TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 03:29:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250439 puta)
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #726 poslato: Decembar 15, 2012, 03:57:55 posle podne »

Niko ti u teretani nece reci sta je uzimao, kako i kada. Ili mozda hoce, 30% od svega. Ne znam zasto se pocetnicu toliko loze na suplemente, kad rekreativcu ne znace maltene nista. Kad je neko dobro odradjen svi ga pitaju sta je uzimao, a niko ne pita koliko dugo vezba, kako, da li ima naporan posao, ili je teretana maltene sve sto radi u zivotu. To su po meni bitnija pitanja, a ne "sta je uzimao".
Rece osoba koja je pitala Marka Dimitrijevica: "Koliko si ti steroida popio?"
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #725 poslato: Decembar 15, 2012, 02:48:06 posle podne »

Prilazi mi pre par dana jedan momak koga sam video par puta u teretani i pita:" Jel' koristis nesto od hemije?", ja ga onako bledo gledam i mislim se:" Sta te bre boli ***** da li ja koristim hemiju i ko si bre ti uopste?" Odgovaram mu: "Ne i ne bih ti to preporucio s' obzirom na to da si sa treningom u teretani krenuo pre par dana, bolje je da prvo sredis ishranu i ubacis neki brzi protein u Post Workout Meal, kupis vita...", tu me on prekida i kaze:" Pa da, na to mislim jel' uzimas neki protein, kreatin... nesto?". Ismejem se ja tu lepo i objasnim da ja pod terminom hemija ne podrazumevam suplementaciju vec steroide, zatim pokusavam ukratko da mu objasnim zasto. Odgleda me on bledo i kaze:" Aaaahaaa...???" I dalje mislim da mu nista nije jasno, ali on odlazi a ja se okrecem na drugu stranu, vracam slusalice u usi i govorim sebi u bradu:" Sto sam ih uopste skidao!?".
Ako si vec mislio u sebi:"Sta te bre boli ***** da li ... " ... to si trebao i da mu kazes. SLedeci put reci ono sto mislis. Moj iskren savet. Ne samo za teretanu.

Zar nije bolje tu energiju iskoristiti da mu pokušaš objasniti da je ishrana najbolji suplement koji postoji?
Pa ako želi poslušati, nek' posluša. Ako ne želi, onda nek' ide u 3 lijepe, neka radi sa sebe šta hoće..
Imaš dosta izgubljenih ljudi koji ne znaju ni šta žele.
Ako pomogneš i jednom čovjeku da doĂ°e do svog cilja, to bi se trebalo smatrati uspjehom.
Sačuvana
whey3500
Gost
« Odgovor #724 poslato: Decembar 15, 2012, 02:47:59 posle podne »

Tako i ja 1. septembar.Prvi dan skole...Lik mi prilazi najverovatnije 120 na vagi ima.I kaze mi.Eh druze da ja imam para kao ti i ja bi smrsao..Pitam sto. A on meni pa kupio bi hemije...Sagorevace i proteine.   ::) a ja mrsavio sam sa zdravom ishranom, tek kad sam poceo malo ozbiljnije da treniram i da hocu da nabacim koji misic.i da izgledam fit. Poceo sam sa dodacima u ishrani i ostalim preparatima...Proteinima, sagorevacima, vitaminama-mineralima.....

Ne postoji bezveze ona pesma "Zdrava hrana,teretana, "

« Poslednja izmena: Decembar 15, 2012, 02:53:05 posle podne od strane whey3500 » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #723 poslato: Decembar 15, 2012, 02:29:37 posle podne »

Prilazi mi pre par dana jedan momak koga sam video par puta u teretani i pita:" Jel' koristis nesto od hemije?", ja ga onako bledo gledam i mislim se:" Sta te bre boli ***** da li ja koristim hemiju i ko si bre ti uopste?" Odgovaram mu: "Ne i ne bih ti to preporucio s' obzirom na to da si sa treningom u teretani krenuo pre par dana, bolje je da prvo sredis ishranu i ubacis neki brzi protein u Post Workout Meal, kupis vita...", tu me on prekida i kaze:" Pa da, na to mislim jel' uzimas neki protein, kreatin... nesto?". Ismejem se ja tu lepo i objasnim da ja pod terminom hemija ne podrazumevam suplementaciju vec steroide, zatim pokusavam ukratko da mu objasnim zasto. Odgleda me on bledo i kaze:" Aaaahaaa...???" I dalje mislim da mu nista nije jasno, ali on odlazi a ja se okrecem na drugu stranu, vracam slusalice u usi i govorim sebi u bradu:" Sto sam ih uopste skidao!?".
Ako si vec mislio u sebi:"Sta te bre boli ***** da li ... " ... to si trebao i da mu kazes. SLedeci put reci ono sto mislis. Moj iskren savet. Ne samo za teretanu.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #722 poslato: Decembar 15, 2012, 12:42:42 posle podne »

Niko ti u teretani nece reci sta je uzimao, kako i kada. Ili mozda hoce, 30% od svega. Ne znam zasto se pocetnicu toliko loze na suplemente, kad rekreativcu ne znace maltene nista. Kad je neko dobro odradjen svi ga pitaju sta je uzimao, a niko ne pita koliko dugo vezba, kako, da li ima naporan posao, ili je teretana maltene sve sto radi u zivotu. To su po meni bitnija pitanja, a ne "sta je uzimao".
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #721 poslato: Decembar 15, 2012, 12:34:18 posle podne »

Ja bi ga lozio tebra. Reko bi mu da uzimam redovno sve moguce suplemente! Zato i izgledam tako. I 3 puta godisnje odradim kure steroida. Cepam kilo mesa dnevno. I na kraju mu kazes da ako hoce da izgleda tako, mora sve to da radi. Tu bi mu ubio motivaciju i samopouzdanje. Sutra nebi ni dosao, i tvoj problem je resen.
Sačuvana
Миодраг
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33


« Odgovor #720 poslato: Decembar 15, 2012, 12:08:58 posle podne »

Prilazi mi pre par dana jedan momak koga sam video par puta u teretani i pita:" Jel' koristis nesto od hemije?", ja ga onako bledo gledam i mislim se:" Sta te bre boli ***** da li ja koristim hemiju i ko si bre ti uopste?" Odgovaram mu: "Ne i ne bih ti to preporucio s' obzirom na to da si sa treningom u teretani krenuo pre par dana, bolje je da prvo sredis ishranu i ubacis neki brzi protein u Post Workout Meal, kupis vita...", tu me on prekida i kaze:" Pa da, na to mislim jel' uzimas neki protein, kreatin... nesto?". Ismejem se ja tu lepo i objasnim da ja pod terminom hemija ne podrazumevam suplementaciju vec steroide, zatim pokusavam ukratko da mu objasnim zasto. Odgleda me on bledo i kaze:" Aaaahaaa...???" I dalje mislim da mu nista nije jasno, ali on odlazi a ja se okrecem na drugu stranu, vracam slusalice u usi i govorim sebi u bradu:" Sto sam ih uopste skidao!?".
Sačuvana
I kada mi je bilo teško, ja se nisam predavao. I dalje sam trenirao!

whey3500
Gost
« Odgovor #719 poslato: Decembar 15, 2012, 10:16:59 pre podne »

Dosao lik u teretanu, spremiio se...Uzeo protein. Popio.Postavio tegove na banch.Stavio oko 100kg. I legne.Pre nego sto je podigao te kile.Pocne sam sebe da bodri.."aa ss jaaa..asss Ninza jaaa"  ;D i digne 100kg.
Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #718 poslato: Decembar 15, 2012, 02:09:54 pre podne »

Koliko smo DIF-ovaca ima razni treneri, profesori, ucitelji i ko zna sta jos pa im je protein najvisa stavnka hemije i to se NE NIKAKO ne smije piti! :)
Tako ih uce nazalost. :( Oni koji se sami ne edukuju o svemu,ne samo o suplementaciji posle zavrsenog DIF-a imaju velikih problema kad treba da razmene misljenja sa nekim ko ima pravo znanje...Ispadne kao da DIF-ovci prodaju maglu a ustvari ne znaju vise "misle samo da zavrsim faks,nadjem posao,neku sljaku sa strane i to je to",a ne gedaju dalje od toga,tj. ne gledaju na to tako da treba da imaju dovoljno znanja da treniraju vrhunske sportiste,a ne bake,deke...Zato je malo onih dobrih.

Moji ortaci pojedini difovci imaju stomacine kao chikice 40+ , nemaju pojma o whey proteinu ali znaju kako se pravi najbolji spricer :D i svi do jednog su alkoholicari, a i vlada tamo epidemija alkoholizma..

znas kako kzau "u svako zitu ima kukolja" :D :D :D
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #717 poslato: Decembar 15, 2012, 01:06:38 pre podne »

To nisu pravi difovci,tj. nisu pravi sportisti,sto bi jedan difovac trebao biti,to su balvani.

Moj najbolj drugar je na difu u Bg,akademske,medju boljim studentima je,momak je atleta,samo jedan primer je dovoljan,momak nikad nije imao obuku plivanja a sad odvaljuje posle te obuke na faksu,jer je zeleo da pokupi znanje koje mu se pruza,isto tako nikad nije imao dodira sa gimnastikom,a sad radi neke stvari bas dobro,sto je veliki uspeh kad neko u 20 i vise godina prvi put se susretne sa gimnastikom a to odradi onako kako je on odradio...ALI o suplementaciji nema dovoljno znanja,misli da je hemija,jer ga tako uce na faksu...On je pravi sportista sto se tice zivota,svestranosti...a sto je veoma lose,malo je takvih momaka kao on na difu u bg,a taj dif je najbolji uz onaj u Zagrebu u nasem okruzenju.


Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #716 poslato: Decembar 15, 2012, 12:50:16 pre podne »

Koliko smo DIF-ovaca ima razni treneri, profesori, ucitelji i ko zna sta jos pa im je protein najvisa stavnka hemije i to se NE NIKAKO ne smije piti! :)
Tako ih uce nazalost. :( Oni koji se sami ne edukuju o svemu,ne samo o suplementaciji posle zavrsenog DIF-a imaju velikih problema kad treba da razmene misljenja sa nekim ko ima pravo znanje...Ispadne kao da DIF-ovci prodaju maglu a ustvari ne znaju vise "misle samo da zavrsim faks,nadjem posao,neku sljaku sa strane i to je to",a ne gedaju dalje od toga,tj. ne gledaju na to tako da treba da imaju dovoljno znanja da treniraju vrhunske sportiste,a ne bake,deke...Zato je malo onih dobrih.

Moji ortaci pojedini difovci imaju stomacine kao chikice 40+ , nemaju pojma o whey proteinu ali znaju kako se pravi najbolji spricer :D i svi do jednog su alkoholicari, a i vlada tamo epidemija alkoholizma..
« Poslednja izmena: Decembar 15, 2012, 12:55:49 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #715 poslato: Decembar 14, 2012, 11:07:36 posle podne »

Koliko smo DIF-ovaca ima razni treneri, profesori, ucitelji i ko zna sta jos pa im je protein najvisa stavnka hemije i to se NE NIKAKO ne smije piti! :)
Tako ih uce nazalost. :( Oni koji se sami ne edukuju o svemu,ne samo o suplementaciji posle zavrsenog DIF-a imaju velikih problema kad treba da razmene misljenja sa nekim ko ima pravo znanje...Ispadne kao da DIF-ovci prodaju maglu a ustvari ne znaju vise "misle samo da zavrsim faks,nadjem posao,neku sljaku sa strane i to je to",a ne gedaju dalje od toga,tj. ne gledaju na to tako da treba da imaju dovoljno znanja da treniraju vrhunske sportiste,a ne bake,deke...Zato je malo onih dobrih.
Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #714 poslato: Decembar 14, 2012, 02:55:08 posle podne »

Koliko smo DIF-ovaca ima razni treneri, profesori, ucitelji i ko zna sta jos pa im je protein najvisa stavnka hemije i to se NE NIKAKO ne smije piti! :)
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #713 poslato: Decembar 14, 2012, 11:20:17 pre podne »

Pa dobro, nisi ni prvi ni poslednji koga je najbolji drug ložio, opusti se i čestitaj mu na uspešnoj šali!

Kralju moj, nije on toliko inteligentan da može mene ložiti. ;)
Sačuvana
dingo666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 109

« Odgovor #712 poslato: Decembar 14, 2012, 11:15:05 pre podne »

Pa dobro, nisi ni prvi ni poslednji koga je najbolji drug ložio, opusti se i čestitaj mu na uspešnoj šali!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.