TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 08:49:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Multivitamin  (Pročitano 4940 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Septembar 11, 2010, 03:47:15 posle podne »

Daily Formula (Universal Nutrition)  ima sve sto i drugi multivitamini a kosta samo 900 dinara...

Vase misljenje ?

Dobar je,samo povecas doze pogotovu ako imas teske treninge ili pripreme.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Septembar 11, 2010, 09:56:36 pre podne »

Daily Formula (Universal Nutrition)  ima sve sto i drugi multivitamini a kosta samo 900 dinara...

Vase misljenje ?

Samo malo slabija doza. U danima treninga slobodno povećaj na 2x dnevno.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Septembar 10, 2010, 05:39:38 posle podne »

Osim što ima slabije doze, sve je ok. :D

Šalu na stranu, vidiš o čemu smo pisali iznad. Možeš da biraš - jači multivitamin i jednom dnevno korišćenje, ili neki sa slabijim dozama i 3-4 puta dnevno korišćenje.
Sačuvana
Srdjan Marjanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Brm

« Odgovor #8 poslato: Septembar 10, 2010, 05:00:57 posle podne »

Daily Formula (Universal Nutrition)  ima sve sto i drugi multivitamini a kosta samo 900 dinara...

Vase misljenje ?
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #7 poslato: Septembar 10, 2010, 03:37:23 posle podne »

Dym super multi (njega izbegavam jer mi otvara apetit ali možda nekom dobro doĂ°e ;) )

Taj cu verovatno uzeti.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Septembar 10, 2010, 02:39:59 posle podne »

Kada treniraš i kad je prelazni vremenski period, savetovala bih ti da uzimaš :)

Ne moraš preterivati sa dozama, pogotvo ako jedeš puno voća i povrća i kvalitetne hrane...

Moj izbor  Take One, Scitec daily vitamin, Dym super multi (njega izbegavam jer mi otvara apetit ali možda nekom dobro doĂ°e ;) )
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #5 poslato: Septembar 10, 2010, 11:31:57 pre podne »

Jedno vreme sam jurio kvalitetne doze pa je moj glavni izbor bio ISS Super Vitamin Pak. U poslednje vreme se opreduljujem za preparate sa nešto slabijim dozama vita/minerala, koje onda konzumiram 3-4 puta dnevno. Tako, recimo, koristim ili UNI Daily Formulu (4 x 1 tab dnevno) ili NAT Take One (3 x 1 tab dnevno).

Dakle, volim da telo u toku dana snabdevam više puta sa po manjim dozama, nego jednom na početku dana velike doze.

I ja sam uzimao razne kombinacije,ali mi se najbolje pokazalo baš to,neki slabiji multi vitamin,
uglavnom daily formula ,3-4 tablete dnevno.
Sačuvana
   
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #4 poslato: Septembar 10, 2010, 11:27:49 pre podne »

Kao dobar odnos cene i kvaliteta bih izdvojio: Daily Vita-min,Super Multi i Super Vitamin Pack
« Poslednja izmena: Septembar 10, 2010, 11:30:05 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Septembar 09, 2010, 10:30:35 posle podne »

Jedno vreme sam jurio kvalitetne doze pa je moj glavni izbor bio ISS Super Vitamin Pak. U poslednje vreme se opreduljujem za preparate sa nešto slabijim dozama vita/minerala, koje onda konzumiram 3-4 puta dnevno. Tako, recimo, koristim ili UNI Daily Formulu (4 x 1 tab dnevno) ili NAT Take One (3 x 1 tab dnevno).

Dakle, volim da telo u toku dana snabdevam više puta sa po manjim dozama, nego jednom na početku dana velike doze.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Septembar 09, 2010, 10:05:06 posle podne »

Bas sam danas pisao o multivitaminima koje ja koristim.Pogledaj malo teme u delu suplementi tema probali smo za vas i videces.Oni su jako vazni i treba da su uvek osnova a ne da se uzimaju ako se ima para posle osalih stvari.Prvo oni pa ostalo.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #1 poslato: Septembar 09, 2010, 09:52:51 posle podne »

Nema neka sveza tema o multivitamin suplementima pa da otvorim.
Evo ovako, trebaju mi iskustva sa MV supsima, zapravo treba mi najisplativiji sups a pravo da vam kazem  mrzi me da izucavam tablice na sajtu da nadjem koji mi najvise odgovara jer svaki sups ima svoj neki "poseban" komplex i tesko mi je, u stvari ni ne znam da izracunam sta je ovde najbolje.

Nemojte shvatiti pogresno ali mnoogo je lakse uporedjivati AK profil proteina nego vit profil ovih supsa. :D
Inace dodatno cu uzeti vit C tako da to nije najbitnije u ovoj prici.

MOje iskustvo(jeeeeej smaras): Otkako sam krenuo u teretanu i poceo da pokusavam da ispustujem sve sto treba govorili su mi da multivit ima visok prioritet u supsima ali znate ono oci gladne za "anabolicnim supsima" pa sam uvek pare stekao za nesto drugo.  Kako sam ovog leta radio 1. dijetu i popasao pola njive povrca skontao sam zapravo koliko sam malo unosio u masi vitamina iz hrane, pa mi je iz dupeta u glavu doslo da to promenim jer zavrsavam dijetu ove nedelje. :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 18 upita.