TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397114 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 21, 2024, 02:20:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250614 puta)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #441 poslato: April 28, 2012, 03:57:09 posle podne »

Držite se teme - Biseri iz teretane i vašeg okruženja.

Roberte, to je nashe duhovno okruzenje, bez toga nema napretka ni u teretani ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #440 poslato: April 28, 2012, 03:26:44 posle podne »

Ali,budizam je prosvetljenje! Nije religija kao religija.Vise se radi o meditaciji i dostizanja viseg stanja! Razlikuje se od ostalih religija. Ja nisam 'biser' - citaj malo,videces da i budisti ne smatraju budizam za veru. Kraj rasprave...;)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #439 poslato: April 28, 2012, 02:53:45 posle podne »

@Rob
ali kako ne vidiš da prisustvujemo jednom svojevrsnom biseru! ;D Jedino nznm koliko ima smisla da u ovoj temi pišem o ovome. :D

PS -

Budizam nije religija. Mislim,Budizam ti je prosvetljenje,teznja ka razvoju duse! Osnivac Budizma je bio Buda,koji nije bio ni Bog ni mesija...Jednostavno je bio duhovnik. Ne tera te da se klanjas ili molis,ne tera te nista. Bukvalno se sve svodi na 'JA JESAM' , na iskljucivanje svih emocija. Iskljucuju se bol,patnja,ljubav. Ukratko. :) Znaci,nije religija kao religija,vec vrsta prosvetljenja.

sounds like religion to me. prodaje ti priču kao što religije i rade, a budizam ga zovemo ne hrišćanstvo jer se pa jbg razlikuje :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #438 poslato: April 28, 2012, 01:49:35 posle podne »

Držite se teme - Biseri iz teretane i vašeg okruženja.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #437 poslato: April 28, 2012, 01:44:03 posle podne »

Vodi se, ali ne znaci da je religija :D Isus je rekao podigni kamen i naci ces me, tako da te price o hramovima i manatirima u startu otpadaju :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #436 poslato: April 28, 2012, 01:40:52 posle podne »

Sad ti filozofiraj do sutra,ali Budizam se vodi kao religija. ;) Ne tera tebe niko ni u Hriscanstvu da radis bilo sta,tj. vera ne naglasava da moras nesto,samo govori sta i kako treba a na tebi je da radis sta zelis i sta mislis da je ispravno.Kao i u Hriscanstvu tako i u Budizmu imas mesta gde se molis,imas hramove i manastire. :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #435 poslato: April 28, 2012, 12:11:00 posle podne »

Buda,koji nije bio ni Bog ni mesija...Jednostavno je bio duhovnik.

Ovde lezi poenta, upravo tako. Buda nije imao nijetan detalj u zivotu koji ga je cinio svetim covekom/bogom/etc... Kao i svi mi, bio je smrtnik, ziveo i umro :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #434 poslato: April 28, 2012, 12:05:58 posle podne »

Budizam nije religija. Mislim,Budizam ti je prosvetljenje,teznja ka razvoju duse! Osnivac Budizma je bio Buda,koji nije bio ni Bog ni mesija...Jednostavno je bio duhovnik. Ne tera te da se klanjas ili molis,ne tera te nista. Bukvalno se sve svodi na 'JA JESAM' , na iskljucivanje svih emocija. Iskljucuju se bol,patnja,ljubav. Ukratko. :) Znaci,nije religija kao religija,vec vrsta prosvetljenja.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #433 poslato: April 28, 2012, 09:55:48 pre podne »

Znaci Indusi i Tajlandjani... su ljudi koji veruju u nauku,pa idu u naucne hramove da se mole. ;) Kaze jedan pametan cika:"Budizam je religija,ali i filozofija". :)
« Poslednja izmena: April 28, 2012, 09:58:26 pre podne od strane Stefan L. » Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #432 poslato: April 28, 2012, 03:57:53 pre podne »

haha "tvrdi da 70 godina nista nije jeo"..jeste bas....

Da je reko da semdeset godini nije nista , da izvinu ove zene, jebo, da poverujem, ali bich pliz! XD
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #431 poslato: April 28, 2012, 01:12:45 pre podne »

Nauka, ali da ne ulazimo u to, previse opsirna tema ;)

Chak je i Tesla tako doziveo budizam, verovao ili ne ;) ne shalim se :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #430 poslato: April 28, 2012, 01:00:07 pre podne »

Nauka, ali da ne ulazimo u to, previse opsirna tema ;)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #429 poslato: April 27, 2012, 10:05:39 posle podne »

Nemaju te price veze sa religijom.To su obicni tupani koji pricaju gluposti,ne znaju gde su suplji.Ni jedna religija na svetu ne govori bilo sta lose ili ruzno.Pod pojmom religije smatram Hriscane,Islam,Budizam...

BUDIZAM NIJE RELIGIJA...:D
Nego?
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #428 poslato: April 27, 2012, 09:58:26 posle podne »

Evo pre 10 minuta ja napolju sa 5,6 drugara i pricamo o proteinima i vezbama itd..

i kaze jedan moj drug sledece: u proteinima ima hormon neki pomocu kojeg je moguce da nemas decu LOL
i kaze da sigurno stavljaju neku hemiju u protein da ne moze da samelju meso jaja i ostale namirnice u taj protein a da ne bude hemije
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #427 poslato: April 27, 2012, 08:45:27 posle podne »

Nemaju te price veze sa religijom.To su obicni tupani koji pricaju gluposti,ne znaju gde su suplji.Ni jedna religija na svetu ne govori bilo sta lose ili ruzno.Pod pojmom religije smatram Hriscane,Islam,Budizam...

BUDIZAM NIJE RELIGIJA...:D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 18 upita.