TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 01:32:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250417 puta)
Stone-put
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


SVET VOLI POBEDNIKE

« Odgovor #246 poslato: Avgust 31, 2011, 05:01:12 posle podne »

Posle treninga uzmem da popijem amino, prilazi mi lik i pita "brate sta koristis, koji su to steroidi?" Ja mu odgovorim da su to aminokiseline...a on me pita "A sta je to?"...
Strasno...
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #245 poslato: Avgust 31, 2011, 03:11:48 posle podne »

Hahaha jesam zensko,ali zene stvarno znaju da budu biseri.Sad se setih jednog bisera od nedavno na pocetku samog leta.

Radim ja karbio,a pored mene neka punija cura na kardio spravi do mene.Suska ona sve se cuje,znaci cela uvijena najlonom.I tu znajuci da ja radim ovde saspe drvlje i kamenje na razne sagorevace i sve,pita me da li ja to koristim ja kazem:"po potrebi da."Ona tu kako je nezdravo i slicno.Ja objasnim koliko je moglo i bilo potrebno.
I rekoh da ne budem bas ja gruba pocne radnik iz teretane da komentarise sa mnom kako je nezdravo to obmotavanje najlonima,folijom i svime jos i ona potvrdjuje.Ja je pitam:"Pa zasto onda to radis?" Mislim jasno se cuje to suskanje plus viri sa svih strana,a ona mi drsko odgovori:"Ja nemam pojma o cemu ti pricas."
I "odsuska" dalje hahaha...

Nije progovorila sa mnom celog treninga,jos ja ispadoh bezobrazna  :D

I odshushka dalje ;D ;D ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1267


BRO-SLAYER

« Odgovor #244 poslato: Avgust 31, 2011, 11:34:21 pre podne »

Obmotava se folijom da se navikne, ko zna kad ce joj to trebati. Functional training right?
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #243 poslato: Avgust 31, 2011, 11:28:52 pre podne »

Hahaha jesam zensko,ali zene stvarno znaju da budu biseri.Sad se setih jednog bisera od nedavno na pocetku samog leta.

Radim ja karbio,a pored mene neka punija cura na kardio spravi do mene.Suska ona sve se cuje,znaci cela uvijena najlonom.I tu znajuci da ja radim ovde saspe drvlje i kamenje na razne sagorevace i sve,pita me da li ja to koristim ja kazem:"po potrebi da."Ona tu kako je nezdravo i slicno.Ja objasnim koliko je moglo i bilo potrebno.
I rekoh da ne budem bas ja gruba pocne radnik iz teretane da komentarise sa mnom kako je nezdravo to obmotavanje najlonima,folijom i svime jos i ona potvrdjuje.Ja je pitam:"Pa zasto onda to radis?" Mislim jasno se cuje to suskanje plus viri sa svih strana,a ona mi drsko odgovori:"Ja nemam pojma o cemu ti pricas."
I "odsuska" dalje hahaha...

Nije progovorila sa mnom celog treninga,jos ja ispadoh bezobrazna  :D
Sačuvana
Be Happy!!!
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #242 poslato: Avgust 31, 2011, 11:16:39 pre podne »

Da a posebno zene kad te gledaju da radis neku "laganu vezbu" sa pilates loptom na primer,a da ne pricam o tezim vezbama  ::) .
I lepo me pitaju,ja im ljubazno odgovorim preporucim da nije bas za pocetnu varijantu,ali tu ih ubijes na mesto jer je sujeta ipak jaca i onda krene ono dobro poznato:"samo ti meni objasni pravi pokret,ne brini za mene." I ja pokazem naravno.A onda ide i ono:"Pa delovalo je tako lako dok ti radis  :( ." Naravno odustanu

Najcesce ti pocetnici ne veruju na rec,ali uvek budem fina i strpljiva i objasnim sta za pocetak i kako dalje da nisam sad ja neki snagator vec da svaka vezba dodje sa treningom i iskustvom i to je to
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #241 poslato: Avgust 26, 2011, 04:45:44 posle podne »

to mi je ok kad snime neku vežbu, ali bar da te priupitaju za pomoć, savet :)   
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #240 poslato: Avgust 26, 2011, 08:49:21 pre podne »

Jucce sam radio biceps. I to sve neke malo cudne verzije izolacija misica. A neki mali bucmasti sat vremena cuti, nista ne progovara i ide za mnom i redom radi iste vezbe kao i ja. Da bude veca komedija, neke od tih vezbi sam prvi put u zivotu radio.
LOL

Hahaha  A, ja u utorak radio California press na treningu i kada sam završio jedan srednjoškolac pokušao da izvede isti pokret(sa istom težinom), pa zamalo da iskipa ez šipku na pod. :D Bio mu zanimljiv pokret i video sam ga da me posmatra dok radim. Tačno je jedva čekao da završim da bi i on probao. :D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #239 poslato: Avgust 26, 2011, 12:20:34 pre podne »

Haha pa sta reci kad je mene neki lik napao kako koristim steroide. U fazonu znam ja koliko daleko jedno zensko moze da ide, imam dosta prijatelja bildera i ja sam nekad bio u tim vodama.... Mislim strasno a ja kao mala beba  :)
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #238 poslato: Avgust 26, 2011, 12:14:24 pre podne »

Jucce sam radio biceps. I to sve neke malo cudne verzije izolacija misica. A neki mali bucmasti sat vremena cuti, nista ne progovara i ide za mnom i redom radi iste vezbe kao i ja. Da bude veca komedija, neke od tih vezbi sam prvi put u zivotu radio.
LOL
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #237 poslato: Avgust 25, 2011, 11:09:45 posle podne »

Meni prošle godine, za vreme treninga, iz džepa ispala jedna tableta aminokiselina - istog trena su pogledi svih okolo bili upereni ka meni, a u očima im se moglo pročitati - "heeeemijaaaa". :D :D

---------------------------------------------------

Smešno mi je kada za nekog solidno graĂ°enog vežbača isto iz ljubomore govore da je na hemiji, a malo iskusnijem oku odmah je jasno da tip nije ni primirisao AAS-u. :D A, ako za takve govore da su na hemiji, jasno je kakvo tek mišljenje imaju o takmičarima.

---------------------------------------------

Prekjuče za vreme treninga na tv-u išao prenos nekog strongman takmičenja. 2/3 prisutnih vežbača se okupilo oko tv-a, gledaju takmičenje, podsmevaju se takmičarima i pametuju kako su to "steroidaši", "ha, mogu i ja da vučem kamion da sam na hemiji", "gle kako mu izletele vene od hemije" itd, itd.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #236 poslato: Avgust 25, 2011, 10:33:50 posle podne »

Cim je neko dobro uradjen odmah je na steroidima ! To me uzasno nervira ! Cista ljubomora !
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #235 poslato: Jun 27, 2011, 06:02:56 posle podne »

 ;D

Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #234 poslato: Jun 23, 2011, 11:25:14 posle podne »

Totalno si moderna, maajke mi ;D

x2 ;D
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #233 poslato: Jun 23, 2011, 10:23:02 posle podne »

Taj klip mi je lajtmotiv vec 15ak dana.
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #232 poslato: Jun 23, 2011, 09:44:33 posle podne »

ОХО!!! А свиђа ти се?

Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Stranice: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.