TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 01:46:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mali Bilder  (Pročitano 6978 puta)
tarantula
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #13 poslato: Septembar 20, 2010, 11:58:14 pre podne »

ma nema sala nigde.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #12 poslato: Septembar 20, 2010, 07:25:37 pre podne »

Sve je dobro dok ne dobijaš previše sala i dok imaš para da to sve podžiš ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
tarantula
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #11 poslato: Septembar 19, 2010, 01:25:28 posle podne »

ljudi sta da radim provalio sam se.jedem na svaka 2 sata.jel to normalno? ;D.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Septembar 18, 2010, 10:41:16 pre podne »

skola, posao, sve se svodi na isto :)  svi vodimo brz zivot danas...  kako god da okrenes, uvek mozes naci 1000 izgovora... ali ako hoces - nacices nacin :)
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #9 poslato: Septembar 17, 2010, 11:11:14 posle podne »

ma skola je najgora.ne mozes nista i da ispostujes ishranu kako treba.

au sto je skola sjajna u klupama par do para....
Ne stvarno u skoli je lako, imas odmore mozes da jedes koliko oces, ja sam i na nekim casovima jeo, samo se moras navici jer posle skole ti je fax i opet isto, msm da je gore kada se zaposlis tu ne mozes ocekivati te pogodnosti..
Sačuvana
tarantula
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #8 poslato: Septembar 17, 2010, 08:57:13 posle podne »

ma skola je najgora.ne mozes nista i da ispostujes ishranu kako treba.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Septembar 17, 2010, 01:58:25 posle podne »

ja na poslu uvek imam lager:  ovsene pahuljice, konzerve tune, kutijica badema ili ind. oraha, mleko, kafa, protein :)

I uvek je lako snaći se :D
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Septembar 16, 2010, 01:25:03 posle podne »

Neke kardio aktivnosti ćemo da izostavimo ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #5 poslato: Septembar 16, 2010, 12:56:37 posle podne »

Sad da sam ja Robert rekao bi ti da se piše malibilder, a ne odvojeno LOL ;)

:D

...pa ćemo da vodimo video blog o ishrani, treninzima i svim detaljima...

Baš SVIM detaljima? :P hahaha
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Septembar 16, 2010, 11:34:18 pre podne »

Maslinovo ulje da i u salati i u svim drugim jelima, čak i kad pržim jaja na teflonu dodam malo ulja pošto koliko god da se teflon ne lepi mrzo me da stružem jaja. TakoĂ°e jedem i bademe trenutno imam oko 10kg u kući i to neoljuštenih pa si narazbijam kad mi zatreba, ali nije da baš previše zvaćem zrnevlje osim kad krenem na dijetu. Onda opet kad sam na dijeti bademe jedem vrlo oprezno pošto sam shvatio da prave ozbiljan problem sa probavom pogotovo kad imaju onu tanku opnu na sebi...mislim da postoje neke materije u toj opni koje sprečavaju varenje badema onda ih uvek potopim u vrelu vodu na par minuta, skinem opnu i zapečem u rerni i onda nema problema.

Indijski orah ili kikiriki jedem dosta često kad sam u gradu i osećam glad, a nisam u mogućnosti da odem da jedem nešto normalno. Ovo se često dešava kad idem od jednog do drugog klijenta sa kojima radim, pošto ne treniram svakog na istom mesto ili istoj teretani. Uglavnom kad god jedem ovo zrnevlje ne pojedem više od 50gr dnevno...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Septembar 16, 2010, 08:45:24 pre podne »

Ovo baš zvuči fino.

Jel jedeš bademe, orahe, brazilske orahe, lešnike itd... ?   Maslinovo ulje u salati i tome slično ?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Septembar 15, 2010, 07:29:47 pre podne »

Sad da sam ja Robert rekao bi ti da se piše malibilder, a ne odvojeno LOL ;)

Mogao si da postaviš pitanje u temu gde mi raja već postavlja pitanja, ali nije problem ni ovako. Ipak me interesuje što će ti moja ishrana, radiš neku industrijsku špijunažu?

Trenutno mi ishrana nije previše komplikovana pošto se ne brinem mnogo oko UH na koje sam posebno osetljiv.

Negde oko 6:00 ustajem i spremam 6 celih jaja, 50gr ovsenih sa mlekom i supenom kašikom meda. Mleka bude oko 2-3dcl i pojedem jednu voćku, neka nektarina ili jabuka. TakoĂ°e zveknem jednu multi vitaminsku (trenutno univerzalovu) i 500mg vitamina C Galenikinog ili Ekofarmovog.

Sledeći obrok mi je u firmi oko 10:30, imamo naš restoran. Većma jedem neko meso (400 - 500gr), sredom je smrdljivi pasulj pa mi je to jedini dan kad ne jedem meso za taj drugi obrok. Inače kad krenem sa dijetom ne jedem u kompanijskom restoranu osim ako nije junetina ili neka riba. Ovde takoĂ°e jedem hleb, ali ne nešto mnogo, odviko sam se.

Sledeći obrok je oko 13:00, ovo je tečni obrok, merica ili dve zavisi od toga kako sam prethodni dan trenirao, sa mlekom ili vodom...jbg nekad zaboravim da kupim mleko, a nekad mi ne odgovara.

Potom je sledeći obrok oko 15:15 250-300gr mesa (piletina, junetina, svinjetina, riba nebitno) povrće koliko natrpam u sebe pošto nisam baš ljubitelj i opet jedna voćka. TakoĂ°e pojedem ili pirinač ili krompir, ne znam mere, ali ne mnogo.

Onda krećem na trening pola sata pre pomešam neki NO (trenutno Attack), pola merice wheya, 10gr bcaa i 40gr maltodextrina.

Odmah posle treninga još mericu wheya, 40gr maltodextrina, 5 gr kreatina monohidrata, 10 gr bcaa, 500mg vitamina C.

Kad doĂ°em kući odma pojedem jednu voćku i spremam neko meso, obično kao za ručak, neko povrće opet naravno, to obično bude okko 20:00

I još jednom pred spavanje ili popijem whey sa mlekom, ili opet 6 jaja ili opet neko meso, zavisi koliko sam gladan i to je to.

Ništa previše komplikovano, dosta mesa, dosta voća i povrća, takoĂ°e jedem i dosta mladog sira, nekad Ellu ali retko pošto ju ne podnosim. TakoĂ°e se desi da vikendom zveknem pivo, ali ako se desi da popijem jedno u mesec dana. Desi se da vikendom zveknem masan burek ili dva ili neke slatkiše pa samo gledam koliko će više posla da bude kad krene dijeta :) ali nisam previše opterećen time, neću se takmičiti pa me vrhunska forma ni ne interesuje, više se fokusiram na to da naučim kako druge da dovedem u formu nego sebe, ali evo od novembra recimo krećem da spremam Branku moju devojku za takmičenje u aprilu. Tako da automatski i ja idem na dijetu pa ćemo da vodimo video blog o ishrani, treninzima i svim detaljima i to na dnevnom nivou pa ćeš videti kako to izgleda live.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
tarantula
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #1 poslato: Septembar 14, 2010, 01:42:58 posle podne »

Ako te ne mrzi aj napisi mi tvoju ishranu?
« Poslednja izmena: Septembar 14, 2010, 06:58:43 posle podne od strane tarantula » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 17 upita.