TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:04:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dym Elite Whey+ABB Crea Force+Uni Shock Therapy??  (Pročitano 7918 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Jun 19, 2010, 12:16:55 posle podne »

Nisam mislio bukvalno da se rastvori,nego da ne ostaje u gustom stanju na povrsini da pliva..;)

karakteristično za bcaa :)   Xtend jedino ima prijatan ukus...
Sačuvana
TribalKing
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #29 poslato: Jun 17, 2010, 12:38:26 posle podne »

Ja sam procitao bio od hansa da stavlja sumece tablete... tako da sam poceo c vitamin pre treninga, magnezijum u toku treninga (extra za mali oporavak) i posle treninga u pwm... tako da nemam problema sa bcaa  ;D
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #28 poslato: Jun 17, 2010, 12:11:44 posle podne »

j od svojih usta napravim sshejker,prvo stavim u usta vode pa onda bcaa zatvorim usta i drmam glavom:),izgleda sasavo ali radi...
Sačuvana
Maksim Trzin
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 946


« Odgovor #27 poslato: Jun 15, 2010, 09:39:12 posle podne »

Nisam mislio bukvalno da se rastvori,nego da ne ostaje u gustom stanju na povrsini da pliva..;)
« Poslednja izmena: Jun 15, 2010, 09:40:55 posle podne od strane mtrzin » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #26 poslato: Jun 15, 2010, 06:34:23 posle podne »

Posle treninga možeš sa dekstrozom, pre/u toku nemoj. Još bolje ako možeš podneti tu varijantu sa prahom direktno u usta. :)

Ma pijem 10g pre,u toku i posle treninga..tih 10g nece da mi se lepo rastvore u manje od 4 dcl vode..pa mi je mucenje piti tih 4-5 dcl 'bljak' mesavine..Posle treninga je pijem sa Proteinom pa mi pokvari ukus :)) Probacu prah direktno dok ne kupim dex..:)

Nemoj ni da očekuješ da će se bcaa rastvoriti. :D Veruj mi, znam kakav je osećaj ispijati ih. :) Ja sam ih kombinovao sa Scivation Xtend-om, i tada je jako podnošljivo. Jedino je problem što nije baš jeftina kombinacija.
Dosta njih pije bcaa tako što ih rastvara sa malo Step soka ili sa Multivitom.
Sačuvana
JovanR
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 180


Follow the Ruhls!

« Odgovor #25 poslato: Jun 15, 2010, 06:25:56 posle podne »

SNI bcaa skoro da i nemaju ukus. Direkt u usta i zalijes vodom.
Sačuvana
Maksim Trzin
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 946


« Odgovor #24 poslato: Jun 15, 2010, 06:22:11 posle podne »

Posle treninga možeš sa dekstrozom, pre/u toku nemoj. Još bolje ako možeš podneti tu varijantu sa prahom direktno u usta. :)

Ma pijem 10g pre,u toku i posle treninga..tih 10g nece da mi se lepo rastvore u manje od 4 dcl vode..pa mi je mucenje piti tih 4-5 dcl 'bljak' mesavine..Posle treninga je pijem sa Proteinom pa mi pokvari ukus :)) Probacu prah direktno dok ne kupim dex..:)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Jun 15, 2010, 06:01:00 posle podne »

Posle treninga možeš sa dekstrozom, pre/u toku nemoj. Još bolje ako možeš podneti tu varijantu sa prahom direktno u usta. :)
Sačuvana
Maksim Trzin
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 946


« Odgovor #22 poslato: Jun 15, 2010, 05:52:36 posle podne »

Ljudi..kupio sam SNI BCAA Blast i multivitamin..BCAA je tako odvratnog ukusa da cu morati uzeti jos dex sa ukusom,pa da ga tako pijem ili da saspem samo prah u usta pa da na brzinu zalijem vodom..Sta predlazete?!:)
Sačuvana
Maksim Trzin
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 946


« Odgovor #21 poslato: Jun 03, 2010, 10:30:35 pre podne »

Onda samo uzmi whey i dex i imaces za svaki mesec, pa onda kasnije dogradi sa krea pa onda bcaa itd.... kada budes imao novca..  :)
Posto Whey vec imam,mislim da cu uspeti sakupiti jos za BCAA.. :)
« Poslednja izmena: Jun 03, 2010, 05:50:13 posle podne od strane mtrzin » Sačuvana
Maksim Trzin
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 946


« Odgovor #20 poslato: Jun 03, 2010, 10:28:50 pre podne »

najbolje bi bilo da cepas 10  pre, za vreme 10 i 10 grama posle treninga ako si raspodelio za mesec  dana,budes li citao malo forum pronacices da je neko rekao "amono kiselina nikad dosta"!!!
koliko treniras dugo?


Pa i ja sam mislio tako piti..i citao sam na forumu da aminokiselina nikad dosta..ali ni para nikad dosta :D!Finansijski mi je puno i tih 30g BCAA na dan,al' valjda cu se uklopiti.Pa ja treniram karate od svoje 6-e god. (sad imam 19),a 'ovim :D' se bavim od decembra prosle godine..
e to bi bilo super :D.A i kad bih mogao skupiti za mesec dana para za prva 4 (Whey sam kupio 2.32kg,sad samo to koristim od suplemenata :() ne bih mogao sledeci mesec opet,a to je big shit :S. ABB Crea Force sam ja koristio 2 meseca i sve pohvale za njega..pa se sad malo bojim da me nece raditi 'lepo'..al' vredi pokusati :).Skupljam pare pa cu videti do koje stavke doguram xD..

imaj u vidu da suplementi nisu neophodna stavka... te da te njihov nedostatak ne obeshrabri u vezbanju..
To znam..najbitnija je ishrana i trening..ali lepo je kad sve to mozes upotpuniti nekim suplementima.. :)
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #19 poslato: Jun 03, 2010, 08:38:25 pre podne »

Onda samo uzmi whey i dex i imaces za svaki mesec, pa onda kasnije dogradi sa krea pa onda bcaa itd.... kada budes imao novca..  :)
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #18 poslato: Jun 03, 2010, 02:09:21 pre podne »

najbolje bi bilo da cepas 10  pre, za vreme 10 i 10 grama posle treninga ako si raspodelio za mesec  dana,budes li citao malo forum pronacices da je neko rekao "amono kiselina nikad dosta"!!!
koliko treniras dugo?


Pa i ja sam mislio tako piti..i citao sam na forumu da aminokiselina nikad dosta..ali ni para nikad dosta :D!Finansijski mi je puno i tih 30g BCAA na dan,al' valjda cu se uklopiti.Pa ja treniram karate od svoje 6-e god. (sad imam 19),a 'ovim :D' se bavim od decembra prosle godine..
e to bi bilo super :D.A i kad bih mogao skupiti za mesec dana para za prva 4 (Whey sam kupio 2.32kg,sad samo to koristim od suplemenata :() ne bih mogao sledeci mesec opet,a to je big shit :S. ABB Crea Force sam ja koristio 2 meseca i sve pohvale za njega..pa se sad malo bojim da me nece raditi 'lepo'..al' vredi pokusati :).Skupljam pare pa cu videti do koje stavke doguram xD..

imaj u vidu da suplementi nisu neophodna stavka... te da te njihov nedostatak ne obeshrabri u vezbanju..
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #17 poslato: Jun 02, 2010, 08:47:56 posle podne »

samo nemoj suplemente trositi bez veze bez dobre ishrane...
uzmi whey,bcaa, multivit i omega3.
eto..
Sačuvana
Maksim Trzin
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 946


« Odgovor #16 poslato: Jun 02, 2010, 08:41:29 posle podne »

najbolje bi bilo da cepas 10  pre, za vreme 10 i 10 grama posle treninga ako si raspodelio za mesec  dana,budes li citao malo forum pronacices da je neko rekao "amono kiselina nikad dosta"!!!
koliko treniras dugo?


Pa i ja sam mislio tako piti..i citao sam na forumu da aminokiselina nikad dosta..ali ni para nikad dosta :D!Finansijski mi je puno i tih 30g BCAA na dan,al' valjda cu se uklopiti.Pa ja treniram karate od svoje 6-e god. (sad imam 19),a 'ovim :D' se bavim od decembra prosle godine..
e to bi bilo super :D.A i kad bih mogao skupiti za mesec dana para za prva 4 (Whey sam kupio 2.32kg,sad samo to koristim od suplemenata :() ne bih mogao sledeci mesec opet,a to je big shit :S. ABB Crea Force sam ja koristio 2 meseca i sve pohvale za njega..pa se sad malo bojim da me nece raditi 'lepo'..al' vredi pokusati :).Skupljam pare pa cu videti do koje stavke doguram xD..
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.054 sekundi sa 18 upita.