TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395000 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 10:04:14 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Utisci o preparatima iz prve ruke  (Pročitano 139711 puta)
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #149 poslato: Oktobar 25, 2011, 04:08:31 posle podne »

I ja sam cuo tu pricu za vise puta dnevno
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #148 poslato: Oktobar 25, 2011, 03:28:26 posle podne »

Lepo reče LenĂ°er da ima više priča, a jedna od njih kaže i: što ćešće u što manjim dozama(1-2g 3-4 puta dnevno). :)
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #147 poslato: Oktobar 25, 2011, 02:56:32 posle podne »

2-3 g pre i 2-3 g polse treninga sa tegovima..
Sačuvana
Ivan_Lendjer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 115


« Odgovor #146 poslato: Oktobar 25, 2011, 12:37:43 posle podne »

ja sam ga koristio jedno vreme u kombinaciji sa nekim napitkom(vitargo ili isotec) u toku treninga i dobro sam se oporavljao ali me zanimalo kako drugi koriste,jer svako ima drugu pricu...
Sačuvana
Pegazeka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48


« Odgovor #145 poslato: Oktobar 25, 2011, 12:32:56 posle podne »

najbolji je u kombinaciji s kreatinom, ja ga cesto koristim bez icega za izdrzljivost
Sačuvana
Ivan_Lendjer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 115


« Odgovor #144 poslato: Oktobar 25, 2011, 12:17:31 posle podne »

Beta alanin? da li je neko imao prilike da ga koristi i kakvi su utisci?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #143 poslato: Oktobar 24, 2011, 10:49:49 pre podne »

Samo da pohvalim Natrol Omegu-3, pijem je ~ dve nedelje, nema nikakvih "fishy burps/aftertaste", vrlo zadovoljan.:)
Jedna sitnica u vezi shopa: kod vas piše da ne sadrži soju, a na Natrolovom sajtu stoji da je ima, pa bi možda to mogli da izmenite:

http://www.natrol.com/prod_heart.aspx?prod=135

Izvinjavam se ako cepidlačim ...


da, omegica je super... ja jekoristim konstanto... ponekad za promenu uzmi Natrol omega 3-6-9    (laneno,boraž i riblje)
:)

super je aroma limuna... 
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #142 poslato: Oktobar 22, 2011, 07:41:24 posle podne »

Samo da pohvalim Natrol Omegu-3, pijem je ~ dve nedelje, nema nikakvih "fishy burps/aftertaste", vrlo zadovoljan.:)
Jedna sitnica u vezi shopa: kod vas piše da ne sadrži soju, a na Natrolovom sajtu stoji da je ima, pa bi možda to mogli da izmenite:

http://www.natrol.com/prod_heart.aspx?prod=135

Izvinjavam se ako cepidlačim ...


I ja je od skoro pijem odlicna je...
Sačuvana
MiskoNish
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49


« Odgovor #141 poslato: Oktobar 19, 2011, 12:11:47 posle podne »

Samo da pohvalim Natrol Omegu-3, pijem je ~ dve nedelje, nema nikakvih "fishy burps/aftertaste", vrlo zadovoljan.:)
Jedna sitnica u vezi shopa: kod vas piše da ne sadrži soju, a na Natrolovom sajtu stoji da je ima, pa bi možda to mogli da izmenite:

http://www.natrol.com/prod_heart.aspx?prod=135

Izvinjavam se ako cepidlačim ...
« Poslednja izmena: Oktobar 19, 2011, 12:13:18 posle podne od strane MiskoNish » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #140 poslato: Oktobar 15, 2011, 10:42:32 pre podne »

               Labrada CreaLean
               http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/LB532-CreaLean.html
              

Naravno, kao što se na slici vidi, pakovanje ima spoljnu zaštitnu foliju koja se može ukloniti samo nekim oštrim predmetom. Nakon toga, može se desiti da unutrašnji karton ostane u poklopcu prilikom otvaranja ali to je i nebitno pored onako dobro obezbeĂ°ene spoljašnosti.
              

Pakovanje u sebi ima i dozer. Dakle, nema više pitanja koliko su 5g kreatina – ravna ili kašičica sa brdašcetom. :D

Ovaj kreatin je pokazao izuzetnu rastvorljivost. Naravno, ja uvek za to koristim toplu vodu, nikada hladnu. U hladnoj vodi ostane sigurno 1/3 kreatina nerastvorena, dok je u toplo rastvorljivost gotovo 100%. Par minuta mešanja kašičicom je dovoljno za tako nešto. Meni, a i mnogima, to je jedini način da monohidrat ne izaziva stomačne probleme i zato punu pažnju poklanjam tome da bude 100% rastvoren.

Odličan kreatin i sve preporuke.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Inače, ja ga koristim tako što prvih 30ak dana unosim 2 x 5g dnevno(pre  doručka i posle treninga), a u nastavku perioda radim neku vrstu održavanja sa 5g dnevno.  Kreatin koristim na duge staze, bez pauza(tj. pauza nastane spontano. Poslednji put je to bilo posle 14 meseci). Pošto mi je unos ugljenih hidrata pažljivo kontrolisan i tačno znam svoje telo, ni posle 35 dana korišćenja ne primećujem nikakav sporedni efekat u vidu navlačenja potkožne vode. Imam istu oštrinu forme kao i pre početka korišćenja kreatina. Još jedna potvrda toga da je navlačenje vode samo posledica loše ishrane.

« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2011, 10:51:06 pre podne od strane Robert » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #139 poslato: Septembar 30, 2011, 09:19:52 posle podne »

Mirka, pisao sam o njima na 7-oj strani ove teme. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #138 poslato: Septembar 30, 2011, 08:25:32 posle podne »

Samo da se ja jos nadovezem jer je pitanje upuceno meni.Mozes ali i ne moras,iz razloga sto ti mozda taj secer nije ni potreban u zavisnosti sta je cilj i kako ti organizam reaguje.Ima tu dosta varijanti i reci da je samo jedna ispravna nije dobro.Evo na primer mozes uzeti odmah mericu wheya posle treninga pa sacekas 20-30min i onda jos jednu.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #137 poslato: Septembar 30, 2011, 08:04:48 posle podne »

Roberte pitanje za tebe posto si upucen u dosta suplemenata...misljenje. o dymatize aminokiselinama u kapsulama?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #136 poslato: Septembar 30, 2011, 02:45:35 posle podne »

Koristiš zajedno sa wheyom posle treninga. Stefan ti je to već rekao. No, ovo nije tema predviĂ°ena za takvu diskusiju. Ako ima još nejasnoća, možeš nastaviti u ovoj temi http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=80865.30
Sačuvana
vemicinjo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #135 poslato: Septembar 30, 2011, 02:19:47 posle podne »

uzimao sam ga za vreme treninga jer mi je prodavac tako rekao da koristim, da te pitam zoltane koristim i whey 100% protein. pa mi reci da li da uzimam u isto vreme oba ili samo jedno od ta 2 napitka
Sačuvana
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.