TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394997 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 06:45:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Definicija  (Pročitano 11432 puta)
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #9 poslato: Septembar 22, 2010, 01:34:16 pre podne »

onda ubaci step sok
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #8 poslato: Septembar 22, 2010, 01:30:22 pre podne »

hahahah - ne nije. Ja volem ukus. :D

i to da je odvratan ukus za šta god da si mislio (:P) je glupost surova. Nije to, ok - sad jednom stisnem zube pa pocirkam neku bljuzgu, nego to treba raditi više puta na dan. Izdržaćeš jedan dan. Pa drugi. Pa treći. ... i na kraju kažeš e do ***** i digneš ruke od suplementa za koga si dao 4000. Ne hvala. Ukus je bitan. Zašto sebe mučiti nekim katastrofa ukusom, kad možeš da imaš nešto što će da ti legne lepo i osvežavajuće a da ima isti efekat?
Drugo, najmanji je problem BCAA potpiti sa nečim. Kao što rekoh, u wheyu, sa nekim drugim preparatom, u soku, vodi sa ukusom - nebitno skroz. Cdvita je totalno šuplja i prazna što je zašto sam je inače preporučio pred trening. Ako krkneš neki sok, više je tu šećera - pa malo jače puca insulin. Cdvita ti ništa neće uraditi, mada i sok da popiješ - opet te mnogo briga (osima ako nisi mr O pro).
« Poslednja izmena: Septembar 22, 2010, 01:36:20 pre podne od strane Biochemo » Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #7 poslato: Septembar 22, 2010, 01:25:46 pre podne »

nema toga ,ubedi sebe da ces da se naviknes...

cd vita je sranje...

bcaa su takve i nema leka ma koja firma neke manje neke vise stavi u usta prah i sipaj vode i progutaj , to "odvratan ukus je "
 za mlakonje..
« Poslednja izmena: Septembar 22, 2010, 01:31:50 pre podne od strane deskecar » Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #6 poslato: Septembar 21, 2010, 11:48:36 posle podne »

Veruj mi da se ne oseća u wheyu, soku, bilo čemu sa ukusom. Najbolje ti je da napraviš neku cd vitu (malo jaču) i u to bcaa. Realno možeš po 5g na po dva deci vode i miran si. A za posle treninga - samo dodaj u whey.
Sačuvana
Dejan013
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #5 poslato: Septembar 21, 2010, 11:38:04 posle podne »

I da , glutamin su mi rekli da mi ne treba na sve ovo .
Sačuvana
Dejan013
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #4 poslato: Septembar 21, 2010, 11:37:10 posle podne »

Kupio sam sledece :
BCAA Xpress-Scitec Nutrition
Liquid Super Amino 23.000-Dymatize Nutrition
Multi mineral carbs - Twinlab
Omega 3 6 9 i Multi vitamin komplex sam kupio u apoteci
Hidroxycut - musletech vec imam
Whey protein prostar - Ultimate nutrition - ostalo mi jako malo i kupicu Iso 100

Sve je super samo je bcaa toliko odvratan da jednostavno ne mogu da podnesem . Ima li neko resenje , sa cime da pijem kako bi ublazio ogavan ukus ? Sta mislite o ovome sto sam kupio ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #3 poslato: Septembar 19, 2010, 07:20:43 posle podne »

Uzmi sledece: Iso 100 ili elite whey, BCAA, glutamin,vitamine i minerale,omega 3,sagorevac (moze koji si odredio mada ja preferiram cuts).
posle treninga ide protein+10gr bcaa+10gr glutamina..vitamini i minerali uz obrok moze dva puta dnevno.Omega 3 isto vise puta na dan...sagorevac 30-1h pre treninga jedna kesica ako je cuts u pitanju.
U svakom slucaju sto se tice sagorevaca imas uputstva na deklaraciji pa drzi se nje.
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #2 poslato: Septembar 19, 2010, 07:11:05 posle podne »


bcaa pre i posle treninga po 10 g,liquid s amino za vreme treninga po jednu dozu tj 45ml,
prostar pijes jedan ili 2 dozera odmah.posle treninga
a Hydroxycut Hardcore X-Muscle Tech:
Preporučena upotreba:

Korisnicima se savetuje uzimanje jedne doze (3 kapsule) sa dosta vode – dva puta dnevno. U danima treninga, uzimite jednu dozu pre treninga. Pijte puno vode. Nemojte prelaziti dozu od 3 kapsule u periodu od 4 sata, kao i dozu od 6 kapsula u periodu od 24 sata. Ne uzimajte proizvod 5 sati pre spavanja. Kako biste razvili toleranciju, sledite navedenu preporučenu upotrebu:

 

    Dan 1-3

    1 kaps. 2 puta dnevno

    Dan 4-7
    
    2 kaps. 2 puta dnevno

    Dan 8 i dalje
       
    3 kaps. 2 puta dnevno

Nije tu nista previse jos uzmi omega 3 i multivitamin.mozes i glutamin da ubacis.
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2010, 07:13:20 posle podne od strane deskecar » Sačuvana
Dejan013
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #1 poslato: Septembar 19, 2010, 06:37:39 posle podne »

Zelim da uzmem sledece suplemente :
BCAA 5050-Dymatize Nutrition
Liquid Super Amino 23.000-Dymatize Nutrition
Hydroxycut Hardcore X-Muscle Tech
Prostar Whey protein-Ultimate nutrition

Na strogoj sam dijeti , radim definiciju . Da li je previse da sve ovo uzimam ? Da li neko moze da mi rasporedi kad sta da pijem ? Treniram uvece .
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 17 upita.