TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:32:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pa, dokle više?! "Psu mešancu odsečena glava"  (Pročitano 16556 puta)
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #31 poslato: Septembar 04, 2010, 01:09:58 pre podne »

Заиста не контам написано... личи ми на чисту провокацију, у супротном мислим да си ти први који би требало да преиспита своје поступке и вредности у ЦИВИЛИЗОВАНОМ свету.
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
nickey
Gost
« Odgovor #30 poslato: Septembar 04, 2010, 12:12:09 pre podne »


притом је НЕ КОЉЕШ, већ успаваш на хуман начин! И ДА, ти животињски протеини су неопходни људима за

Pa da, macolom po celu :D

E ljudi preterujete, ta zenska nije normalna ali to su samo kucici, boli vas zapravo za zivotinje, volite samo nesto sto moze da se mazi i drzi u stanu, da vam kazem, danas sam upecao 2 smudja i oba sam samo bacio uza sebe u camac i pustio da se dave na vazduhu, ponekad kada se jako bacaju udarim ih po glavi i ubijem ih.
To me nateralo da razmisljam:

-Ja pecam ribu, jako volim to da radim, i za 19 godina sam sigurno ~500kg smudjeva upecao i nista osim onih mali nisam vratio u vodu, znaci da sam >600 zivotinja ubio do sada i volim to da radim(pecam, ocistim, spremim i pojedem), naravno ja nikakvu esencijalnu(prezivljavanje) potrebu za tim nisam imao, mindfucking je li? :P
Recete da je to velika razlika mene i ove, ali crno na belo i nije neka, stim sto ja prolazim pregled kod psihijatra a ona ne(valjda).

-Dalje, ljudi imaju potrebu da se osecaju bolje, kakvo otkrice?? :) ali pazi sad, ja nemam macku ili psa zato sto njima trebam, nego oni su tu da razvesele mene i ulepsaju mi dan, tako da je hipokritski voleti zivotinje i gaditi se na ovo ako ih mucis kod kuce.

-i nastavak ovog hipokritskog dela je da ja kontam(onako iz glave) da 90%  posto muskih  sto su paradirali oko onog psa kojem su otsecene noge su tu bili da bi ispali osecajniji i imali bolji prolaz kod devojaka, to sam video puno puta i tako se smorim tih prica "bio sam na selu, i onda nabraja sve zivotinje koje je tamo video i kakve ludskaste dozivljaje je video" a da nema devojaka prica bi isla "gde si do sada? jeo sam neki kulen sa sela pa sam zaglavio na solji" :D:D znam ja da to ide tako ali koji je Q svim i zivotinjama.

Ovo sam onako samo nalupetao, ne morate se svi naci u ovome ali mislim da bi svako trebao da preispita svoj sistem vrednosti i da premeni granicu revolta prema ovakvim stvarim jer se gadim onih koji radije citaju o jednom mrtvom keru nego hiljadama mrtvih osoba sirom sveta.
pozz
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #29 poslato: Septembar 03, 2010, 10:30:08 posle podne »

Људи, проблем је много комплекснији, него што нам се чини! Прво се запитајте узашто то неко од нас није урадио!? Све креће од родитеља и кућног васпитања! Видим да је на блиц-овом сајту општа расправа од исправности поступка, преко писмености, па до гладне деце у свету!?!

Моје мишљење - девојка вероватно није свесна зла које је нанела псима, чин јесте монструозан, али не треба је сатанизовати и хушкати друге да је пронађу и спале! Лепо на разговоре са специјалистом, па ако може да схвати шта је урадила, ок, ако не, у лудару и крај! Ако постоји закон, треба је казнити!

Одмах и да одговорим на могућа питања и реаговања:

- НЕ оправдавам ни клање домаћих животиња, АЛИ једно је кад ти узгајаш животињу да би се прехранио, а притом је НЕ КОЉЕШ, већ успаваш на хуман начин! И ДА, ти животињски протеини су неопходни људима за норамалан раст и развој, само треба да одлучимо којим путем идемо ка нормалном, цивилизованом друштву или се враћамо својим прецима у пећине!

- За гладну и болесну децу у свету којима "нема" ко да помогне! ЛАЖ!!! Њима има ко да помогне, али ти људи НЕ ЖЕЛЕ! Зашто!? Зато што смо још увек НЕцивилизовани и гледамо своја дупета! О томе можемо до сутра да тртљамо, а није да ми се сад пишу романи...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #28 poslato: Septembar 03, 2010, 09:01:10 posle podne »

Neko to od gore vidi sve!  Stara je izreka u koju ja verujem.Svi cemo kad tad placati za ono sto smo za zivota cinili.
Sačuvana
tarantula
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #27 poslato: Septembar 03, 2010, 08:52:10 posle podne »

idiot.za sve ce da ispasta
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #26 poslato: Septembar 01, 2010, 03:34:51 posle podne »

Ja moram priznati da sam odgledao samo prvih 10 ak sekundi ovog video klipa(do trenutka kada je prvo kučence poletelo u reku i čulo se ono bespomoćno skičanje). Za dalje nisam imao snage, niti sam hteo sebe da silim na takvo psihičko maltretiranje. Zato sam i stavio ono upozorenje.

Nemam više reči... :(
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3424


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #25 poslato: Septembar 01, 2010, 02:04:27 posle podne »

Ovo je strašno....
Sačuvana
   
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #24 poslato: Septembar 01, 2010, 12:29:34 posle podne »

Ostao sam zabezeknut.Sumnjam da je ovde u pitanju neka montaza ili gresim?  meni deluje veoma realno.Ne znam kako bih reagovao da sam ovo video...mislim da bih i njoj i kamermanu vezao kamen oko vrata i bacio ih u istu reku.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1267


BRO-SLAYER

« Odgovor #23 poslato: Septembar 01, 2010, 08:44:47 pre podne »

A daaa (=
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #22 poslato: Septembar 01, 2010, 08:42:35 pre podne »

Šokantno: Devojka bacala kučiće u reku i smejala se


Nepoznata devojka bacila je najmanje šest živih kučića u reku pri čemu se smejala i pitala snimatelja "da li privaju?"

Video: http://www.pressonline.rs/sr/vesti/zanimljivosti/story/131520/%28Video%29+%C5%A0okantno%3A+Devojka+bacala+ku%C4%8Di%C4%87e+u+reku+i+smejala+se.html

Upozorenje: video snimak je jako uznemiravajućeg karaktera pa ga ne preporučujem naročito osetljivim osobama.
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #21 poslato: Avgust 30, 2010, 03:31:08 posle podne »

И поред тога што ми је заиста жао тог пса, нисам могао да се не насмејем овом потезу... Страшно шта све човеку падне на памет због "5 минута" медијске пажње...  :-[
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #20 poslato: Avgust 30, 2010, 01:11:54 posle podne »

Šta sad čovek da misli? (šta je ovde istina...)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #19 poslato: Avgust 30, 2010, 12:34:13 posle podne »

Treba da je sramota.
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3424


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #18 poslato: Avgust 30, 2010, 10:40:23 pre podne »


                                          Policija razrešila misteriju ubistva mešanca Miška
                                           Podmetnula telo psa zbog medijske pažnje



    Zaječar- Slučaj pronalaska obezglavljenog tela psa Miška u selu Rgotin dobio je potpuni obrt istragom zaječarske policije koja je utvrdila da je psu glava otkinuta u udaru voza, a da je njegova vlasnica SlaĂ°ana Krstić iskoristila slučaj kako bi dobila medijsku pažnju.




U zaječarskoj policiji najavljuju da će protiv SlaĂ°ane Krstić podneti krivičnu prijavu.


Mešanac Miško u centar javnosti dospeo je 22. avgusta, kada je Krstićeva obavestila Policijsku upravu Zaječar da je u dvorištu komšije pronašla obezglavljeno telo svog psa.


Istragom se dalje došlo do saznanja da je Krstićeva telo psa pronašla pored železničke stanice nakon što mu je u naletu voza odrubljena glava, a zatim ga prenela u dvorište komšije i pozvala policiju, veterinarsku inspekciju i Društvo za zaštitu životinja. Zbog monstruma koji psima seče glavu, kako je to Krstićeva objasnila, cela javnost Srbije je bila zgrožena. Zaječarska policija je, meĂ°utim, došla do drugačije priče, a Krstićeva je, nakon što je suočena sa dokazima, sve priznala na informativnom razgovoru.


- Krstićeva je priznala da je telo psa pronašla pored pruge u noći izmeĂ°u subote na nedelju. Voz mu je odrubio glavu, koja se otkotrljala u obližnji jarak, gde smo je i pronašli. Ona je uzela telo i odnela ga u dvorište suseda, a zatim sačekala jutro, „pronašla obezglavljenog Miška“ i pozvala nadležne - kaže izvor „Blica“ blizak istrazi. U kuću Krstićeve već istog dana pristigli su i brojni novinari, kojima je ona davala izjave o navodnom zločinu nad životinjom.


Izjavila je da je na ovaj način htela da dobije podršku javnosti kako bi meštani prestali da je prijavljuju i pišu peticiju protiv nje zbog 15 pasa i 10 mačaka koje drži u dvorištu - kaže naš izvor, navodeći da je osumnjičena potpisala izjavu u policiji. Krstićeva je juče bila u svojoj kući, a na pitanje o priznanju u policije, odgovorila je: „Nemam nikakve veze sa podmetanjem tela psa. Nekome je u interesu da se sve zataška.“


autor:S. Božinović
izvor:blic
« Poslednja izmena: Avgust 30, 2010, 10:42:06 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1064


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #17 poslato: Avgust 29, 2010, 12:20:30 posle podne »

Pitam se samo jel se ovakvim udarnim vestima sada skida narodu paznja sa uzasno lose politicke situacije u zemlji kao i krize ili sta?
Jer nazalost ovakvih scena sa psima i mackama je bilo i pre pa nikom nista.
   Pa upravo to. Sad oni kao brinu za životinje a ljude ko j... :-(
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 18 upita.