TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:21:50 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 22 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Utisci o preparatima iz prve ruke  (Pročitano 139085 puta)
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #299 poslato: Septembar 03, 2015, 02:36:20 posle podne »

p.s

Evo sta mi je stiglo kad se vratih sa treninga na kucnu adresu. :)

http://imagizer.imageshack.us/a/img537/9145/4tEVlr.jpg

Dekstrozu sam zaboravio da narucim tako da cu morati dodatno po nju da idem, da ne placam postarinu 2x :/
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #298 poslato: Septembar 03, 2015, 02:30:31 posle podne »

Hvala ne prenetim utiscima. :) Jesi li koristio ranije neki NO reaktor?

Nikada nisam koristio nista od preparata.

Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #297 poslato: Septembar 03, 2015, 10:29:22 pre podne »

Hvala ne prenetim utiscima. :) Jesi li koristio ranije neki NO reaktor?
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #296 poslato: Septembar 03, 2015, 09:51:24 pre podne »



Sta reci o ovom preparatu osim da me je odusevio.. Pio sam ga 20gr(merica) u danima treninga, sat vremena pred trening, i mogu vam reci da me je odlicno sluzio. Ne daje nadutost, sto mi se svidja, snage imate dosta, znaci ja sam toliko bio hiperaktivan da sam posle odradjenog treninga mogao da odem da istrcim 5km lagano.. Nestao mi je pa ga ne koristim vec nekih 5dana ali uglavnom nista se od tezina nije promenilo, dizem kao i pre sada, a naravno da mi je dao dosta na snazi kada sam poceo da ga pijem, bas bas dosta!
Sada kada radim istim tempom kao kad sam ga pio umaram se malo i osecam dosta umor kad dodjem kuci, sto nije bio slucaj dok sam ga pio, bas i odlaze umor..
Jedino sto je kriticno bilo kod njega sto se meni manje svidelo jeste dok sam ga pio osecao sam se dosta agresivnije i s obzirom da su mi ledja bila cista od bubuljica i tako toga, ledja su mi sad u bubuljicama, ali nista strasno, prodje i to..
Pravim pauzu od 20dana dok mi se telo ne procisti lepo pa cu videti, najverovatnije je da cu ga opet uzeti.

P.s Pio sam ga uz dajmatazov protein.. Eto kome je od znacaja cisto da napisem svoje utiske :)
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #295 poslato: Jul 20, 2015, 02:32:07 posle podne »

Sad je i povoljniji no inače, pošto se prodaje po "Super ceni" od 2.880 dinara.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #294 poslato: Jul 20, 2015, 02:16:18 posle podne »

Ja njega kupujem jer je jefiniji, pogotovo manje pakovanje.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #293 poslato: Jul 20, 2015, 10:36:54 pre podne »

Popila sam više kutija Scitec-ovog proteina i stvarno je odličan, nema nijednu manu.  Kupci često traže ovaj protein a ne crveni jer ima "klasične" ukuse, najčešće se traži čista vanila.

Valjda smo se već zasitili raznoraznih kombinacija i slatkih ukusa :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #292 poslato: Jul 20, 2015, 07:26:48 pre podne »

Neki i broje merice, pa onda po njihovoj računici ispadne da ima manje od označenog i eto frke. Zapravo se dešava to da sa svakom mericom uzimaju više praha nego što je specifikacijom predviĂ°eno, i onda, naravno, mora biti manji broj na kraju.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #291 poslato: Jul 20, 2015, 06:32:08 pre podne »

Slažem se u potpunosti. Jedini koji (od skora) može da mu parira je Biotech Nitro Whey. Ovde mi samo nije jasno zašto daju mericu koja se puni sa 3/4. Primetio sam da mnogi drugari nisu čitali već zahvate celu mericu praha.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #290 poslato: Jul 18, 2015, 05:09:51 posle podne »




Nekako se, kao po navici, većina nas odlučuje za "crveno pakovanje", kako najčešće nazivamo Scitecov 100% Whey Protein Professional. Jeste da ima egzotičnije ukuse od svog "plavog brata", ali daleko od toga da je "plavac" slab sa ukusima. Ja sam mu se vratio posle izvesnog vremena (da, bio sam od onih koji preferiraju Whey Professional) i nisam se pokajao.

Kao što si vidi na jednoj od slika, proizvod je zaštićen Pansport hologramom. To znači da Pansport, kao uvoznik, garantuje za kvalitet proizvoda. Prema proizvoĂ°ačkoj specifikaciji, jedna doza ovog wheya sadrži 30 g praha. Ako ste voljni da se strogo pridržavate toga, obratite pažnju na oznake na dozeru. Punite 3/4 dozera, a ne ceo. I na samom dozeru su jasno istaknute oznake (pogledajte sliku) pa nećete imati problema. Ako ga napunite kao ja što sam na slici, računajte da je to oko 50 g praha. :D



Rekoh na početku da plavac uopšte ne zaostaje sa kvalitetom ukusa. Ovo je bio ukus čokolade i odličan je. Intenzivno miriše i vrlo lako se muti, bez ikakvih grudvica. Rastvarao sam jedan dozer najčešće u 2 dcl vode. Ukus je jak i intenzivan, pa će neko poželeti da stavi više vode (ja sam to povremeno činio pa sam rastvarao dozer u 3-4 dcl tečnosti).

Kod Scitecovih ukusa obožavam i to što savršeno dobro legnu uz ovsene pahuljice. To je zaista izvrsna poslastica, koju najčešće pripremam za doručak (150-200 g ovsenih + merica wheya, izblendovano). Savršena je opcija i za one uvek željne slatkih stvari. Posle merice ovog wheya, ni ne razmišljam o nečemu drugom slatkom.

Od mene, sve preporuke za ovaj proizvod.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #289 poslato: Jul 07, 2015, 11:43:15 pre podne »

pozdrav,zanimaju me utisci o proteinu active pro 80 marke inkospor,za marku sam cuo prvi put pa sam malo u nedoumici :) hvala unapred

kao što Robert kaže po sastavu zaista odličan. Nemačka firma, kvalitet proveren.

Za sada nemam ni ja feedback.... hajde probaj pa nam javi utiske :)  Sudeći po sastavu nećeš pogrešiti ;)
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #288 poslato: Jul 06, 2015, 03:10:10 posle podne »

Testiram ja svašta, ali nije jednostavno izneti neke konkretne utiske o svakom suplementu. :) U svakom slučaju, spremam nekoliko "review-a". :)

Ma šalim se brate, razumem te. U svakom slučaju jedva čekam da vidim o čemu je reč :)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #287 poslato: Jul 05, 2015, 07:56:38 posle podne »

Testiram ja svašta, ali nije jednostavno izneti neke konkretne utiske o svakom suplementu. :) U svakom slučaju, spremam nekoliko "review-a". :)
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #286 poslato: Jul 05, 2015, 08:35:25 pre podne »

Moli se Robert da se uozbilji, i nastavi sa iznošenjem utisaka o preparatima  ;D

Šalim se, ali bilo bi vrh ne samo ti Roberte, nego i ostali koji testiraju "zanimljive" suplemente da izdvoje malo vremena da napišu dve-tri , volim da gledam i čitam o tome  :)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #285 poslato: Jul 04, 2015, 08:14:03 posle podne »

Ja ga još nisam probao, pa ti ne mogu reći ništa van proizvoĂ°ačke deklaracije (blend, odličan sastav, visok procenat proteina...). Jesi li koristio već neki protein?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 22 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 18 upita.