TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:40:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ako moze mala pomoc.....  (Pročitano 2953 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Septembar 26, 2010, 11:35:05 pre podne »

Da, to ce biti dobitna kombinacija na duze staze.Javi nam se pa da vidimo napredak.

P.s - Nema na cemu tu smo da pomognemo,kad god ustreba pomoc javi se  ;)
Sačuvana
BaMbI_89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #8 poslato: Septembar 25, 2010, 07:32:11 posle podne »

Ukoliko imas problema sa nabacivanjem mase (mrsav si) onda je geiner dobra kombinacija.Ako ne onda whey+kreatin+vitamini i minerali ima tu jos osnove ali recimo da je ovo ok.Sto se tice odabira kreatina kombinuj i vidi koji ti vise odgovara jer to je jedini nacin da saznas.I ishrana konstantno da bude sredjena,kako za vreme uzimanja suplementacije tako i posle jer jako je vazno da ona uvek bude maksimalno regulisana ukoliko zelis da ono sto si dobio suplemenacijom i zadrzis.
Onda Volumass 35 sa nekim Kvalitetnim Kreatinom i sredim ishranu..........verujem da bi to bila prava stvar......javim posle tri meseca shta sam uradio...............hvala na pomoci pozzz
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Septembar 25, 2010, 05:32:10 posle podne »

Ukoliko imas problema sa nabacivanjem mase (mrsav si) onda je geiner dobra kombinacija.Ako ne onda whey+kreatin+vitamini i minerali ima tu jos osnove ali recimo da je ovo ok.Sto se tice odabira kreatina kombinuj i vidi koji ti vise odgovara jer to je jedini nacin da saznas.I ishrana konstantno da bude sredjena,kako za vreme uzimanja suplementacije tako i posle jer jako je vazno da ona uvek bude maksimalno regulisana ukoliko zelis da ono sto si dobio suplemenacijom i zadrzis.
Sačuvana
BaMbI_89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #6 poslato: Septembar 25, 2010, 04:37:27 posle podne »

Pre 4 meseca sam ishao aktivno u teretanu poznajem vezbe i sve to oko kruznog treninga......Koristio sam Hiper mass 5000 od Bio Tec-a i Crearibosu takodje od Bioteca za 3 meseca vezbanja nabacio sam 8 kilograma i onda prestao sa treniranjem jer sam imao neke obaveze i nikako nisam mogao da kombinujem sa treningom pa sam za 3 meseca izgubio tih 8kg.........Nakupio sam neshto para i uzeo bih saada neshto od preparata pa nek stoji i cheka dok ne zavrshim sa kruznim jedno 3 nedelje..............E sad problem u tome je shta uzeti jedni kazu Volumass 35 i Creatin a drugi Whey i kreatin...........Mnogo mi je bitno isto da mi neko kaze da li ethyl estar ili Monohidrat od kreatin-a.............


Hvala na Dobrodoshlici.........
Sačuvana
Srdjan Marjanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Brm

« Odgovor #5 poslato: Septembar 25, 2010, 03:25:37 posle podne »

Nemoj se puno oslanjati na suplemente i na njihova carobna imena...
Jedino sto ce ti pomoci je dosta kvalitetnih proteina, ugljenih hidrata i masti...

Napravi sebi lepo plan ishrane od nekih 5 obroka dnevno (ako bude trebalo pomoci posalji mi PM)

Od suplemenata bi ti preporucio :

1. Universal Daily One
2. Ultimate pro star WHEY
3. Kreatin monohidrat (bilo koji)
4. Liquid BCAA
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Septembar 25, 2010, 03:24:23 posle podne »

Dobro dosao na forum PANSPORTA,

Savetujem ti da radis kruzni trening par nedelja uz nadzor trenera ili nekog iskusnijeg iz teretane koga poznajes.Da ti tacno pokaze pravilan nacin izvodjenja vezbi kako ne bi mlatarao bezveze.Kruzni sistem sluzi da ti se organizam navikne na opterecenja i da polako udjes u fazon i jedan kontinuitet da bi vremenom bio spreman za teze treninge.Malo ce u pocetku biti dosadno ali to je veruj mi korisno a vremenom ces ojacati i krenuti na prave treninge uz program.
sto se tice suplementacije za nju uvek ima vremena.Prvo bi trebao da sredis ishranu i da se nje drzis stalno kako bi i tu dobio kontinuitet koji ce ti kasnije jako dobro znaciti i njega se drzi stalno.Suplementi koje si naveo su ok i svaki ima svoju primenu.Volumas je ok ali ako zelis telesnu i misicnu masu (za mrsavije i one koji teze dobijaju na tezini). Po meni baziraj se prvo na vitaminima i mineralima uz volumas 35 i naravno dobru i kvalitetnu ishranu.Ti moras ubrzati metabolizam a da bi to uradio treba da jeds sto cesce po malo ali kvalitetno.Veruj mi da suplementi nece mnogo pomoci ako ona nije sredjena.Suplementi samo dopunjuju ishranu a nikako nisu zamena.
Slozio bih se sa Ognjenom da treba malo da odes u deo za pocetnike i prelistas tamo teme gde smo bas pisali o svemu sto te zanima.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #3 poslato: Septembar 25, 2010, 09:20:09 pre podne »

Dobrodosao na forum... Otidi u topice za pocetnike i naces nekoliko interesantnih tema koje ces lako razumeti i lako primeniti. Mnogo toga ces verovatno morati da korigujes i da steknes osnovno znaje o suplementima i o njihovom tajmingu t.j. vremenu uzimanja... ako nista, mnogo ce ti lakse biti da dobijes masu nego da imas obrnut problem - da hoces da smrsas t.j. istopis masti :)

Znaci par dana citaj sto vise mozes teme, samo trazi, sve mozes naci, a ako ti nesto bas nije jasno pitaj ovde... tesko da ce ti neko sve ispocetka napisati kako i sta, jer bi trebali da pisemo min 3 stranice a i ponavljali bi se jer sve to postoji napisano... samo trazi malo ;)
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #2 poslato: Septembar 25, 2010, 08:17:07 pre podne »

Sto se tice treninga mozda najbolje da krenes te prve 2,3 nedelje neki kruzni trening, tj da predjes celo telo na treningu cisto dok malo udjes u stos
Od Suplemenata taj primaforce nisam probao al verujem da je odlican, plus je na akciji kolko se secam tako ne mozes da pogresis, Gainer mozes mada mnogi ce ti preporuciti whey protein da uzmes pa sam doziras hidrate iz boljih izvora kolko ti treba
I da, za masu (i za sve) najbitnija ti je ishrana,  tako da treba nju prvo da sredis
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
BaMbI_89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Septembar 25, 2010, 04:33:01 pre podne »

U ponedeljak pochinjem sa treninzima pa posto sam pocetnik da postavim nekoliko pitanja......Treniracu prvo 2,3 nedelje bez icega e posle toga uzeo bih neshto od Preparata pa da krenem ozbiljno......Dvoumim se izmedji Volumass-a 35 sa Kreatinom CEE Powder
Primaforce ili je ipak bolje da uzmem Monohidrat? Ili druga varijanta : naNO x9 i josh neshto pored toga ......Visok sam 183 a tezak Svega 68kg Mrshavko :) Znachi zelim Masu ali je problem kako to da  izvedem......Hvala unapred.....
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 17 upita.