TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395298 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 08:56:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: savet oko uzine i obroka polse treninga  (Pročitano 13616 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #9 poslato: Jul 22, 2010, 08:01:57 pre podne »

mladi sir ili bilo kakav sir ili ella sir, mozes da ga jedes sa povrcem, a ellu mozes da mesas i sa smrznutim ili svezim vocem i da ga jedes tako kao neki sladoled gotovo...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
loco lobo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126

« Odgovor #8 poslato: Jul 21, 2010, 10:53:33 posle podne »

A da li vi imate neki predlog za neki dobar medju-obrok a da ne sadrzi suvo voce,secer i blender,posto sam ovu kombinaciju nasao upravo na forumu i dopada mi se ali nisam uspeo da nadjem nista drugo jer se sve uglavnom vrti oko whey-a plus neki dodaci kao sto ja muckam,i sta mozete da mi predlozite za dobar i jak dorucak dorucak,hvala i pozdrav
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #7 poslato: Jul 21, 2010, 08:56:52 posle podne »

Namirnice obradom mogu da gube na energetskoj vrednosti jedino ako od njih nešto oduzimaš.. samo mlevenje ili šta godutiče samo na izgled ;)

Dobar način da se poveća telesna masa je da se jede vrlo često.. želim da naglasim da moraš jesti bar na svaka dva sata i to kombinacije više namirnica, kao ova koju si naveo.
Sretno!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Jul 20, 2010, 11:52:52 posle podne »

Nema na cemu, u sustini i treba uvek eksperimentisati i videti sta ti najvise prija i na cega tvoj organizam najbolje reaguje.Jos ti savetujem da imas jednu malu svesku gde zapisujes recepte,kolicinu itd...pa ce ti vremenom biti lakse samo prelistas i tacno znas koliko si cega uzeo i kako si reagovao na to.Za to je naravno potrebno malo vremena ali za par meseci imaces tacan uvid u stanje stvari.
Sačuvana
loco lobo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126

« Odgovor #5 poslato: Jul 20, 2010, 11:44:47 posle podne »

Hvala na savetima i vremenu koje si mi posvetio,sad mogu malo i da eksperimentisem,jos jednom veliki pozdrav
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Jul 20, 2010, 11:36:57 posle podne »

To nisam znao i ta cinjenica definitivno menja stvar.Mozes ubaciti bademe i lesnike slobodno u tu kombinaciju.Inace sto se tice ovsenih ja na primer nekada radim i kombinaciju sa razenim klicama sto isto nije lose.
Sačuvana
loco lobo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126

« Odgovor #3 poslato: Jul 20, 2010, 11:25:47 posle podne »

Verujem ti da je ok i super ali ja imam jedan problem a to je da nesmem da konzumiram suvo voce i mnogo kikirikija pa sam zato pitao za ovu stvar konkretno jer zelim da dobijem malo na kilazi pa me je zato interesovalo da li se gubi kaloriska vrednost i da li je kolicina dovoljna,da li mozda trebam nesto da pojacam ili ne,a mogao bi mozda da u ovo ubacim i malo badema ili lesnika na primer,sta ti mislis
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Jul 20, 2010, 10:52:31 posle podne »

Pozdrav, ne gubi se kalorijska vrednost ali ja bih to malo izmenio to jest izmenio skroz jer ovo sto ja radim mnogo je lakse i za nosenje a i konzumiranje ne moras mleti.Ovsene su uvek ok gramaza opet zavisi od toga sta se zeli postici ali ako uzmemo da je obrok posle treninga od 50-100 g ok.Ja preferiram uz to sledece; 20gr suvog grozdja,10-20gr brusnice ali ne uvek,10-20gr kikirikija,badema,lesnika i sve to sirovo.Deluje mozda bljutavo na prvi pogled ali veruj mi kada to izmesas u kesici suvo grozdje i brusnica mu daju poseban smek a koristan je obrok.Ja to praktikujem posle treninga i pokazalo se kao veoma dobar mali pod obrok jer me i zasiti i osvezi.Naravno ovo je posebno to mi nikako nije zamena za protein i ostale bitne stvari.
Sačuvana
loco lobo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126

« Odgovor #1 poslato: Jul 20, 2010, 10:39:41 posle podne »

Pozdrav za sve na forumu,konkretno me interesuje strucno misljenje,kad u blender stavim 3dl mleka,100g ovsenih,2 kasike supene kaka-a cistog,2 belanca i tablu crne cokolade(za kuvanje) i sve to smuckam da li se gubi kalorijska vrednost namirnica,druga stvar da li je po vama ovo dovoljno za jedan od medju obroka izmedju dorucka i rucka ili rucka i vecere kao uzina i  trece da li posto trenutno nisam u mogucnosti da priustim protein ovo moze da posluzi kao obrok posle treninga,hvala unapred
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 18 upita.