TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 09:16:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Fitness studio posle hardcore teretane!!!  (Pročitano 20086 puta)
u_jogurtu_nema_kostiju
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176


www.icafe.rs

iCafe
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 27, 2007, 02:08:26 posle podne »

Hahaha....toooooo brateeeee!!!!!!! Izgleda da sam konacno skontao!!!Hehe....jos samo da mi Daca kaze da je dobro i na "konja" sam!!!
Sačuvana
Um je granica. Sve dok um veruje da nešto možeš napraviti, napravićeš, dok god stvarno 100% verujes!!! by Arnold Schwarzenegger
BENDŽO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 278

« Odgovor #27 poslato: Oktobar 27, 2007, 02:04:58 posle podne »

ja bi prvo deo sa ledjima i grudima itd pa tek onda kardio zbog veceg sagorevanja masti........
SLAŽEM SE.
Sačuvana
u_jogurtu_nema_kostiju
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176


www.icafe.rs

iCafe
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 27, 2007, 01:59:52 posle podne »

E ovako drugari. Upravo dolazim iz gym-a. Radio sam danas grudi i triceps prepodne, a veceras cu raditi cardio. Sutra planiram da radim ledja i biceps ujutru pa uvece opet cardio, i na kraju prekosutra ramena i noge, pa uvece cardio...

Kako vam se cini, trebam li i koliko puta nedeljno praviti pauzu? Napominjem da sam uzeo godisnji odmor, sto znaci da u narednih mesec dana mogu trenirati koliko god da je potrebno.

Unapred hvala
Sačuvana
Um je granica. Sve dok um veruje da nešto možeš napraviti, napravićeš, dok god stvarno 100% verujes!!! by Arnold Schwarzenegger
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #25 poslato: Oktobar 27, 2007, 10:31:35 pre podne »

Svakako prvo zagrevanje od nekih 10 min da nekoj os sprava tipa bicikla ili stepera i onda tegovi i onda kardio..
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #24 poslato: Oktobar 27, 2007, 10:24:27 pre podne »

Nema veze onda probaj da odradis trening maximalno iako su sprave u pitanju. Smisao je vise da potrosis glikogen i koliko toliko sacuvas postojeci misic posto svakako sagorevas.
Sačuvana
u_jogurtu_nema_kostiju
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176


www.icafe.rs

iCafe
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 27, 2007, 10:18:06 pre podne »

Bre drustvo, ja pojma nemam kako se sve te sprave zovu, jedino da ih slikam,pa da posaljem nekom od vas. Mislim nije mi glupo da priznam, jer opet, ja sam uglavnom radio sa slobodnim opterecenjima, ovde samo sajle i slicno!!!
Sačuvana
Um je granica. Sve dok um veruje da nešto možeš napraviti, napravićeš, dok god stvarno 100% verujes!!! by Arnold Schwarzenegger
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #22 poslato: Oktobar 27, 2007, 10:03:25 pre podne »

E drugari, poceo sam sa treningom, za sada se sastoji od 30 minuta brzog hodanja po traci, i 30 minuta skijaskog trcanja, u fatburn programu rada, a posle toga radim tri kruga vezbi na masini za ledja, nekom benc pressu itd......



Kada radis sagorevanje vrlo je vazan redosled kada sta radis kao i inetenzitet treninga. Prvo se radi teretana i to ne odradjuje nego posteno radi kako bi se potrosile zalihe glikogena(osnovni energetski isvor misica). Trening  s tegovima treba da traje oko 60min inenzivno posto u protivnom nece doci do potpune potrosnje glikogena u misicima i isti ce se koristit kao izvor energije prilokom kardia pa telo nece sagorvati salo za izvor energije.Nakon toga se radi kardio i to 70% od max broja otkucaja srca u min. Druga varijanta je da se kardio radi u jutarnjim casovima pa kasnije teretana.
Napominjem da je slobodan teg(sipka ili bucice) ne zamenljiv stimulator misica.
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #21 poslato: Oktobar 27, 2007, 12:54:43 pre podne »

ja bi prvo deo sa ledjima i grudima itd pa tek onda kardio zbog veceg sagorevanja masti........
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
u_jogurtu_nema_kostiju
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176


www.icafe.rs

iCafe
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 26, 2007, 11:38:14 posle podne »

E drugari, poceo sam sa treningom, za sada se sastoji od 30 minuta brzog hodanja po traci, i 30 minuta skijaskog trcanja, u fatburn programu rada, a posle toga radim tri kruga vezbi na masini za ledja, nekom benc pressu itd......

Sačuvana
Um je granica. Sve dok um veruje da nešto možeš napraviti, napravićeš, dok god stvarno 100% verujes!!! by Arnold Schwarzenegger
BENDŽO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 278

« Odgovor #19 poslato: Oktobar 26, 2007, 02:10:21 posle podne »

AKO VEĆ JEDEŠ ČOKOLADU GLEDAJ DA TO BUDE POSLE DOBRO ODRADJENOG TRENINGA.  ;)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #18 poslato: Oktobar 26, 2007, 02:07:35 posle podne »

Slčažem se sa Bendžom..
TakoĂ°e ako idemo na drastično smanjenje telesne težine (rekla bih više od 20kg) onda zaista treba izbaciti slatkiše - u svim oblicima!
Sačuvana
Mikala
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61

« Odgovor #17 poslato: Oktobar 26, 2007, 02:06:52 posle podne »

Ja u sustini mogu da jedem i one obicne koliko hocu, ali vise volim ovu za kuvanje  ;D
Sačuvana
BENDŽO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 278

« Odgovor #16 poslato: Oktobar 26, 2007, 10:16:49 pre podne »

Nisam upucena... zasto ne valja cokolada za kuvanje ?! ja sam mislila da je bolja od obicne jer ima manje secera... ili gresim ?
Citat
AKO VEĆ JEDEŠ BOLJA JE SA VEĆIM SADRŽAJEM KAKAOA. JESTE DA IMA MANJE ŠEĆERA, HOLESTEROLA, MANJE KALORIJA ALI TO NIJE ZNAČAJNA RAZLIKA. DOBRA STRANA JE DA JE JEDNA OD NAJJAČIH ANTIOKSIDANATA. DALEKO ISPRED LUKA, SPANAĆA, GROŽĂDA, BROKOLIJA, JAGODA, BOROVNICA  i sl. ALI NE TREBA PRETERIVATI.  ;)
Sačuvana
Mikala
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61

« Odgovor #15 poslato: Oktobar 26, 2007, 01:15:06 pre podne »

A ja bas mislim da sam i u postu napomenuo da bonzitu i cokoladu za kuvanje uzima u sto manjim kolicinama,samo kada bas ima potrebu.....

Nisam upucena... zasto ne valja cokolada za kuvanje ?! ja sam mislila da je bolja od obicne jer ima manje secera... ili gresim ?
Sačuvana
BENDŽO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 278

« Odgovor #14 poslato: Oktobar 25, 2007, 10:59:47 posle podne »

 ;)
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 18 upita.