TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:32:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pa, dokle više?! "Psu mešancu odsečena glava"  (Pročitano 16555 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #46 poslato: Januar 15, 2011, 06:31:53 posle podne »

To mogu samo bolesni ljudi da rade.Meni bi lakse bilo da udarim budalu koja maltretira psa,nego ja da udarim psa ili bilo koju zivotinju.
Sačuvana
Tokan
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203


« Odgovor #45 poslato: Januar 15, 2011, 06:05:34 posle podne »

Ja bas danas isao u lokalni azil za pse, ima uvek da se pomogne, a nas par svremena na vreme ode da pomogne ako nesto zatreba. Dodjemo tamo, zateknemo scenu gde je 5-6 malih stenaca prebijeno na smrt, iseceno ko zna sa cim, a jedno od njih nabijeno na neku granu, ono kao na kolac. Dva dana pre toga su zapalili, da zapalili psa. Ne zna se ko, kad i kako, ali eto. Azil je daleko od kuca, nema kome da smetaju psi, ali eto.
Sačuvana
Zivot je teskas,
 brze pesnice od celika,
 ti ne bi da mu predas,
 pa mora da se TRENIRA!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #44 poslato: Januar 15, 2011, 01:30:45 pre podne »

Kad procitam jutarnju stampu i vidim sta ljudi rade ljudima onda uopste nije ni cudo sta rade zivotinjama.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #43 poslato: Januar 14, 2011, 11:25:44 posle podne »

Gladni ljudi  ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #42 poslato: Januar 14, 2011, 10:37:31 posle podne »

Užas za užasom.

Ispekli i pojeli psa?!


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/147578/Strava+u+Sivcu%3A+Ispekli+i+pojeli+psa!.html
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #41 poslato: Septembar 06, 2010, 11:51:40 pre podne »

Jebote sad sam opet pogledao snimak , bilo ih je 6 (baba failovala jedno da spasi izgleda) . A prvi je imao belog 100% :D

Nazalost ipak sam bio u pravu.

I bas me zanima kako ih je to uspela spasiti?  Skakala za njima?  bas se tu slucajno nasla i gle cuda baba kao supermen se baca u reku ili potok sta li je vec i herojski spasava kucice,eto naslova za nas dnevnik!   
Ako i jeste bila u blizini u sta sumnjam (i ovo mi lici na prevaru godine)  onda je i videla ko je devojcica kao i kamerman i treba je malo pritisnuti da ih oda.
« Poslednja izmena: Septembar 06, 2010, 11:54:56 pre podne od strane Zoltan Kozma » Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1267


BRO-SLAYER

« Odgovor #40 poslato: Septembar 06, 2010, 11:26:17 pre podne »

Jebote sad sam opet pogledao snimak , bilo ih je 6 (baba failovala jedno da spasi izgleda) . A prvi je imao belog 100% :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3424


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #39 poslato: Septembar 06, 2010, 10:28:07 pre podne »

Nesto mi se cini da je ovo namestaljka kakko bi se sprecio linc devojcine koju traze da ubiju a vidim da su peta i jos neki raspisale povece nagrade da se ona nadje.Stvar je i vise nego ozbiljna i otud mislim da su pokusali ovime da spasu devojcicu.A to tvrdim jer koliko sam video neki kucici su bili crno sa malo belog na sebi ili braon a ovi su drugaciji malo..ili mozda gresim?  vleo bih da jos neko pazljivije pogleda i kaze sta misli o ovom detalju.

I ja sam to odmah primetio.
Sačuvana
   
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1064


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #38 poslato: Septembar 05, 2010, 03:04:58 pre podne »

Šta su ti mediji, kako li se samo skreće narodu pažnja sa drugih stvari( ulje, hleb itd.)
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #37 poslato: Septembar 04, 2010, 10:27:04 posle podne »

Nesto mi se cini da je ovo namestaljka kakko bi se sprecio linc devojcine koju traze da ubiju a vidim da su peta i jos neki raspisale povece nagrade da se ona nadje.Stvar je i vise nego ozbiljna i otud mislim da su pokusali ovime da spasu devojcicu.A to tvrdim jer koliko sam video neki kucici su bili crno sa malo belog na sebi ili braon a ovi su drugaciji malo..ili mozda gresim?  vleo bih da jos neko pazljivije pogleda i kaze sta misli o ovom detalju.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #36 poslato: Septembar 04, 2010, 10:19:41 posle podne »

Lep epilog poslednje priče. :)

----------------------------------------------------------------------------------------------

Preživeli štenci sa šokantnog video snimka

Ruža Pavlović (75), iz Bugojna, spasla je psiće koje je u reku Vrbas bacila dvanaestogodišnja devojčica, koja je upućena na odeljenje neuropsihijatrije



Baka Ruža kaže da je začula vrisak, ali nije znala odakle dolazi jer je u blizini potok, a vrbe su guste. MeĂ°utim, kada je bolje pogledala, videla je crne psiće kako pokušavaju da isplivaju iz vode, a potom prišla da im pomogne i izvukla ih iz vode.



Majka devojčice koja je bacila psiće u reku, kaže za "Večernji" da joj sve ovo teško pada, ali zahvaljuje Bogu što su štenci preživeli i napominje da je zbog velikog pritiska javnosti svoju kćerku morala da odvede na neuropsihijatriju.



Izvor: www.pressonline.rs
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #35 poslato: Septembar 04, 2010, 06:34:25 posle podne »

Nemoj tako... slaĂ°e je svinjče meni nego bilo koje kuče. Jeste da preferiram piletinu u poslednje vreme, ali nemam ništa protiv dobre šnicle ponekad. :)
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #34 poslato: Septembar 04, 2010, 06:03:37 posle podne »

Nickey je apsolutno u pravu...jeste zalosno gledati one jadne pse i normalno je da to izaziva tugu...ali sta je sa grdnim prasicima koje smo pojeli u zivotu....Treba samo da uvidimo koliko smo licemerni....nista vise...jer to sto je kucence slatko a svinja nije ne znaci da na osnovu te lepote trebamo da baziramo osecanja.....
Sačuvana
Lumos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 149


« Odgovor #33 poslato: Septembar 04, 2010, 05:08:18 posle podne »



Ovo sam onako samo nalupetao, ne morate se svi naci u ovome ali mislim da bi svako trebao da preispita svoj sistem vrednosti i da premeni granicu revolta prema ovakvim stvarim jer se gadim onih koji radije citaju o jednom mrtvom keru nego hiljadama mrtvih osoba sirom sveta.
pozz

Smrt jednog je tragedija(bilo da je pas ili covek),smrt hiljada/milinona je statistika...
Uzasno,ali istinito!
Sto se tice pasa lutalica,moj komsija je rekao jednu po meni genijalnu stvar:"Sterilisu ih!Pa ne bojim se ja da ce on mene da j***,nego da ce me ujesti!".Tako da su i dan danas ulice prepune "mindjusara".
Sačuvana
Sve što me ne ubije će me samo ojačati
nickey
Gost
« Odgovor #32 poslato: Septembar 04, 2010, 11:03:24 pre podne »

Заиста не контам написано... личи ми на чисту провокацију, у супротном мислим да си ти први који би требало да преиспита своје поступке и вредности у ЦИВИЛИЗОВАНОМ свету.

Moje vrednosti su ljudi>>>>>>>zivotinje, u civilizovanom svetu se pacovi i misevi truju jer su stetocine a psi lutalice se stite i trebalo bi da se stavljaju u azil zbog neznam kojeg razloga.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 18 upita.