TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:56:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Utisci o preparatima iz prve ruke  (Pročitano 139056 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #104 poslato: Jul 13, 2011, 02:00:34 posle podne »

Dymatize Nutrition - Super Amino 4800
http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Aminokiseline-u-tabletama/DY356-Super-amino-4800.html



Dymatize uvek lepo "ušuška" svoje proizvode, pa ni ove amino nisu izuzetak. Pored spoljne plastične folije preko poklopca, Super Amino 4800 imaju i unutrašnju, čvrsto zalepljenu, foliju ispod poklopca.



Svaka tableta sadrži 1.2g proteina. Mnogi se žale na veličinu tableta aminokiselina jer su im teške za gutanje, ali mislim da ovde neće biti tih problema. Da kažemo da su srednje veličine, tj. ima i mnogo većih a ima i manjih tableta od njih. Prilično su lake za gutanje.
Ono što se ranije najviše zameralo ovim aminokiselinama jeste njihova boja, koja se potom odražavala i na mokraću i stolicu korisnika. Mnogi su se žalili na to kako im poplave jezik, mokraća i šta sve ne od ovih amino, pa je Dymatize napokon rešio i taj problem. Sa novim pakovanjima, došle su i njihove Amino 4800 tablete bez one plave boje.



Kao što vidite na slici, tablete su sada skoro bele boje i uverio sam se u to da ne ostavljaju "tragove" kao ranije. :)

Dopada mi se što imaju prilično "realno" uputstvo za korišćenje, tj. 12 tableta dnevno, odnosno oko 14g aminokiselina). Tu mogu da pohvalim i Universal Amino 1900, gde proizvoĂ°ač savetuje 15ak tableta dnevno, tj. skoro 25g amino. To su prilično dobre doze i doze koje vrede. Lično, ne volim kada neki proizvoĂ°ač savetuje smešne doze, tipa 3x1 tab dnevno, 2x2 i slično, a još kada je reč o tabletama koje imaju vrlo skroman AK sastav.

Super Amino 4800 doziram tako što 8 tableta uzimam pre treninga i još 6-8 tokom treninga. Sve pohvale za ovaj proizvod.

Moje lično mišljenje: PREPORUČUJEM
« Poslednja izmena: Jul 13, 2011, 02:15:17 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #103 poslato: Jul 13, 2011, 01:53:51 posle podne »

Od danas na "testiranju". :)

To sam planirala da uzmem. Taman ces mi reci kakve su :)

Inace se dvoumim ili od Natrola ili od Dymatize Joint Repair...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #102 poslato: Jul 13, 2011, 01:44:07 posle podne »

Od danas na "testiranju". :)

To sam planirala da uzmem. Taman ces mi reci kakve su :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #101 poslato: Jul 13, 2011, 01:35:40 posle podne »

Od danas na "testiranju". :)
Sačuvana
mexez
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #100 poslato: Jun 06, 2011, 09:24:11 pre podne »

ma nije mu prosao rok trajanja, nadam se i ja da mu nije nista, veceras cu da iznesem svoje utiske o wheyu i hot bloodu :)

EDIT:
elite whey ukus sumsko voce tek u dodiru sa tecnoscu dobija roze boju i izvanrednog je ukusa...
Hot Blood se lako rastvara u vodi i odlicnog je ukusa, na treningu daje dobar mentalni fokus i solidnu energiju i izdrzljivost, pumpa nije losa...
evo par slika kako izgleda kad se pomesa sa vodom...

http://imageshack.us/photo/my-images/713/p0945070611.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/69/p0947090611.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/4/p094701090611.jpg/
« Poslednja izmena: Jun 09, 2011, 01:07:51 posle podne od strane mexez » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #99 poslato: Jun 06, 2011, 09:05:12 pre podne »

Nisam koristio taj ukus Elita, pa ne mogu ništa o boji da ti kažem. No, imaš nekoliko metoda provere ispravnosti. Pre svega, pogledaj rok trajanja na kutiji. Onda pogledaj sam prah, da li je rastresit ili je grudvast. U suštini, ne verujem da je pokvaren. Znaš kada bih se ja setio da zapazim razliku izmeĂ°u boja ove kutije sad(primera radi) i one od pre par meseci? Nikad! :D Na boju nikada nisam obraćao pažnju.

Sačuvana
mexez
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #98 poslato: Jun 06, 2011, 08:41:59 pre podne »

Upravo sam otvorio Elite Whey ukus sumsko voce, boja je nekako zuckasta, cini mi se pre kada sam uzimao sumsko voce da je boja bila crvenkasto roze... da nije mozda pokvaren???
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #97 poslato: Jun 03, 2011, 06:27:07 posle podne »

hvala što deliš sa nama svoje utiske, nego za xpand sam čula da je ukus kupine fenomenalan :)

probala i nije nesto, a i ima boju kao deterdzent :) ukus grozdja mi se svidja bas....
Sačuvana
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #96 poslato: Jun 02, 2011, 04:45:37 pre podne »

hvala što deliš sa nama svoje utiske, nego za xpand sam čula da je ukus kupine fenomenalan :)

Nema na chemu, volim da fotkam (hobi) Pa mi nije teshko i usput da ostavim i koji komentar... Slikacu ja josh, samo da se uzme nova "tura", pa cu videti shta je bilo, a shta nije...
Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
materijalmen
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 405


« Odgovor #95 poslato: Jun 01, 2011, 09:38:15 posle podne »

svaka chast, odlicna cena  :P
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #94 poslato: Jun 01, 2011, 09:29:16 posle podne »

U Nemačkoj ga kupujem, 48 eura.
Sačuvana
materijalmen
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 405


« Odgovor #93 poslato: Jun 01, 2011, 09:26:05 posle podne »

Optimum Nutrition - Hydro Whey



Ima zalepljenu spoljašnu zaštitnu foliju(preko poklopca), a unutrašnja kartonska je jako lagano zalepljenja i ostaje u poklopcu prilikom otvaranja.



Ukus: Turbo čokolada

Oduševljen sam ukusom. Izuzetno snažan ali i prijatan ukus. Na 3 dcl vode jedan dozer je presladak(za moj ukus). Prilično je gust. Izuzetno lako se muti, u svega par pokreta šejkerom.



Lep, srebrni dozer. :)




Naravno, sve preporuke za mog "najboljeg platinastog prijatelja". :) Jako mi se dopada i dugo ćemo se družiti u budućnosti. :)


koliko kosta ovaj chudo i gde si kupio??
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #92 poslato: Maj 26, 2011, 03:22:33 posle podne »

Hot Blood guarana meni je odličnog ukusa. Inače, pohvaljeni su svi ukusi Xpanda,  a ja sam lično pio Fruit Punch i Grape i ukusi su izvanredni. Naročito me grape oduševljava(trenutno ga konzumiram).
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #91 poslato: Maj 26, 2011, 03:09:27 posle podne »

inace sto se tice NO reaktora , kakav je HOT BLOOD ukusa ?
Ukus je solidan,nije za neko uzivanje ali je neverovatno osvezavajuci i ako ga sipas u casu bas izgledao kao i naziv..."krvavo". :)
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #90 poslato: Maj 26, 2011, 12:36:07 posle podne »

inace sto se tice NO reaktora , kakav je HOT BLOOD ukusa ?
Sačuvana
train hard or go home !
Stranice: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 18 upita.