TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397114 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 21, 2024, 02:13:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250577 puta)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #426 poslato: April 27, 2012, 04:19:43 posle podne »

Dakle... - vazduh može da goji?
+slobodni radikali...

Dakle disanje ubija!

ćuuuti, zbunićeš dotičnog šarlatana :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #425 poslato: April 27, 2012, 03:25:50 posle podne »

;) :)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #424 poslato: April 27, 2012, 03:23:33 posle podne »

Nemaju te price veze sa religijom.To su obicni tupani koji pricaju gluposti,ne znaju gde su suplji.Ni jedna religija na svetu ne govori bilo sta lose ili ruzno.Pod pojmom religije smatram Hriscane,Islam,Budizam...a ne neke samozvane sotonjake.To sto ljudi koriste religiju kako bi dobili neku korist bilo ona materijalna ili neke druge prirode je zato sto su losi ljudi,a ne zato sto je religija losa.Bilo da je u pitanju svesteno lice ili obican covek svako sam odgovara za to sto radi,a to ako je neki Pop ili neki samozvani guru uradio nesto besmisleno kao ovaj sto se hrani suncem znaci samo da je ili budala ili ne zna da tumaci religiju ili to radi zbog koristi. ;) :)

P.S sto se tice teme,bisere vise ne mogu ni da slusam,usi ne rade svoj posao kad cuju glupost. ;)

Itekako si u pravu :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #423 poslato: April 27, 2012, 01:43:59 posle podne »

Nemaju te price veze sa religijom.To su obicni tupani koji pricaju gluposti,ne znaju gde su suplji.Ni jedna religija na svetu ne govori bilo sta lose ili ruzno.Pod pojmom religije smatram Hriscane,Islam,Budizam...a ne neke samozvane sotonjake.To sto ljudi koriste religiju kako bi dobili neku korist bilo ona materijalna ili neke druge prirode je zato sto su losi ljudi,a ne zato sto je religija losa.Bilo da je u pitanju svesteno lice ili obican covek svako sam odgovara za to sto radi,a to ako je neki Pop ili neki samozvani guru uradio nesto besmisleno kao ovaj sto se hrani suncem znaci samo da je ili budala ili ne zna da tumaci religiju ili to radi zbog koristi. ;) :)

P.S sto se tice teme,bisere vise ne mogu ni da slusam,usi ne rade svoj posao kad cuju glupost. ;)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #422 poslato: April 27, 2012, 12:23:09 posle podne »

o5 da se vratim genijalnom guruu """""""doktoru""""""" nazrovu - parafraziram: "Štetno je unositi dosta proteina jer naučno dokazano da izazivaju kancere. O zadovoljavanju dnevnih potreba za proteinima ne treba brinuti jer se optimalna količina azota unosi disanjem."

dakle... - vazduh može da goji? Dijeta bez disanja?

lol
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #421 poslato: April 27, 2012, 12:00:07 posle podne »

o5 da se vratim genijalnom guruu """""""doktoru""""""" nazrovu - parafraziram: "Štetno je unositi dosta proteina jer naučno dokazano da izazivaju kancere. O zadovoljavanju dnevnih potreba za proteinima ne treba brinuti jer se optimalna količina azota unosi disanjem."

dakle... - vazduh može da goji? Dijeta bez disanja?

Uuuu, josh kad krene ona pricha da chovek ima duga creva, te je prema tome bogom dano da bude boljojed a ne mesojed- elem, to su chuvene tvrdnje svrshenih studenata medicine/biohemije koji su otkrili "spas" i "istinu" u religiji- grrrrr  :-\
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #420 poslato: April 27, 2012, 07:17:21 pre podne »

Dakle... - vazduh može da goji?
+slobodni radikali...

Dakle disanje ubija!
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #419 poslato: April 27, 2012, 07:06:15 pre podne »

o5 da se vratim genijalnom guruu """""""doktoru""""""" nazrovu - parafraziram: "Štetno je unositi dosta proteina jer naučno dokazano da izazivaju kancere. O zadovoljavanju dnevnih potreba za proteinima ne treba brinuti jer se optimalna količina azota unosi disanjem."

dakle... - vazduh može da goji? Dijeta bez disanja?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #418 poslato: April 27, 2012, 04:43:39 pre podne »

haha "tvrdi da 70 godina nista nije jeo"..jeste bas....
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #417 poslato: April 27, 2012, 02:00:30 pre podne »

Rofl Rofl Rofl! Produhovljenje put u raj, bas. . .
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #416 poslato: April 27, 2012, 01:39:53 pre podne »

odlicna tema..kakvih sve bisera nema,i koliko je ne znanje ,,stetno" ...u mom gradu se skoro otvorila prodavnica suplemenata,prva u gradu..doduse cene su iste kao na shopovima na netu..ali..bio sam sa drugom u radnju na otvaranju,i gledamo protein od aktiv lab,muscle protein,70% proteina,ako znate na koji mislim.u njemu ima i kreatina i taurin..e sad,ja objasnjavam drugu sta sve ima u njemu itd,i ubacuje se lik,koji po njemu vidi se vezba dugo godina,i on je i vlasnik radnje,i objasnjava nama sta je kreatin..kaze,u njemu ima obican kreatin,on se kod svakog coveka proizvodi u bubregu?? zar se kreatin ne sintetise u jetri,a visak ,tj kretinin izbacuje preko bubrega? koliko ja znam,koliko sam citao..nisam hteo nisat da mu kazem,samo sam se nasmejao..jos kaze,mozemo da vam napravimo plan ishrane itd..ako ce on da mi pravi plan ishrane,onda stvarno...koliko ce ,,napaljenih klinaca" pogresno da uci,to je jadno...

u bubrezima i jetri je primarno mesto sinteze, kreatinin nije visak
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #415 poslato: April 27, 2012, 12:45:45 pre podne »

Znam tu pricu, mani to XD
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #414 poslato: April 26, 2012, 10:15:07 posle podne »

@Galerist - Jbg,bila je prica da neki Indijac moze pomocu sunca da zivi. Otkud znam,znam samo da su oni ludaci,da tvrde da je moguce levitirati,itd itd. :D
Sačuvana
Manja93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #413 poslato: April 26, 2012, 08:50:53 posle podne »

odlicna tema..kakvih sve bisera nema,i koliko je ne znanje ,,stetno" ...u mom gradu se skoro otvorila prodavnica suplemenata,prva u gradu..doduse cene su iste kao na shopovima na netu..ali..bio sam sa drugom u radnju na otvaranju,i gledamo protein od aktiv lab,muscle protein,70% proteina,ako znate na koji mislim.u njemu ima i kreatina i taurin..e sad,ja objasnjavam drugu sta sve ima u njemu itd,i ubacuje se lik,koji po njemu vidi se vezba dugo godina,i on je i vlasnik radnje,i objasnjava nama sta je kreatin..kaze,u njemu ima obican kreatin,on se kod svakog coveka proizvodi u bubregu?? zar se kreatin ne sintetise u jetri,a visak ,tj kretinin izbacuje preko bubrega? koliko ja znam,koliko sam citao..nisam hteo nisat da mu kazem,samo sam se nasmejao..jos kaze,mozemo da vam napravimo plan ishrane itd..ako ce on da mi pravi plan ishrane,onda stvarno...koliko ce ,,napaljenih klinaca" pogresno da uci,to je jadno...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #412 poslato: April 26, 2012, 08:24:00 posle podne »

Sjebaste moju teoriju sa ovim clankom...:P :D

Jesi kralj ako ti je to uopste palo na pamet :P
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stranice: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 18 upita.