TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 05:52:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Testenine  (Pročitano 23828 puta)
milosh85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #45 poslato: Mart 19, 2011, 12:34:34 pre podne »

Ja njih kuci konzurmiram skoro stalno. Odlicne su, ne znam da li su 100% integralne ali su kvalitetne, tu nema govora, i jeftine su...

U tempu ih ima sigurno, tacnije uvek je bilo, ne znam u poslednje vreme...

ima sigurno u tempu uzimam ih stalno, cena je 51 din
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #44 poslato: Mart 19, 2011, 12:16:51 pre podne »

Ja njih kuci konzurmiram skoro stalno. Odlicne su, ne znam da li su 100% integralne ali su kvalitetne, tu nema govora, i jeftine su...

U tempu ih ima sigurno, tacnije uvek je bilo, ne znam u poslednje vreme...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #43 poslato: Mart 15, 2011, 10:48:55 pre podne »

U zdravim hranama pogledajte isto, bolje snabdevenim.... može da se naĂ°e jako kvalietna testenina
Sačuvana
milosh85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #42 poslato: Mart 15, 2011, 12:09:41 pre podne »

i u Tempu.
Sačuvana
Grof of Milutovac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


Ragbi 13 Saobracajni fakultet
« Odgovor #41 poslato: Mart 14, 2011, 07:42:32 posle podne »

Ima ih u Metrou.
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #40 poslato: Mart 14, 2011, 03:12:33 posle podne »

Da li kod nas u prodaji jos uvek postoje one integralne "Fillipili" testenine u zelenom pakovanju? Da li neko zna gde bih mogao da ih kupim?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #39 poslato: Mart 12, 2011, 03:46:07 posle podne »

Probao sam ali ne ovde, mislim da sam u hrvatskoj bio kupio. Super je skroz :) svidja mi se jer su crne... boja odmah govori da moraju biti dobre :)
probao sam i rizine, ali su nekako ne znam, rastope se suvise jer sigurno se samo tako riza mora obraditi da bi se izvukla u rezance, uglavnom nista posebno...
najukusniji su mi tagliatelle i fusilli :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #38 poslato: Mart 12, 2011, 01:13:39 posle podne »

Kako mislis gubi od svoje kalorijske vrednosti, i uospte kako pravis poredjenje, pa ne mozes testeninu jeste nekuvano kao povrce pa da poredis :) mislim mozes ali... :)

testenina je osnovni energetski izvor. slazem se da ako se napravi ukusno i jos malo "zamasati" sirevima ili prelivima stvarno se tona moze pojesti :). zato integralna koja mnogo brze zasiti i nema problema.

bolonjeze ne bih stvarno savetovao, u 90% slucajeva sam vidjao da se toliko zamasti da je to strasno, plus jos mleveno meso u vecoj kolicini i onda suvise i prot. i uh, i jos masan sos...

uvek mozete nesto laganije dodati ako vec ne mozete jesti bez dodataka. besamel sos je svakako bolji nego przena mast od mlevenog mesa...

ah, ovde jedem samu belu testeninu, ne prave integralnu, a da ne pricam heljidinu. kada dodjem kuci prvo sto cu da uradim je da se nazderem intergralnog testa, zlatiborskog rezanca i heljdinih i lanenin plocica! :)

već sam pomenula na nekom mestu, ali jesi probao testeninu od sipe?  to sigurno tamo imaju :)

ima morski šmek, ja sam se oduševila...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #37 poslato: Mart 11, 2011, 10:39:17 posle podne »

Kako mislis gubi od svoje kalorijske vrednosti, i uospte kako pravis poredjenje, pa ne mozes testeninu jeste nekuvano kao povrce pa da poredis :) mislim mozes ali... :)

testenina je osnovni energetski izvor. slazem se da ako se napravi ukusno i jos malo "zamasati" sirevima ili prelivima stvarno se tona moze pojesti :). zato integralna koja mnogo brze zasiti i nema problema.

bolonjeze ne bih stvarno savetovao, u 90% slucajeva sam vidjao da se toliko zamasti da je to strasno, plus jos mleveno meso u vecoj kolicini i onda suvise i prot. i uh, i jos masan sos...

uvek mozete nesto laganije dodati ako vec ne mozete jesti bez dodataka. besamel sos je svakako bolji nego przena mast od mlevenog mesa...

ah, ovde jedem samu belu testeninu, ne prave integralnu, a da ne pricam heljidinu. kada dodjem kuci prvo sto cu da uradim je da se nazderem intergralnog testa, zlatiborskog rezanca i heljdinih i lanenin plocica! :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #36 poslato: Mart 11, 2011, 09:42:17 posle podne »

Blago tebi... nažalost prelako se spremaju i previše su ukusne da ih izbacim iz ishrane... ali jedem ih sa povrćem da bude zdraviji obrok ;)
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #35 poslato: Mart 11, 2011, 08:13:22 posle podne »

Imam neki osecaj da su testenine tako preradjene da ih ne vredi ni pogledati, ne mogu da se zasitim od njih i ne gotivim ih nesto previse.
Sačuvana
milosh85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #34 poslato: Mart 11, 2011, 03:49:16 posle podne »

i meni isto... uglavnom integralna u kombinaciji sa nemasnim sirevima, a i punjene makarone tj. ravioli su extra...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #33 poslato: Mart 11, 2011, 03:17:50 posle podne »

samo upije vodu, normalno ;)

meni testenina najviše prija od svih UH... pogtovo sojina, heljdina...  sa kajganom npr odlična kombinacija proteina i hidrata
Sačuvana
milosh85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #32 poslato: Mart 10, 2011, 10:03:51 posle podne »

vidis to mi nije palo na pamet...
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #31 poslato: Mart 10, 2011, 09:53:33 posle podne »

Mislim da je tvoje pitanje  povezano sa gramazom pre i posle kuvanja, tj kolicinom vode koju poprime kuvanjem...
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 18 upita.