TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 09:51:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: povecanje misicne mase suplementaciom  (Pročitano 5055 puta)
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #11 poslato: Avgust 18, 2010, 06:44:49 posle podne »

Nema takve suplementacije. Ali ima ovo : ovsene, pirinac, belo meso, tunjevina, posni sir, bademi, lesnici, laneno/maslinovo, itd . Ok? Kad to uradis onda uzmes suplemente da malo poguras
Da ne bi posle bilo uzeo sam onaj whey nista ne valja dobio sam 500g za 2meseca i te fore ... =)

BRAVO, NAJBOLJI MOGUCI ODGOVOR!!!!!!!!!!
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #10 poslato: Avgust 18, 2010, 02:44:26 posle podne »

Povećati mišićnu masu, izgubiti suvišne masti, a dobiti na snazi. Deluje ko bajka. :-)
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Avgust 15, 2010, 08:49:55 pre podne »

E što mi krivo za konjetinu, nemogu je naći ovde, ponegde samo ako naletiš na k.kobasice.

Ja imam veliku srecu da mi je konjska mesara ispred zgrade.A sto se tice konjskih kobasica, hm..ko zna sta ti stavljaju unutra kod mene posto sam dobar sa gazdom on mi kaze da ozimam one koje on pravi i za sebe tako da nadam se da ponekad kada njih uzmem nisu loseg kvaliteta.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #8 poslato: Avgust 15, 2010, 07:26:38 pre podne »

E što mi krivo za konjetinu, nemogu je naći ovde, ponegde samo ako naletiš na k.kobasice.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Avgust 13, 2010, 10:24:55 posle podne »

Od mesa:  konjetina,zdrebetina,junetina,govedina,piletina...
od mlecnih proizvoda:  nemasni sirevi moze i nemasni jogurt ili proizvodi do 1% mlecne masti
od povrca moze sve
od hidrata: beli i integralni pirinac,krompir,integralno testo,ovsene pahulje...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #6 poslato: Avgust 13, 2010, 08:25:47 posle podne »

pa hranim se ja zdravo al sta tacno mislite pod tim sredi ishranu ?

Vrlo jednostavno, da pokusas da izbacis sto vise losih stvari i u isto vreme da tu istu zamenih sa dobrom. Ali moras skontati prvo da moras citati teme na forumu da bi pojasnio sam sebi u cemu je stos. Mnogo ces olaksati proces i olaksati cilj ako izdvojis sat vremena i citas malo... idi u topice t.j. teme za pocetnike tamo je sve lepo i razumljivo objasnjeno. pa onda ako te nesto jos interesuje samo pitaj
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Avgust 13, 2010, 04:50:50 posle podne »

Upravo ono što ti je Kozma napisao u prethodnom postu.
Sačuvana
spale90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #4 poslato: Avgust 13, 2010, 04:36:04 posle podne »

pa hranim se ja zdravo al sta tacno mislite pod tim sredi ishranu ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #3 poslato: Avgust 13, 2010, 01:11:42 posle podne »

Prvo ishrana da se sredi,suplementacija dolazi posle.Kada kazem ishrana mislim na: meso,jaja,kvalitetne sireve,kvalitetne hidrate ,povrce...U toku dana vise obroka 4-5 gde ce biti zastupljene sve one najvaznije namirnice.Cilj je prvo da se malo metabolizam ubrza,posle toga kada prodje jedan period sredjene ishrane i postigne se maksimum u rastu (tezini) onda kreces sa suplementacijom i to od najvaznijih stavki.
1. Whey protein kao nezaobilazna gradivna materija za misice
2. vitamini i minerali
3. kvalitetne masne kiseline 0mega 3 ili omega 3.6.9
to je osnova a ostalo ide ako se ima novca.Znaci prvo sredi ishranu gde ce ti trebati dosta novca kako bi je doveo u red jer nazalost kvalitet se i placa.Ali koliko ulozis u sebe toliko ce ti se i vratiti.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #2 poslato: Avgust 13, 2010, 01:03:34 posle podne »

Nema takve suplementacije. Ali ima ovo : ovsene, pirinac, belo meso, tunjevina, posni sir, bademi, lesnici, laneno/maslinovo, itd . Ok? Kad to uradis onda uzmes suplemente da malo poguras
Da ne bi posle bilo uzeo sam onaj whey nista ne valja dobio sam 500g za 2meseca i te fore ... =)
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
spale90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #1 poslato: Avgust 13, 2010, 12:59:10 posle podne »

Imam 19godina i idem u teretanu oko 5-6 meseci.Dosta dugo treniram ali nisam na sebi primetio neko povecanje misicne mase.Valjda to ima veze sa genetikom jer su mi svi u familiji sitniji.Zanima me ako neko moze da mi kaze kakvom suplementacijom mogu da povecam vidno misicnu masu ?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.