Ono sto ja ne razumem je zasto se ti TOLIKO opterecujes ishranom,i odrices bukvalno toliko kao bb takmicari kada se enormno trosis i nema apsolutno teorije da unistis liniju makar tukao dzak Dex-a pred spavanja  :-\
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #24 poslato: Februar 23, 2010, 10:13:40 pre podne »

Pa da, bitno je kada (u koje vreme) i sta (znam da mnogi svrstavaju to u junk i u ne-junk, ali itekako postoje razlike medju grickalicima i slatkisima) se uzme o tih grickalica, a takodje i mera :)
Ko moze da se kontrolise i ko imalo vodi racuna, nece imati problema
Ja ne mogu reci nikako da ih ne jedem, ali poslepodne - uvece pogotovo ih ni ne taknem, i navikao sam i uopste nemam problem da iskuliram...
Doduse sada u poslednjem periodu sam imao malo manji prob. na pripremama kada mi drug i drugarica nakon vecere jedu sladoled ili sutlijas, dok ja nabadam ostatke od zelene salate, cvekle i paradajza, ali sta je tu je, jaca se volja :D
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #23 poslato: Februar 22, 2010, 09:20:40 posle podne »

iskuliras tortu kad ti je rodjendan?:DDDD
grickalice ,kolacici,keksevi,sve to ''na komad'' odavno vise ne uzimam jer sam shvatio da to goji a ne moze da te zasiti i toga samo zelis jos jos...kad pojedes nesto konkretno i ako je kaloricno bolje je jer posle se laske zaustavis...mada ja juce nisam mario....za kolicinu xD
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #22 poslato: Februar 22, 2010, 04:04:45 posle podne »

Ma ja tortu i slatkise vrlo lako iscooliram,ali ove slane stvarcice vrlo tesko.

Ali evo da se pohvalim da sam i ja pre 15-ak dana ponovo krenula sa korigovanom ishranom i da dosad nisam "varala"  :) ,ali ipak teska srca okrecem glavu svim tim grickalicama,a i pekarama  :(
Sačuvana
Be Happy!!!
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.15 sekundi sa 17 upita.