TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:03:06 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dym Elite Whey+ABB Crea Force+Uni Shock Therapy??  (Pročitano 7917 puta)
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #15 poslato: Jun 02, 2010, 08:33:55 posle podne »

jeste glupe pare, zamisli da se vratimo nazad u vreme da se mennjas 2 dzaka zita za kilo kreatina:)
no salu na stranu,sok terapi je otpao za sni bcaa sto je ok a multivitamin je obavezan i on spada u osnovne suplemente.ali kad bi mogao da prijustis bar prvih 4 stavki  sa one liste sto sam ti napisao bilo super.uz dobru ishranu nema promasaja.ali ubaci i kreatin ako mozes:)
Sačuvana
Maksim Trzin
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 946


« Odgovor #14 poslato: Jun 02, 2010, 08:25:31 posle podne »

najbolje bi bilo da cepas 10  pre, za vreme 10 i 10 grama posle treninga ako si raspodelio za mesec  dana,budes li citao malo forum pronacices da je neko rekao "amono kiselina nikad dosta"!!!
koliko treniras dugo?

Pa i ja sam mislio tako piti..i citao sam na forumu da aminokiselina nikad dosta..ali ni para nikad dosta :D!Finansijski mi je puno i tih 30g BCAA na dan,al' valjda cu se uklopiti.Pa ja treniram karate od svoje 6-e god. (sad imam 19),a 'ovim :D' se bavim od decembra prosle godine..
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #13 poslato: Jun 02, 2010, 08:20:48 posle podne »

najbolje bi bilo da cepas 10  pre, za vreme 10 i 10 grama posle treninga ako si raspodelio za mesec  dana,budes li citao malo forum pronacices da je neko rekao "amono kiselina nikad dosta"!!!
koliko treniras dugo?
Sačuvana
Maksim Trzin
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 946


« Odgovor #12 poslato: Jun 02, 2010, 08:08:25 posle podne »

Samo da kazem..Visok sam 183cm i imam 86.5kg..sala bi se moglo reci da nemam.E sad..ako sam dobro izracunao,ja bih na dan trebao unositi oko 30g BCAA..Je l' tako?!Preracunao sam da ako kupim SNI BCAA Blast (1kg) imao bih ga nekih mesec dana..Je l' 'ide' negde moj racun :)?!Samim kupovanjem BCAA mi otpada Shock Therapy..e sad,da kreatin menjam za multivitamin..da li je to 'dostojan' trade?!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Jun 02, 2010, 05:36:50 posle podne »

Znaci kupis:
1.whey
2.bcaa
3.glm
4.multivit i fish omega 3
5.kreatin
6.tecne amino
7.shock

kreni redom pa na kojoj stavci ti nestane love tu stani:)
a za firmu koju ces to je vec diskutabilno ali zna se ko kosi a ko vodu nosi;)

ok je , sviĂ°a mi se :)
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #10 poslato: Jun 02, 2010, 05:34:47 posle podne »

Znaci kupis:
1.whey
2.bcaa
3.glm
4.multivit i fish omega 3
5.kreatin
6.tecne amino
7.shock

kreni redom pa na kojoj stavci ti nestane love tu stani:)
a za firmu koju ces to je vec diskutabilno ali zna se ko kosi a ko vodu nosi;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Jun 02, 2010, 05:29:18 posle podne »

Pozdrav ljudi..
Hteo bih da vas pitam za ovu kombinaciju suplemenata..Da li to moze da 'prodje'?!Ja sam to nameravao da koristim ovako(kad zavrsim fazu punjenja sa kreatinom):ujutro merica Whey-a i kreatin(5g) sa dextrozom,30min. pre treninga merica Shock Therapy,posle treninga merica Whey-a i kreatin(5g) sa dextrozom.Koliko znam,to je po nekim 'propisima',pa bih ja tako to koristio..Ispravite me ako sam negde pogresio..Svaki savet je dobrodosao..Hvala unapred

Umesto dva kreatinska suplementa ubacila bih BCAA, glutamin, vitamine i omega 3 :)

Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #8 poslato: Jun 02, 2010, 03:40:50 posle podne »

Ja sam misljenja da ako imas Shock therapy nema potrebe da uzimas i kreatin dodatno jer u ovom peparatu ga vec imas
Sačuvana
Be Happy!!!
Srdjan Marjanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Brm

« Odgovor #7 poslato: Jun 02, 2010, 02:52:25 posle podne »

Ja sam koristio abb duze vreme i bio sam prezadovoljan sa njim...Jedan od najboljih monohidrata koji sam probao.
Shock Therapy ti ne treba po meni...  Drzi se osnovnih suplemenata tipa  whey,monohidrat,bcaa,
i pozeljno bi bilo da ubacis ovo po jednu tabletu uz dorucak :

http://www.pansport.rs/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=108&category_id=4
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #6 poslato: Jun 02, 2010, 02:21:10 posle podne »

umesto shock terapy koji kosta oko 4000 kupi kilo bcaa.kad vec uzimas no trebalo bi i za vreme treninga da koristis amino kiseline najbolje tecne a njih nisi nabrojao.elite je ok a abb ne znam nisam nikad probao.
Sačuvana
Maksim Trzin
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 946


« Odgovor #5 poslato: Jun 02, 2010, 12:37:43 posle podne »

Znam zašto si mislio da koristiš dekstozu, ali nemaj brige - doći će kreatin bez pomoći dexa tamo gde treba. Propratni efekat dekstroze je podizanje insulina, a to nema potrebe da radimo našem telu čim ga probudimo.
Tako sam i mislio..nema potrebe podizanju insulina cim se probudimo..Hvala ti.Imam jos jedno pitanje..Kombinovanjem jabučne kiseline i kreatin monohidrata dobija se trikreatin malat(a on je sastavni deo Shock Therapy)znaci trikreatin malat takodje povlaci vodu u misice?!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Jun 02, 2010, 12:25:37 posle podne »

Znam zašto si mislio da koristiš dekstozu, ali nemaj brige - doći će kreatin bez pomoći dexa tamo gde treba. Propratni efekat dekstroze je podizanje insulina, a to nema potrebe da radimo našem telu čim ga probudimo.
Sačuvana
Maksim Trzin
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 946


« Odgovor #3 poslato: Jun 02, 2010, 12:23:28 posle podne »

Nije loša kombinacija. Ujutru nemoj dekstrozu. Whey možeš ujutru ali sa nekim kompleksnim ugljenim hidratima(pirinač, ovsene), inače samog nema potrebe da ga piješ. Ostalo je ok.
Dextrozu sam mislio zbog kreatina kao transport..al' OK!Hvala za savet..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Jun 02, 2010, 12:11:07 posle podne »

Nije loša kombinacija. Ujutru nemoj dekstrozu. Whey možeš ujutru ali sa nekim kompleksnim ugljenim hidratima(pirinač, ovsene), inače samog nema potrebe da ga piješ. Ostalo je ok.
Sačuvana
Maksim Trzin
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 946


« Odgovor #1 poslato: Jun 02, 2010, 12:05:50 posle podne »

Pozdrav ljudi..
Hteo bih da vas pitam za ovu kombinaciju suplemenata..Da li to moze da 'prodje'?!Ja sam to nameravao da koristim ovako(kad zavrsim fazu punjenja sa kreatinom):ujutro merica Whey-a i kreatin(5g) sa dextrozom,30min. pre treninga merica Shock Therapy,posle treninga merica Whey-a i kreatin(5g) sa dextrozom.Koliko znam,to je po nekim 'propisima',pa bih ja tako to koristio..Ispravite me ako sam negde pogresio..Svaki savet je dobrodosao..Hvala unapred
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.