TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397114 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 21, 2024, 02:17:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250594 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #546 poslato: Septembar 26, 2012, 03:13:11 posle podne »

Ok, složili smo se - tribulus jeste za odreĂ°eni mišić. ;D :D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #545 poslato: Septembar 26, 2012, 02:56:06 posle podne »

Dame se slazu sa tim  :D :D :D

kada ta dama shto kupuje tribulus za triceps skonta o chemu se radi, sama ce juriti u pansport da mu kupi novi... ako ne pomisli da je sve to zbog nove frizure i njenog neodoljivog sharma...ta prokleta sujeta koja vazda pravi zamke intelektu...
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #544 poslato: Septembar 26, 2012, 12:53:43 posle podne »

Dame se slazu sa tim  :D :D :D
Sačuvana
Be Happy!!!
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #543 poslato: Septembar 26, 2012, 12:36:30 posle podne »

Ja mislim da Tribulus najbolje deluje na samo jedan misic,i to onaj medju nogama, da izvinu dame na izrazu :)
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #542 poslato: Septembar 26, 2012, 11:59:46 pre podne »

ja sam mislio da je tribulus za monoceps  ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
agnostic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

« Odgovor #541 poslato: Septembar 26, 2012, 11:57:57 pre podne »

Mislim da je njima najpotrebnije nesto za glavu.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #540 poslato: Septembar 26, 2012, 10:35:01 pre podne »

Ali slatko sam se nasmejala kad mi je jedna cura tako usla u radnju,trazi po mobilnom kako se zove preparat i kaze:"Reko mi je da mu kupim tribulus."
Ja pitam koji i tako to.A ona mi kaze:"Pa sigurno je taj neki za taj misic konkretno."
Ja vec zbunjena i pitam:"Ne razumem.Za koji misic?"
A ona mi hladno kaze:"Pa tribulus je onaj misic jel da?" Hahaha...
Naravno mislila je na triceps,pa je mislila da je sad taj preparat konkretno za taj misic.Zamisli da imas preparate:Biceps,triceps,kvadriceps...  :D :D :D

Ajde za te cure mi i nije mnogo smesno jer ih ti "frajeri" posalju da im jadne kupe nesto a one zbunjene nemaju pojma jedva se razjasnim sa njima sta im treba a to se neretko desava.Ali takodje neretko dodju ti tipovi koji traze "nesto za noge" ili "nesto za ruke" hehehe...To je vec strasno
Sačuvana
Be Happy!!!
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #539 poslato: Avgust 22, 2012, 10:11:34 posle podne »

...
Neću da lupam tipa "ej, Jupol je najbolji", kad blage veze nemam o proizvoĂ°ačima boja i njihovom kvalitetu, već sam samo načuo nešto. :D

pa zar nije? :P :P
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #538 poslato: Avgust 21, 2012, 09:52:01 posle podne »

Ti kažeš da se ne slažeš sa mnom a zapravo smo istu stvar rekli - nema veze da li neko ima osnovnu, srednju, višu ili visoku školu - svako može lupiti gluposti. :) To više zavisi od nečijeg karaktera i ponosa, tj. da li će ići po principu "ma ja sve znam" ili "ono što ne znam - pitam".

Eto, na primer, oblasti koje  dobro poznajem su fotografija, suplementi, IT ureĂ°aji, pa i tu često postavljam pitanja još većim poznavaocima. A, recimo, pojma nemam o automehanici, pa redovno smaram majstore i ljude na auto forumima raznoraznim pitanjima. :D

Hoću da krečim sobu, odem da kupim boje i naravno dobro popričam sa čovekom koji tamo radi i potražim savet. Neću da lupam tipa "ej, Jupol je najbolji", kad blage veze nemam o proizvoĂ°ačima boja i njihovom kvalitetu, već sam samo načuo nešto. :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #537 poslato: Avgust 21, 2012, 07:25:23 posle podne »

..otrov za glodare u granulama,(jer on izaziva dehidrataciju glodara),

zezaaaaas?  :o
Ni najmanje! Da takvu glupost izvali neka osoba bez neke osnove,bar sto se tice suplementacije,zdravlja,ali doktor medicine...
S druge strane,da je to pitanje postavio nekom lokalnom magupu u ns-u ili bg-u,izvozali bi ga da to treba tako i verujem da bi i probao! Tuzno. :P
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #536 poslato: Avgust 21, 2012, 06:40:31 posle podne »

Kaze mi drugar da su proteini hemija i da to nije nista prirodnim putem pravljeno vec iz fabrika
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #535 poslato: Avgust 21, 2012, 12:43:15 posle podne »

..otrov za glodare u granulama,(jer on izaziva dehidrataciju glodara),

zezaaaaas?  :o
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #534 poslato: Avgust 20, 2012, 11:38:30 pre podne »

Roberte,ne bih se slozio sa tobom da nema veze sa skolovanjem. Kada covek koji radi kao doktor opste prakse vec par godina,i ciji je otac isto doktor u penziji,pita lokalnog tipa da li je dobro za definiciju da uzme,pazi sad...otrov za glodare u granulama,(jer on izaziva dehidrataciju glodara),pa bi njemu mozda u manjim kolicinama i doveo do definisanosti,onda moras da se zapitas kako je to moguce??
U ovom slucaju ne mislim na doktore starije generacije goji se gnusaju svega sto ima veze sa BB i koji u tome cesto vide uzrok vecini problema kod mladih,vec o ovakvim slucajevima. Osoba o kojoj pricam ima 34-35 godina.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #533 poslato: Avgust 19, 2012, 06:13:13 posle podne »

Ma ne naravno,to sam rekao cisto onako sale radi,bez namere da nekog vredjam,a smesni su upravo iz tog razloga koji si naveo,klasicno hvalisanje,a veruj mi da nije retkost i da se poskidaju u teretani i vezbaju bez majice.

To je već, po meni, seljacizam na delu.
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #532 poslato: Avgust 19, 2012, 04:55:10 posle podne »

Ako se radi o klasičnom proveravanju forme, meĂ°usobnim konsultacijama, kritikama i pohvalama, ne vidim tu problem. Rekao bih, sasvim normalna stvar.

Baš to mi smeta što neko odmah pominje gej priče čim vidi dvojicu muškaraca koji pokazuju formu. :)

Ne volim ako je reč o hvalisanju, pa jedan kaže "vidi moj biceps", a ovaj drugi "vidi moja leĂ°a".  Tu je već reč o privlačenju pažnje.
Ma ne naravno,to sam rekao cisto onako sale radi,bez namere da nekog vredjam,a smesni su upravo iz tog razloga koji si naveo,klasicno hvalisanje,a veruj mi da nije retkost i da se poskidaju u teretani i vezbaju bez majice. I jos jednom cu ponoviti,kapa dole za izgled,ali brate...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 18 upita.