TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:30:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Purple Wraath  (Pročitano 8505 puta)
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #13 poslato: Mart 01, 2010, 11:23:36 posle podne »

AK nemaju veze za dizanjem performansi,osim eventualno arginina koji je vazodilator..jeste da imaju svaki svoje anabolicke odlike ali prvenstveno.to su gradivni blokovi..tako da all further talk is useless
Samo da podsetim da PW ima i beta alanin i citrulin malat.
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #12 poslato: Mart 01, 2010, 09:43:54 posle podne »

AK nemaju veze za dizanjem performansi,osim eventualno arginina koji je vazodilator..jeste da imaju svaki svoje anabolicke odlike ali prvenstveno.to su gradivni blokovi..tako da all further talk is useless
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #11 poslato: Mart 01, 2010, 08:41:39 posle podne »

ja bih se slozio sa sephom,ako si osetio poboljsanje u performansama od sklopa AK,ond aces osetiti poboljsanje i od drugih aminok bilo koje firme...

sastav je super,al ne verujem da se njima moze pripisati veca odmornost,brzina ,izdrzljivost ili nesto peto sto je bitno kao performansa koja nije cista misicna masa.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #10 poslato: Mart 01, 2010, 08:02:47 posle podne »

whateva  da nekog rade ak u performansama, osim da posle izvesnog vremena kazes da si napredovao u izgledu ,ne mogu da verujem stvarno,a i osim toga i tad to moze da bude usled milion drugih faktora i jeste...ali dobro....evo ja pijem dex ,vec 3 nedelje u pwm extra radi,probaj
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #9 poslato: Mart 01, 2010, 03:37:07 posle podne »

Najiskrenije sam napisao, a nemoguce je da je nesto drugo u pitanju jer se radi o 2 meseca "testiranja"... Opet se vracamo na ono ko sta i koliko ocekuje, ali razlika postoji i to je sve sto imam da kazem. Mozda samo tereteanom i ne moze da se vidi toliko, jer sam ja cesto na granici pa mogu sofisticiranije da ocenim da li nesto i kako radi...

Fenomenalan prozivod i to je to, zato sam i imao potrebu da otovrim ovu temu i podelim iskustvo... niko iz PS-a meni nije ni napomenuo da ja treba ili ne da otvorim temu o Purple Wraathu, vec bas zato sto sam bio prijatno iznenadjen zasluzio je da ga pohvalim :)

I nemoj molim te "marketing... kapiras da je marketing i td..." i slicno :), zar stvarno mislis da bi prodavao maglu, pa nisam ja dobio milion evra od controled labsa pa da sirim lazi :) ne volim kada mi se to pripisuje... bez ljutnje :)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #8 poslato: Mart 01, 2010, 11:38:22 pre podne »

I ja za ovaj preparat imam samo reci hvale zaista...Ali na zalost nisam u mogucnosti da ga konstantno koristim zbog cene,ali ko je u mogucnosti toplo ga preporucujem

Sad naravno treba imati realna ocekivanja,ali da vredi-vredi zaista
Sačuvana
Be Happy!!!
SAJ
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 387


« Odgovor #7 poslato: Mart 01, 2010, 12:26:45 pre podne »

Brate od 2/3 merice ti nikako ne mozes da OSETIS oporavak..otkud znas da nije jer si taj dan dobro spavao,ostale hrane sups itd...jbt mislim daj malo budi racionalan,kapiram ja marketing i sve,extra je proizvod nema sta ali  bez obzira na tvoju kg nacin asimilacije AK ide istim redosledom...neki ljudi ne osete test a ti osetis 2/3 merice ,aj bar da si reko jedna cela.Msm treba ljudi da kupe proizvod jer je dobar al ne da im dajemo nerealna ocekivanja..poz

Pa kad chujem ovakve priche pane mi mrak na ochi...
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #6 poslato: Februar 28, 2010, 10:08:12 posle podne »

Brate od 2/3 merice ti nikako ne mozes da OSETIS oporavak..otkud znas da nije jer si taj dan dobro spavao,ostale hrane sups itd...jbt mislim daj malo budi racionalan,kapiram ja marketing i sve,extra je proizvod nema sta ali  bez obzira na tvoju kg nacin asimilacije AK ide istim redosledom...neki ljudi ne osete test a ti osetis 2/3 merice ,aj bar da si reko jedna cela.Msm treba ljudi da kupe proizvod jer je dobar al ne da im dajemo nerealna ocekivanja..poz
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #5 poslato: Februar 28, 2010, 08:32:03 posle podne »

Ma kakav placebo, nisam lud :) odradi on osnovni posao, ne kazem da ne bi mozda i bolji efekat bio sa vise... probacu bas sa novim vise pa javljam... Moras imati u vidu da je meni potrebno manje nego vama... 68 kg je to :), plus mi sigurno organizam bolje prihvata (ma koliko glupo zvucalo) nakon ovakve vrste treninga, a i jer inace sveukupno ne unosim aminoi kiselina kao vi svi kroz ishrani i suplementaciju...
Nisam probao pred i u toku, pio sam ga stalno posle... mada ako se desi da imam dva vezano za kratko vreme, desi se da pred drugi ispadne da sam popio...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Februar 28, 2010, 08:19:29 posle podne »

nisam koristila ali sam probala tester.... tacnije vise testera :D khm khm...

meni jako prijaju u toku treninga, fino osvezavaju.

Upravo tako. I ja ga nisam koristio konstantno već sam samo probao nekoliko testera i pa ne mogu da prenesem neka konkrentna iskustva. Osim, naravno, ono što je nemoguće zapaziti a to je jako osvežavajuće dejstvo i fantastičan ukus. :)
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #3 poslato: Februar 28, 2010, 07:56:23 posle podne »

O CL proizvodima a posebno ovom ne treba diskutovati...a PW je stvarno vise nego fenomenalan...ja sam isao jednu mericu+2 kasike liquid amino dym za vreme treninga prosle god....odlicna je stvar ali najveci problem je sto kod ovakvih doza tipa 1-2 merice nista konkretno ne moze da uradi..i to da si ga osetio na 2/3 merice stvarno moram da kazem da je samo placebo....steta sto je skup proizvod...ali vredi ako se uzima u dobrim kolicinama tipa 3-4 merice dnevno oko treninga
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Februar 28, 2010, 06:02:47 posle podne »

nisam koristila ali sam probala tester.... tacnije vise testera :D khm khm...

odlicna stvar ko je spreman da izdvoji malo vise budzeta...

meni jako prijaju u toku treninga, fino osvezavaju.

U radnji mi se desava da ko ga jednom kupi, uglavnom se vraca po njega ponovo. Isto vazi i za green bulge kreatin.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #1 poslato: Februar 27, 2010, 09:35:45 posle podne »

Pre mesec i po - dva sam prvi put uzeo ovaj proizvod... Do tada nisam nista slicno pio, uglavnom sam za oporavak koristio samo glutamin, jedno vreme Superior Amino od ON-a i PB Recovery...

I nakon popijene kutije samo reci hvale imam, i to ne bez razloga... testirao sam ga i te kako... prosle nedelje mi je nestalo i ove nedelje ga nisam koristio i mogu reci sofisiticirano osetim razliku, jer to kod mene nije bas tesko jer cesto imam po 3 treninga dnevno...
Meni je u prethodnom peridou esencijalan bio za oporavak i delovao je siguran sam... Na pripremama sam posebno uvideo dejstvo jer sam imao dosta casova treninga (preko 33 h glavne nedelje), i tipa ako sam imao ujutru 5 km plivanja i recimo nakon toga 3.5 h, poslepodne bi mi na 45 min trcanja samo prvih 5 min bile "teske" noge dok se malo "ne razdrmaju" t.j. dok se mlecna kiselina ne "istrebi" vecim delom (naravno istegao sam se nakon bike-a... i koristim compression carape)... ili teretanu sam radio uvek poslepodne-uvece nakon drugih treninga i bez problema sam radio i core vezbe kao i ostale sa tegovima... ako nista, barem se na na njima tacno moze videti kako se osecate u tom trenutku zbog kilaze koje dizete :)...
...uglavnom nekoliko puta sam dokazao sebi da mi nije bio problem nakon javih ili duzih treninga odraditi jos neki ili sutradan nakon nakupljenog umora. naravno nisam oran kao da sam odmarao 2 dana, ali u poredjenju evo npr sa ovom nedeljom kada ga nisam pio, mogu reci da postoji neka razlika...

Tako da nekome ko se mozda dvoumi kao sto sam ja, toplo preporucujem. Ja sam pio uglavnom 2/3 dozera. Uglavnom 1 ili 2 puta dnevno (pre, u toku plivanja i nakon plivanja nista ne koristim)...

Jos jedan plus je ukus vama koji izvoljevate :). Ja bi licno voleo da je najobcniji beli prah, ali ovako mu dodje kao sokic od sumskog voca :)...

Glutamin sam uzimao zajedno, jer sadrzi kompletan AK profil ali bez L-glutamine-a...

Takodje me najiskrenije zanimaju iskustva onih koji su ga koristili?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.