TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396595 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 30, 2024, 04:07:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Teretana ili aerobik  (Pročitano 17841 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #50 poslato: April 15, 2011, 08:08:53 posle podne »

Nigde ja nisam rekao da treba biti potpuno bez slatkisa,narocito ne u pocetku bilo koje dijete i narocito ne kada su rekreativci u pitanju.ukoliko dnevni kalorijski unos i jak trening su na zavidnom nivou,ako osetite potrebu za slatkim onda jedite.
Biljana nije rekreativac,vec napredni vezbac koji polako dife formu.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #49 poslato: April 15, 2011, 07:36:09 posle podne »

Doci ce i taj "jedan dan",samo psiha da se resi,ziv se covek na sve navikne. ;) Ne znam da li je neko gledao film Uragan Carter,kaze u jednom delu filma Denzel Vasington:"Ono sto ne znam da postoji ne moze da mi nedostaje,a u ovom trenutku to je apsolutno sve van ovih zidina",tako nesto,mozda nisam bas najbolje citirao. ;) U svakom slucaju samo napred,kad sam ja izdrzao 3 meseca bez slatkisa i vec 8 meseci bez koka-kole,a pio sam pre po 2 L dnevno Kole i jeo minimum 100 g cokolade,onda ces i ti. :)
Sačuvana
angelANA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #48 poslato: April 15, 2011, 05:09:24 posle podne »

@Marko  "jednog dana"  je  sjajno i bolje nogo "nikada" što sam realno očekivala kao odgovor ;)
@Biljo....ma ne varam ja, nije valjda da tako izgledam? Pa realno bih varala samo sebe...tako da mi ostaje da čekam "jedan dan"
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #47 poslato: April 14, 2011, 06:01:44 posle podne »

A grejp  :) ?  Kada padne secer, itekako prija, kada vec ne moze nista sladje  ;D
AngelANA, ako budes slusala Marka, brzo ces moci i slatko, ali zapravo da slusas, nema varanja kada niko ne vidi  ;)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #46 poslato: April 14, 2011, 01:14:06 posle podne »

Ne reagujem na zenske suze  ;)...uzmi uz protein malo pirinca,salata i idi na trening.Slatko....jednog dana ;D.Ako osetis jaku potrebu ,pad secera jedi,mozes malo nakon treninga.
Sačuvana
angelANA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #45 poslato: April 14, 2011, 01:06:54 posle podne »

ovaj tužić sa suzama ne pomaže? ah dobro, a ja htedoh da pitam kada mogu nešto slatko?
 ali neću pitati danas....dobiću odgovor "nikada" :(
nego ja odoh da jedem p r o t e i n e, pa da vežbam i to da boli!

Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #44 poslato: April 14, 2011, 12:55:48 posle podne »

Lepota boli,moram biti malo stroziji :)
Sačuvana
angelANA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #43 poslato: April 14, 2011, 12:52:51 posle podne »

Oh kako si strog danas, razumem....nema više hidrata :'(((
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #42 poslato: April 14, 2011, 12:48:54 posle podne »

Ipak mislim da unosis previse hidrata,uglavnom trudi se da ih variras i postepeno pojacavaj trening.
Sačuvana
angelANA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #41 poslato: April 14, 2011, 12:10:25 posle podne »

Hvala znam gde grešim, mada sam se tripovala da nije možda od Lean Body obroka (znala sam da treba sa vodom da pijem ali sa mlekom je VuAu ukus nisam mogla da odolim :) ) i nije to strašno kao što zvuči  nego primećujem reakciju tela jer tek mesec dana redovno pijem Whey (prvi put u zivotu) i imam ovaj sistem ishrane i to nije strašno ali ne bih da se nastavi.

Ne merim se uopšte nego po garderobi i ogledalu posmatram u kom pravcu idem :) i ne brojim kalorije nego samo proteine i hidrate.

E sad, kada jedem salatu (ne merim ništa) nego je jedem koliko mi se jede.....isto tako i pirinač i ovsene (ali ja se stvarno ne prejedem nikada, jedem samo zato što moram i retko sam gladna - samo ujutru).

 E sada kada tokom dana skroz smanjim hidrate, imam problem sa metabolizmom posle (možda je moj trip) i samo iz tog razloga svaki drugi dan jedem više hidrata.

Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #40 poslato: April 13, 2011, 10:05:51 posle podne »

Nije problem, pokloniću ti neke štikle :) pa vežbaj, dobro je za guzu :)))) jaaako je nezgodno kada imaš upalu mišića ali kada si redovno na štiklama....ma oguglaš....pogotovo kada znaš da ti je noga u istim lepša (žensko će se mučiti i sa upalom)!!!

Nego sam se ugojilaaaaa, a jaoj ukidam neki obrok (pardon,smanjujem količinu proteina) ...:) ukidam Lean Body for Her uveće (sa mlekom) - jeste da znam da je to mleko višak ali  kao beba zaspim :) i sadai imam višak mišićne mase ....sve je zategnuto, nije strašno ali me stežu pantalone :) ne oko struka :).......ja nikada nisam jela toliko (jedan obrok do dva dnevno mi je bio maximum ostalo gluposti)....tako da ću Marko doooobro da razmislim da ii ću da nastavljam sa krkanjem i kada nisam gladna :) ili ću proteine uzimati samo posle jutarnjeg treninga koji mi je 45min i ne znam da li da povećavam :) ....e muke moje niko ne zna :)

evo da vas pozdravim i da javim da mi se whey prima kao lud :) (verovatno mi sada mnogi zavide)..... ko god mi vidi "kantu" misli da sam na nekim "drogama", kada sam u kafiću sve ih smaram sa vodom ili sveže cedjenim sokićem.....čajićem.......ali dobro..... i da, svi su oko mene bili virusni a ja (da ne ureknem) ništa!
Veoma bitan momenat da ja vežbam konstantno preko mesec dana i da se nisam razbolela (prvi put u životu) :)))

Ocito si u suficitu sa hidratima,mleko izbaci,proteine nemoj da smanjujes vec pojacaj kardio i intezitet treninga...
Sto se stikli tice pre sam za opciju da gledam te prizore u stiklama ;)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #39 poslato: April 13, 2011, 08:34:17 posle podne »

Pa ima trenutaka kad i previše proteina zna da bude problem. Na početku dijete ja nikome ne savetujem da broji kalorije, pošto je dovoljno da se ode na taj neki Paleo sistem ishrane, ali ako se želi sići u neke procente telesne masti onda i kalorije igraju dosta značajnu ulogu.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #38 poslato: April 13, 2011, 03:54:12 posle podne »

Nemoj da smanjujes proteine, smanji ugljene hidrate koje unosis  ;)
Ako ti se obroci sastoje od proteina i salate (povrce), tesko da mozes da se ugojis.
Sačuvana
angelANA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #37 poslato: April 13, 2011, 11:04:41 pre podne »

Nije problem, pokloniću ti neke štikle :) pa vežbaj, dobro je za guzu :)))) jaaako je nezgodno kada imaš upalu mišića ali kada si redovno na štiklama....ma oguglaš....pogotovo kada znaš da ti je noga u istim lepša (žensko će se mučiti i sa upalom)!!!

Nego sam se ugojilaaaaa, a jaoj ukidam neki obrok (pardon,smanjujem količinu proteina) ...:) ukidam Lean Body for Her uveće (sa mlekom) - jeste da znam da je to mleko višak ali  kao beba zaspim :) i sadai imam višak mišićne mase ....sve je zategnuto, nije strašno ali me stežu pantalone :) ne oko struka :).......ja nikada nisam jela toliko (jedan obrok do dva dnevno mi je bio maximum ostalo gluposti)....tako da ću Marko doooobro da razmislim da ii ću da nastavljam sa krkanjem i kada nisam gladna :) ili ću proteine uzimati samo posle jutarnjeg treninga koji mi je 45min i ne znam da li da povećavam :) ....e muke moje niko ne zna :)

evo da vas pozdravim i da javim da mi se whey prima kao lud :) (verovatno mi sada mnogi zavide)..... ko god mi vidi "kantu" misli da sam na nekim "drogama", kada sam u kafiću sve ih smaram sa vodom ili sveže cedjenim sokićem.....čajićem.......ali dobro..... i da, svi su oko mene bili virusni a ja (da ne ureknem) ništa!
Veoma bitan momenat da ja vežbam konstantno preko mesec dana i da se nisam razbolela (prvi put u životu) :)))
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #36 poslato: April 06, 2011, 12:40:28 posle podne »

Ni ja ne jedem uvek sto sam gladan,vec sto znam da tako mora..pokusaj da ti taj zadnji obrok bude u obliku mesa,ribe...pogotovo jer ujutro treniras.To sa upalom od iskoraka sam iskusio,tj.stalno imam isti problem,jedino te stikle nisam probao ;).
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.148 sekundi sa 18 upita.