TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397076 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 05:43:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 68 69 [70] 71 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250267 puta)
Gosa
Gost
« Odgovor #36 poslato: Novembar 23, 2010, 05:01:17 posle podne »

da u pravu si...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #35 poslato: Novembar 23, 2010, 03:57:56 posle podne »

ti verovatno nisi pocetnik????i imas stalan unos proteina????hteo sam da kazem da ce pocetnik pre da kupi kreatin nego da sredi ishranu!!!

ahahaha - svi smo mi takoreći početnici ;), samo sam hteo da kažem da se do kreatina finansijski lakše dolazi. Pri tome, niko nije precizirao da su isključivo bilderi u pitanju. Dizaču tegova, ili nekome ko radi neki borilački sport, ili bilo šta gde je snaga primarna a održavanje mase nije problem - 300g kreatina ima više da oseti nego 2kg wheya. ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #34 poslato: Novembar 23, 2010, 03:32:59 posle podne »

Kad imam para, napravim "egzotiku", tj. gomilu raznoraznih supsa. Kad nema, za 2lb wheya uvek mora imati. :) Što će reći, protein uvek imam, za ostalo kad se naĂ°e para. :)
Sačuvana
Gosa
Gost
« Odgovor #33 poslato: Novembar 23, 2010, 03:20:26 posle podne »

ti verovatno nisi pocetnik????i imas stalan unos proteina????hteo sam da kazem da ce pocetnik pre da kupi kreatin nego da sredi ishranu!!!
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #32 poslato: Novembar 23, 2010, 03:02:25 posle podne »

pa znas kako ako kupe creatin kao sto vecina radi umesto proteina,"narastu"da tako kazem....naravno pocetnici to rade...pogledaj samo kreatin koliko ima view-a a koliko isharana,hocu da kazem da ce pocetnik pre da kupi nesto da "naraste" nego da ima stalan unos proteina...

Šta? -pa i ja ću pre da kupim kreatin nego protein. Ralog? - 4 soma razlike. :)
Sačuvana
Gosa
Gost
« Odgovor #31 poslato: Novembar 23, 2010, 02:43:17 posle podne »

pa znas kako ako kupe creatin kao sto vecina radi umesto proteina,"narastu"da tako kazem....naravno pocetnici to rade...pogledaj samo kreatin koliko ima view-a a koliko isharana,hocu da kazem da ce pocetnik pre da kupi nesto da "naraste" nego da ima stalan unos proteina...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #30 poslato: Novembar 23, 2010, 11:44:52 pre podne »

To je isto kao da ti neko kaže da moraš stalno trenirati da bi bio u formi. :D Pa, naravno da moraš. A, suplemente ne moraš stalno da piješ. Ali, takvi verovatno misle da se od suplemenata nenormalno raste pa ćeš posle opasti ako prestaneš sa njima(kao priča o hemiji).

Može se ići i u krajnost i reći: Moraš stalno da jedeš lošu hranu da bi bio debeo, čim prestaneš sa njom, odmah ćeš izgubiti na kiliaži." :D Mislim, kako drugačije sa takvim provalama?! :)
Sačuvana
smradina357
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #29 poslato: Novembar 23, 2010, 11:36:25 pre podne »

Najjace kad neko dodje u teretanu i prosipa mi pamet kako ne treba da uzimam suplemente jer posle "moram stalno da ih pijem",i sutradan vidis lik nosi koficu proteina i kreatin monohidrat. :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #28 poslato: Novembar 23, 2010, 11:01:36 pre podne »

Ovo se desilo pre 5 min:

Dvojica muškaraca srednjih godina stoje ispred izloga radnje i radoznalo razgledaju. Jedan u od njih u izlogu vidi Xpand Xtreme Pump i čujem kako komentariše:

- Auuu! Vidi ovaj Pump, to sigurno dobro pumpa.

A drugi će: "Ma, jes', pumpa, pumpa pa kad te prepumpa ima da pukneš. Posle ti Ă°avo bude kriv. Ajmo!"

:D :D :D :D :D
Sačuvana
Gosa
Gost
« Odgovor #27 poslato: Novembar 23, 2010, 12:50:52 pre podne »

ja dok sam radio u prodavnici stalno sam gledao proteinsku vrednost svakog proizvoda to su bila vremena xD..Pa ipak je kantica nesto drugo...a najzesce je''swe su to sterojidi''upravo tako ali to je sve neznanje..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #26 poslato: Novembar 22, 2010, 11:07:51 posle podne »

"Piješ te kreatine, proteine, steroide". :D

Koliko puta sam to čuo. Ne pravi se razlika izmeĂ°u supsa i hemije. Kreatin i protein je nešto što je svima poznato, a povezuje se sa hemijom, pa ih otuda ljudi pominju.

Na svakoj namernici u prodavnici imaš tabelu nutritivnih vrednosti i vidiš piše "protein", i na to niko ni najmanje ne reaguje. Ali, kad vide kanticu proteina, to je onda nešto strašno. Smešno, zar ne?
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #25 poslato: Novembar 22, 2010, 10:57:44 posle podne »

hahah  ovo sam cuo vec vise puta
ali  zasto je kretain toliko ozloglasen nije mi jasno?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #24 poslato: Novembar 22, 2010, 10:13:59 pre podne »

"Kreatin pumpa mišiće, a i srce je mišić pa i njega pumpa i prepumpa. Zato nije zdrav". :D

Jedan od najnovijih bisera koje sam čuo.
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #23 poslato: Novembar 15, 2010, 09:36:25 posle podne »

Nije da je biser iz moje teretane,ali decko sam po sebi je ne procenjiv dijamant ! Uostalom procenite sami :) http://www.youtube.com/watch?v=9BaqPbJrmlM&feature=related
juju sta je sa ovim :/
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #22 poslato: Novembar 15, 2010, 05:05:04 posle podne »

Цитираћу мог другара из основне када је приачо о грудима другарице из 8. разреда : "Брате, ја да имам такву сису, мазио бих их цео дан!"  :D :D :D

Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Stranice: 1 ... 68 69 [70] 71 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 18 upita.