TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:00:51 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: (ZA NE UPUCENE) POTREBNA POMOC  (Pročitano 2694 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Jul 28, 2010, 01:22:58 posle podne »

Odmah na pocetku cu napomenuti da u pansport prodavnicama su suplementi koji nisu stetni po zdravlje ako se uzimaju pravilno po dozama kako pise ili neko iskusan posavetuje.Ove suplemente sto si ti stavio su ok i ja licno ti savetujem da uzmes SNI blast jer je prasak a prasak je bolja opcija.Sto se tableta tice one su zbog cene svakako primamljivije ali retko ko uzme u obzir kolike su tu u stvari potrebne doze kako bi se postigao pun efekat.Kada sve to uzmemo u obzir prasak je mnogo isplativiji.Inace SNI sam i sam koristio firma je ok i za te pare suplement vredi uzeti.Ima i skupljih opcija ali ova je sasvim ok.Treci suplement koji te zanima nije stetan ali mislim da neces dobiti ono sto trazis.Vidim da mnogi na forumu traze zamene za cuvene stereoide i vecina se bas ka tome ravna.Nema prave zamene! Stereoidi ipak tako dobro rade da je tesko da im ijedan suplement moze parirati na kratke staze.Ali su stetni ako se ne uzimaju kako treba i zato ih ne savetujem! Na duze staze se sa suplementima moze lepo napredovati..uz myometh i spa pak kao i slicne proizvode koji su napravljeni kao zamena za hemiju moze se napredovati ali samo ako je ishrana odlicna i to na duze staze.
Sačuvana
bgsplinter
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #6 poslato: Jul 28, 2010, 01:24:20 pre podne »

hvala na savetu i jos sammo vase misljenje dal da ubacim jos nesto osim ovoga? i da li da posle proteina uzmem ISO 100 umesto protein,
sto se tice BCAA vredi li sta ovaj  
  
http://www.pansport.rs/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=53&category_id=12&manufacturer_id=34

s` obzirom da je ovaj drugi mnogo skuplji :

http://www.pansport.rs/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=55&category_id=12&manufacturer_id=34 i sta mislite o ovome?

http://www.pansport.rs/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=281&category_id=56

kako su ga opisali da ne deluje po lose po zdravlje mada sam ja pomalo skeptik?
« Poslednja izmena: Jul 28, 2010, 03:30:05 pre podne od strane bgsplinter » Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Jul 25, 2010, 06:02:06 posle podne »

Ma da i ja se slazem, glutamin je govoto bacanje para, osim kada se krene na malo ozbiljniju dijetu i to sa jako niskim unosom UH.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Jul 24, 2010, 05:56:51 posle podne »

Ja bih se odlucio za bcaa prvenstveno iz razloga koji sam ti objasnio u prvom postu.Daleko od toga da je glutamin los - ne nikako ali prednost ipak za bcaa.Dobar si izbor napravio sto si uzeo od dymatize jer imaju  kvalitet.
Ako nesto ustreba pitaj tu smo da pomognemo.
Sačuvana
bgsplinter
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Jul 24, 2010, 01:44:44 posle podne »

hvala na odgovoru i kazi mi s obzirom da sam poceo da uzimam kreatin i protein od dymatize,da li da ubacim jos i glutamin ili BCAA,za sta bi se ti odlucio i koji
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Jul 24, 2010, 01:22:49 posle podne »

Uvek ces cuti mnogo prica ne samo o tim suplementima vec o svakom,a zasto?  Iz prostog razloga sto svako ima drugo objasnjenje kako suplement radi,deluje na njega ako ga je probao itd... na tebi je da odlucis kome ces verovati,ko po tebi ima vise iskustva u koriscenju istih,ko zna vise teorije o sastavu itd... O samom sastavu svih suplemenata mozes saznati na ambalazama ili ovde na forumu kao i od nasi prodavaca u pansport radnjama.Ali svako ima svoj nacin primene.Vecina uzima iz nekog svog iskustva a neko zato sto zbog finansija jednostavno moze ili ne moze puno da uzima za razliku od drugih.Kako god bilo ja ti savetujem da krenes kako ti savetuju nasi prodavci iz pansporta jer znam ih licno i imaju iskustva sa suplementima kao i ishranom.A vremenom videces i sam jel ti to odgovara ili ne pa mozes menjati suplemente kao i doze.Sto se tice razlike i uloga glutamina i bcaa vlada razlicito misljenje i ovde na forumu kao i na vecini drugih.Ali vecinom se slazemo u jednoj stvari a ta je da su bcaa ipak vaznije jer je to sastav tri veoma bitne aminokiseline koje se ne proizvode u nasem organizmu a sluze za zastitu misica od razgradnje pogotovu u periodima kada se radi topljenje masnih naslaga a zelja nam je svakako da ocuvamo cist misic.
Sto se tice dobrih brendova koje uzeti ja cu ti nabrojati iz mog iskustva koji su meni dobri i koje koristim: Kreatin od dymatize,bcaa i glutamin od SNI pretezno,a whey od dymatize i scitec - profesional serija.
« Poslednja izmena: Jul 24, 2010, 01:25:11 posle podne od strane Zoltan Kozma » Sačuvana
bgsplinter
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Jul 24, 2010, 04:27:57 pre podne »

moze li mi neko jednostavno objasniti,koji glutamin,kreatin i protein da uzmem,i koja je u stvari glavna
uloga glutamina i BCAA,u panspotru mi kazu jedno a u AMG sportu kazu drugo,zato molim za malo strucniju pomoc
 hvala
« Poslednja izmena: Jul 24, 2010, 04:42:19 pre podne od strane bgsplinter » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 20 upita.