TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:23:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: zglobovi  (Pročitano 12840 puta)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #16 poslato: Oktobar 01, 2012, 08:59:53 pre podne »

Da li FLEX ima neke veze sa tetivama (lakta) ?!

Hvlala.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #15 poslato: Novembar 15, 2010, 12:39:34 posle podne »

FLEX je "zakon"  za zglobove :)    to govorim jer sam više puta bila svedok pozitivnih promena kod ljudi koji su imali ozbiljne probleme...

Za mene i vise nego zakon i sasvim je zasluzeno na prvome mestu po efektivnosti kada su povrede u pitanju.Jeste da sam uzimao dve kesice dnevno ali sam imao jake povrede koje je 90% sanirao sto me je odusevilo.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Novembar 15, 2010, 11:57:19 pre podne »

FLEX je "zakon"  za zglobove :)    to govorim jer sam više puta bila svedok pozitivnih promena kod ljudi koji su imali ozbiljne probleme...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #13 poslato: Novembar 14, 2010, 04:06:40 posle podne »

Flex je dobar kao preventiva i za jacanje ligamenata,kada je povreda u pitanju,pauza ili terapija na drugi nacin.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Novembar 14, 2010, 03:43:22 posle podne »

Zavisi kako kod koga.Nije da reklamiram vec je stvarno tako...Flex mi je jako pomogao posle takmicenja u armwrestlingu kada mi je ruka bila dosta povredjena.Prosto sam bio odusevljen za kako kratko vreme sam osetio poboljsanja.Ne kazem da ce svakom pomoci,ali meni definitivno jeste.
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #11 poslato: Novembar 14, 2010, 12:32:43 posle podne »

I ja se premisljam oko uzimanja Orange Triad.  Vidim da je na bb.com drugi najprodavaniji sups za zglobove (posle ANIMAL Flexa). Imam problem sa laktom, boli (ne bas jako ali vec par godina), sto posebno osetima kada radim triceps. Sad, da li je pametnije kupiti njega ili Animal Flex...
I ja imam taj problem i mogu ti reci da ti tu nece pomoci ni Animal flex, svi ti preparati su za prevenciju,
dok za izlecenje tih problema ima drugacije resenje, a to je ono koje mi ne volimo, PAUZA!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Novembar 14, 2010, 11:09:02 pre podne »

Moja preporuka ti je Labradin Elasti Joint. Fantastičan preparat. ;)
Sačuvana
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #9 poslato: Novembar 14, 2010, 10:11:50 pre podne »

I ja se premisljam oko uzimanja Orange Triad.  Vidim da je na bb.com drugi najprodavaniji sups za zglobove (posle ANIMAL Flexa). Imam problem sa laktom, boli (ne bas jako ali vec par godina), sto posebno osetima kada radim triceps. Sad, da li je pametnije kupiti njega ili Animal Flex...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Jun 29, 2010, 05:05:53 posle podne »

Све зависи шта ти је циљ - Анимал је одличан за враћање скоро уништеног колена у нормалу, док је Натрол добар као заштита неначетих зглобова...

Сенковић - ако је превентиве ради, 4 таблете дневно ће ти завршити посао...
pa sta znam... AF traje 45 dana i svaki paketic ima 3000mg glukozamina, MSM i hondrotina i 2 000mg jos nekih pomagala, a Natrolov bi za iste pare na 45 dana bilo po 6 tableta, odnosno 3000mg glukosamina i 3000 MSM...
negde sam citao da lecenje ide za 1500mg glukosamina dnevno, a prevencija i odrzavanje sa 750mg...

Natrol MSM je odličan, FLEX takoĂ°e!  Ali ne možemo ih porediti...   Flex je višestruko kompleksniji po sastavu.

Kao što je DHEA već spomenuo, ukoliko je povreda ozbiljnijia, slobodno FLEX.  Ukoliko je preventive radi, Natrol je sasvim ok.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #7 poslato: Jun 29, 2010, 03:59:24 posle podne »

Mnogo zavisi na individualnom nivou. Nista od toga pa ni animal se ne moze svrstati u kategoriju leka. Ali kao prevencija su svi odlicni. Uvek napominjem ON Glukozamin, odlican proizvod.

Mislim da treba odrediti recimo 2 period u godini kada treba uzimati u zavisnosti od treninga i slicno. Mislim da ne valja ni stalno uzimati i navikavati tetive i zlgobove na to, ali ponekad svakako dobro dodje kao prevencija. Npr ja sam zimus uziamo ON. I na jesen cu opet.
Sačuvana
Maximmm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #6 poslato: Jun 28, 2010, 09:49:41 posle podne »

Све зависи шта ти је циљ - Анимал је одличан за враћање скоро уништеног колена у нормалу, док је Натрол добар као заштита неначетих зглобова...

Сенковић - ако је превентиве ради, 4 таблете дневно ће ти завршити посао...
pa sta znam... AF traje 45 dana i svaki paketic ima 3000mg glukozamina, MSM i hondrotina i 2 000mg jos nekih pomagala, a Natrolov bi za iste pare na 45 dana bilo po 6 tableta, odnosno 3000mg glukosamina i 3000 MSM...
negde sam citao da lecenje ide za 1500mg glukosamina dnevno, a prevencija i odrzavanje sa 750mg...
Sačuvana
Ă°ido na Adu, dobro si Ă°engra.
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #5 poslato: Jun 28, 2010, 05:24:32 posle podne »

Све зависи шта ти је циљ - Анимал је одличан за враћање скоро уништеног колена у нормалу, док је Натрол добар као заштита неначетих зглобова...

Сенковић - ако је превентиве ради, 4 таблете дневно ће ти завршити посао...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Maximmm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #4 poslato: Jun 28, 2010, 02:46:00 posle podne »

jel' pametnije kupiti animal flex i koristiti ga 45 dana, ili za iste pare kupiti od Natrola MSM i glukosamin i koristiti ga 3 meseca?
Sačuvana
Ă°ido na Adu, dobro si Ă°engra.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Jun 28, 2010, 10:13:52 pre podne »

Odličan, ali ne isključivo kao kompleks za zglobove. Tu je i vitaminsko mineralni kompleks, biljni kompleks, digestivni kompleks.

Bukvalno "trijada", 3 u 1.

Što se preparata isključivo za zglobove tiče, moja preporuka za Natrol MSM glukozamin, Dym joint repair,  pa onda nešto kompleksnije  Universal Jointment Sport i Labrada Elastijoint, a na tron svih preparata za jačanje zglobova stavljam Animal Flex sa kojim smo imali frapantne rezultate.
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #2 poslato: Jun 27, 2010, 09:33:31 pre podne »

ja nisam probao ali ako je sudeci po satavu msm-a glukozam. je odlican.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 18 upita.